Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 2019

Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 2019
22.09.2019

Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 22

Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması

Besleme anahtarları takılıdırbağlantı kutuları. Birçok model iki düğmeli bir anahtarla üretilmektedir. Gerekirse, aynı ağa çeşitli cihazlar yükleyebilirsiniz. İki lambalı bir devreyi düşünürsek, bağlantı telsiz üzerinden yapılır. Kablo, kutu ve anahtar tipi dikkate alınır. Bu soruyu detaylı olarak anlayabilmek için bağlantı şemalarını tanımanız önerilir.

Bir kutu ile şema

Geçiş anahtarını 2x ile bağlamak için şemayerler (fotoğraf aşağıda gösterilmiştir) genişleticinin kullanımını varsayar. Kontak anahtarları dikkate alınırsa, kablo adaptörleri ile kurulabilirler. Bu durumda, tetik bir sarım ile uygulanır. Anahtarın ilk teması sıfır faza gider. Levha üzerindeki direnç 55 ohm olmalıdır. İkinci anahtar doğrudan genişletici üzerinden bağlanır. Ayrıca, bloğun temizlenmesi için önemli bir öneme sahip olduğuna dikkat edilmelidir. İkinci temas blok sargısına bağlanmıştır.

Geçiş anahtarları 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması

İki kutu ile şema

Geçiş anahtarını 2x ile bağlamak için şemaiki lamba için yerlerin bir kontrolörü vardır. İlk anahtar, faz sıfır olarak monte edilir. Bu durumda, ikinci siparişin kontakları plaka üzerinde kapalıdır. İkinci anahtar genişletici üzerinden kurulur. Kontrolör üzerindeki direncin en az 30 ohm olması gerektiği de unutulmamalıdır. Bazen bir yalıtkan arıza yapabilir. Bu gibi durumlarda, elektrikçiler ek bir levha yerleştirirler.

Üç düğmeli geçişi düşünürsekAnahtarlar, 2 yerden bağlantı devresinin bir çift denetleyicisi vardır. Sadece bir genişletici gereklidir. Üst kontaklar birinci faz tarafından pompalanır ve plaka üzerindeki direnç 35 ohm'dur. Standart iki düğmeli bir anahtar seçtiğimizde, genişletici ile uyumlu olmalıdır.

iki lamba bağlantı devresi

İki telli kablo uygulaması

İki telli bir kablo ile kurabilirsinizçeşitli ilerleme anahtarları. İki lamba için bağlantı şeması bir dipol alıcı-vericisinin kullanımını içerir. Bağlantı kutusunu doğrudan doğruya bağlayın. Anahtar adaptöre monte edilebilir. Temel olarak bir astar ile uygulanır. Bu durumda izolatör son olarak kurulur. Triyotun lineer bir tip gerektireceği de unutulmamalıdır. Tek düğmeli burç anahtarları dikkate alınırsa, 2 yerin bağlantı planı bir kontaktör ve bir filtreden oluşur. Üst kontaklar plakaya sıkılır. Alt teller ilk aşamaya gitmelidir.

2 yerden kablo kesiciler

Üç damarlı kablo ile bağlantı

Üç telli kablo kullanarak kolayca yapabilirsinizAnahtarlar aracılığıyla kurmak. 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması iki genişleticiye sahiptir. İlk anahtar konnektör bloğuna yakın monte edilmiştir. Cihazın üst kontakları sıfır faza gider. Kontaktörde direncin derhal kontrol edilmesi önemlidir. Bu parametre ortalama 5 ohm'tur. Bağlantı kutularını düşünürsek, kontaktör bir analog filtre ile kullanılabilir. Cihazın alt kontakları ikinci fazda kapalıdır.

Yalıtım kutusunun altında olmalıdır. Ayrıca lambanın açılmasında problem olabileceği de unutulmamalıdır. Böyle bir durumda, telin yalıtımını anahtardan kontrol etmeniz önerilir. Kontrolör plakası üzerindeki direnç 30 ohm'dur. İki düğmeli geçiş anahtarını düşünürsek, 2 yer arasındaki bağlantı şemasının alt satırdan yakın olan bağlantıları vardır. Plakadan çıkan çıkış teli sıfır fazdan geçer. Bloktaki direnç ortalama olarak 45 ohm'dur. Üç düğme için anahtarlar düşünürsek, genişleticiler üzerine monte edilebilirler. Bu durumda, kontrolörler farklı iletkenliğe sahiptir. Uzmanlar bağlanmadan hemen önce direnç seviyesini kontrol etmeleri tavsiye edilir.

Dört telli kablo kullanma

Geçiş anahtarını 2x ile bağlamak için şemaDört çekirdekli bir kablo üzerinden yerleştirilen iki genişletici ve bir kontaktör vardır. Basit bir model düşünürsek, genişletici yalıtım ile birlikte kurulur. Ayrıca, anahtarın astar üzerine monte edildiği de not edilmelidir. Cihazın üst kontakları hemen sıfır fazına bağlanır. Önceden, plaka bir test cihazı tarafından kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda, kapatma arızalıdır.

Aynı zamanda direnç 45 ohm. Anahtarlar için kontaktör sargı ile kullanılabilir. Bloklar için adaptörler sadece düşük dirençli tipte kullanılır. Bazen kontaktörler filtrelerle kullanılır. Gerekirse, genişleticiden gelen tel izole edilebilir. Bloktaki üçlü, altta yer almalıdır. İkinci anahtar kontrolör yoluyla bağlanmalıdır. Akımın kırılmasıyla ilgili problemler varsa, bir kaplama monte edilir.

Geçiş anahtarını 2 yerden iki lambaya bağlamak için devre

Uzaktan ünite ile bağlantı

Geçiş anahtarını 2x ile bağlamak için şemauzak üniteye sahip yerler bir denetleyici kablolu tipine sahiptir. İki düğme için anahtarları düşünürsek, bağlantı kontakları ilk aşamaya gider. Plaka önce bir test cihazı tarafından kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda, ünitenin izolasyona ihtiyacı vardır. İkinci anahtar bir genişletici üzerinden bağlanmalıdır. Ayrıca kontaktörün temizlenmesi gerektiği de unutulmamalıdır. Ortalama direnç 45 ohm. Ayarlanabilir bir genişletici kullanıyorsanız, kontrol ünitesindeki kontaklar sıfır fazda kapalıdır. Üçlü yalıtım altında olmalı.

Ayrıca, şemayıüç düğmeyi açar. Bu amaç için genişletici, düşük dirençli tip için uygundur. İlk anahtar denetleyici üzerinden bağlanır. Elemanların üst kontakları ikinci faza gider. Başka bir anahtarın sadece kapak plakasından bağlanmasına izin verilir. Bu durumda bağlantı bloğu test cihazı tarafından derhal kontrol edilmelidir. İkinci anahtarın üst kontakları sıfır fazda kapalıdır.

iki yönlü bir anahtar için bağlantı şeması

Ayrık bir anahtarın kullanımı

2 yerden bağlantı şemasıAyrık tipteki anahtarlar) bir genişleticinin kullanımını içerir. Uzmanlar, kontrolörlerin sadece plakalarda kullanılmasını tavsiye eder. Farklı iletkenliğe sahip kilitlerin bağlantı için uygun olduğuna dikkat etmek de önemlidir. İki düğmedeki düğmeler göz önüne alındığında, bağlantı kontaklarının her zaman ilk aşamaya geçtiğini dikkate almak önemlidir. Bazı durumlarda, genişletici arızalanabilir. Bu, devre içindeki kutupluluğun artmasından kaynaklanır. Bu sorunu çözmek için filtreler uygulanır.

2 yerde devre kesici

Dynistor ile bağlantı bloklarının incelenmesi

2 yerden bağlantı şemasıdiodizörlü anahtarlar) kontakları ve bir kontrolör içerir. İki düğme için anahtarlar hakkında konuşursanız, genişletici bir astar ile kullanılır ve plaka üzerindeki direnç en az 55 ohm olmalıdır. Bazı durumlarda, iki kontaktör kullanılır. Bütün bunlar, izolasyona zaman kaybetmemek için gereklidir. Kontrolör adaptörün arkasına kurulmalıdır.

Bazı durumlarda, genişletici ile kullanılırbir çıkış. İlk anahtarın üst kontakları birinci faza bağlanır. Ayrıca, anahtarın bağlantı kutusunun yanında bulunması gerektiğine dikkat edilmelidir. Bununla birlikte, sadece genişletici ile bağlanır. Basit tek düğmeli döngü anahtarlarından bahsedersek, 2 yer bağlantı şeması, ikinci fazda kapalı olan kontaklara sahiptir ve direnç 45 ohm'dan fazla değildir. Bu durumda tetikleyiciler kullanılmaz. İki genişletici için plan hakkında konuşursak, ilk anahtar her zaman bir tristör ile monte edilir.

2 yerden bağlantı şeması

İntegral genişletici uygulaması

İntegral genişleticilertel kutusu. Bu durumda genişletici, adaptörün arkasına monte edilmiştir. İki düğmeli anahtarlar bir astarla birlikte takılır. Ayrıca filtrelerin düşük iletkenlik kullandığına dikkat edilmelidir. Anahtarın üst kontakları daima sıfır fazda kapanır. Ayrıca, genişleticinin çıkışının iyice temizlenmesi için önemli olduğuna dikkat edilmelidir.

İlk anahtarın alt kontaklarıikinci aşama. İletken, yalıtkanın altında olmalıdır. Standart kutu için tetikleyici bir bindirme ile uygundur. Devredeki ikinci anahtar, kontrolörün çıkışında kapanır. Üst kontakları ilk aşamaya gider. İzolatör sadece boşaltma amplifikatörlerinde kullanılmalıdır.

Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 2019

Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 2019

Related news

 • Cevizli Mısır Ekmeği Videosu
 • Yüzük için bir yastık nedir
 • Çok İzlenen Videolar
 • HAMUR İŞİ NOEL BABA YAPILIŞI
 • Terapötik stomatoloji: sorunlar ve tedavi yöntemleri

 • Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 40

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması


  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 65

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 33

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 32

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 44

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 24

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 49

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 73

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 92

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 66

  Besleme anahtarları: 2 yerden iki lambaya bağlantı şeması 7