09.05.2019

Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 27

Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim

Son zamanlarda, lensler popüler hale geldiBiyomedikal XC. Bu optikler oftalmik ürünler pazarında uzun zamandır varlığını sürdürmüş, ancak uzun zaman önce müşterilere daha fazla heves getirmeye başlamıştır. Bu neden oluyor? Özellikle bu lenslerde neler var? Onlara nasıl bakılır? Örneğin, sadece optik üreticisini değiştirmek istiyorsanız, satın almaya değer mi? Hepimiz bunu öğrenmek zorundayız. Kontakt lensler Biomedics XC, tüketicilerden sürekli olarak geri bildirim alır. Ve bu görüşler, bunların yararları ve zararları hakkında sonuçlar çıkarmaya yardımcı olacaktır.biyomedikal xc lensler

Değiştirme süresi

Optik seçiminde önemli bir rol, zamana göre oynanıryedek. Örneğin, Biomedics XC lensleri bir ay boyunca size sadakat gösterebilir. Ve sonra yeni bir çifte ihtiyacın var. Çoğu tüketici bu özellik hakkında mutlu. Sonuçta, bir aylık optikler seçmek zor olabilir.

Ama "Biomedix XiCe" ile bu artık bir problem değil. İhtiyacınız olan diopları adlandırıp satın almanız gereken tek şey. Birçok insan vizyonun çok hızlı bir şekilde düzeltildiğini söylüyor. Ayrıca, tam 30 gün sonra yeni bir çift kazanmanın bir yolu yoksa, Biomedics XC lensleri görme korkusu olmadan yaklaşık bir ay boyunca taşınabilir. Rakiplerde optik gibi tedavi, kural olarak, gözlerden olumsuz bir reaksiyona neden olur. Ama bizim durumumuzda değil. Bu arada, alıcılar, Biomedics XC'yi ortalama 2-3 ayda giydiklerini ve ancak bunları değiştirdiklerini defalarca not ettiler.

Neredeyse hiç

Başarısız bir başka avantajÖnerilen optiklerin seçiminin evrenselliğidir. Kontakt lensler Biyomedikal XC miyop olan ve ileri görüşlülüğü olan kişiler için uygundur. Doğru, "eksi" görünümü sahipleri biraz daha fazla şans.kontakt lensler biyomedikal

Neden? Çünkü Biomedics XC lensler, umutsuz vakaları bile düzeltmenize izin veriyor. Satın almak için -10'a kadar dioptri mevcut olacaktır. Ancak, gözleriniz -6 D'den daha kötü göründüğünde, adım 0,5 D olacaktır. Bu gerçek, tüketicileri çok memnun eder. Sonuçta, rakipler genellikle sadece vakaları -8 diyoptriye ayarlamayı teklif ediyorlar.

Yine de, kim için bunları unutma"artı" vizyonunu tedavi etmek zorunda. bu yeterli mi, Prensip olarak size en fazla 6 D. seçenek sunar - Burada durum çok sayıda görüşlerine göre, durum tam olarak üreticilerinin çoğunluğunun aynıdır oluyor. Çoğu zaman insanlar miyopi için kontakt lens kullanır. Ve bu bağlamda, "Biyomedikal", iyi olmaktan iyidir.

Artan konfor

Lensin gerçeği görmezden gelmeyinBiomedics XC lüks bir üründür. Bu ambalajın üzerine yazılmıştır. Ve pratikte gösterdiği gibi, bu gerçekten öyle. Tüketiciler bu optikte birçok avantaj buluyor.

Örneğin, gözlerin korunmasıkızılötesi radyasyon yanı sıra yanıklar. Şaşırtıcı değil mi? Ardından, bu kontakt lenslerin göz tarafından hissedilmeyeceğini unutmayın. Kompozisyondaki yüksek su içeriği ve aynı zamanda ürünün küçük bir kalınlığı - "Biomedix XiCe" yi takmanıza izin verir ve aynı zamanda genellikle optik kullandığınızı unutmayın.

Uzun süreli takma ile olumsuzGöz reaksiyonu fark edilmedi. Böylece Biomedics XC'yi günün başında güvenle koyabilirsiniz ve gece geç saatlerde bile ateş edebilirsiniz. Gözler kızarmaz, kuruluk veya tahriş olmaz. Diğer bir deyişle, Biomedics XC kontakt lensler hakkındaki incelemeler, bunun hassas insanlar için mükemmel bir seçim olduğunu vurguluyor.kontakt lensler hakkında bilgi biyomedikal xc

maliyeti

Doğru, optikler için fiyat etiketini unutmamalıyız. Ayrıca geri bildirimin hazırlanmasında da önemli bir rol oynar. Bu bağlamda Biomedics XC'de her şey göründüğü kadar iyi değildir. Sonuçta, bu ürün, dürüst, özellikle ucuz değil. Her ne kadar her şey göreceli olsa da.

Örneğin, bazı bölgelerde tüketiciler"Biomedix X-Tech" üzerindeki fiyat etiketinin korkmadığından emin olun. Ve tersine, biri tersini söylüyor. Aceleci sonuçlar vermemek için, merceğin pahalı olup olmadığını bağımsız olarak değerlendirin. Ortalama olarak, bir çift lüks optik için, yaklaşık 1.300 ruble ödemek zorunda kalacaksınız. Evet, miktar küçük değil. Ancak, Biomedix'i paketin üzerinde yazandan biraz daha uzun süre giyebileceğinizi unutmayın.

bakım

Doğal olarak kontakt lenslerin bakımıBiomedics XC, bıraktığı geribildirime de damgasını vurdu. Doğru, burada sadece sevinebilirsiniz. Sonuçta, alıcılar bize bu özel optiklerin hiç bir özel bakım gerektirmediğini temin ediyorlar.

Tüm ihtiyacınız olduğunu - bu özel bir depolama çözümü objektif koymak için bir gece. Ve hepsi bu. Düzenli olarak değiştirin (haftada bir kez). O kadar da zor değil. Daha fazla bakıma gerek yok.Kontakt lensler biyomedikal için bakım xc

Özel bir şey gibi görünmez. Sadece şimdi uygulama, rakiplerin "Biomedics" in özel bakım gerektiren optikler ürettiğini göstermiştir. Örneğin, sadece belirli çözümlerde daldırma. Bu büyük bir eksi. Ayrıca, birçok kişi diğer üretim lenslerinin ek haftalık temizlik gerektirdiğini iddia ediyor. Bunun için özel temizlik tabletleri satın almanız gerekecek. Bütün bunlar son derece sakıncalı.

Sonuç çizin

Özetleme zamanı geldi.bugünün konuşması. Gördüğünüz gibi, Biomedics XC lensleri gerçekten ilgi çekicidir. Birçok tüketici, gözlerin artan duyarlılığı ile insanlara mükemmel uyum sağlayan bu optik olduğunu iddia ediyor.

Ancak, şüpheler varsa,göz doktoru. Ya da bir ay boyunca Biomedics XC deneme lensleri satın alın. Gözlerin tepkisine bak. Negatif olmadığında, bu optiğin sabit takılmasına geçebilirsiniz.Related news

 • Diş Beyazlatmanın Doğal Yolları
 • Kış için lezzetli ve yararlı bir kiraz reçeli nasıl hazırlanır
 • 19 yaşındaki genç kız 57 kilo verdi hayatı değişti
 • Mini Örgü Bebek Yeleği Yapılışı
 • Benzer Videolar

 • Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 28

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim


  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 67

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 50

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 89

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 23

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 47

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 26

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 84

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 78

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 57

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 17

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 88

  Biomedics XC Lensler - Bakım ve Geri Bildirim 100