Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 72 18.02.2019, 17:30

Bir banka kartından "Tele2" numarasına nasıl para yatırabilirim?

Mobil operatörler abonelerine çok şey teklif ediyorHesabı tekrar doldurmanın yolları. Bunlardan biri banka kartından transfer. Bu sadece popüler değil, aynı zamanda hesaplara para yatırmak için de avantajlı bir seçenek: komisyon yok. Buna ek olarak, cep telefonu sayısında meydana gelen değişim birkaç dakika içinde ortaya çıkıyor. Eğer "Tele2" odasında kredi kartıyla para koymak nasıl hakkında, bu makalede anlatacağız.

Tele2 banka kartı ile para koydu

Fon transfer seçenekleri

Karttan hesaba para transfericep telefonu numarası, çeşitli yollarla gerçekleştirilebilir: "Tele2" operatörünün resmi portalı aracılığıyla, uygun komutları girerek ve fatura ile bank terminali vasıtasıyla ayrılmış numaralara SMS mesajı göndererek cep telefonundan. Yukarıdaki yöntemlerin tümü aşağıda ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

ATM'deki bir banka kartı aracılığıyla "Tele2" ye nasıl para koyabilirsiniz?

Fon girişleri,banka terminali. Komisyon böyle bir ödemeye tabi değildir ve neredeyse anında hareket eder. Para transferi için, (menü öğeleri değişebilir banka adı bağlı olarak) "yapıldı" menü "Ödemeler" seçmek veya bir PIN kodu girerek giriş alıcıya içine kartı, takmalısınız. Ardından, listede, "Mobil" i seçin ve çeviri için operatöre belirtin. Bazı ATM'ler tanım ödeme alıcı numarasını girdikten sonra ortaya çıkar. Bundan sonra sadece ilgili alana ödeme miktarını belirtmek girişleri kontrol ve ödeme yapacaktır. İşlem sonrası operatörünün hesabına para aldıktan bir çek tutmalı.

Bir banka kartı aracılığıyla Tele2'ye para yatırma

Internet üzerinden bir banka kartından "Tele2" numarasına para yatırma

Hesapları yenilemek için bu yöntem çok popülerbasitliği, verimliliği ve rahatlığı nedeniyle. Sonuçta, bir cep telefonu numarasının hesap bakiyesini artırmak amacıyla, sadece internete erişimi vardır. "Tele2" nin resmi portalı üzerinden ödeme yapmak için bölümüne gitmeniz gerekiyor. Burada, çeviriyi gerçekleştirmek için kişisel hesabınızı girmeniz bile gerekmiyor. Aşağıdaki verileri girmek yeterlidir:

• para yatırmanız gereken cep telefonunun numarası;

• Ödeme miktarı (transfer için asgari bir eşik 50 ruble olarak belirlenmiştir; böylece, elli veya daha fazla ruble hesabınıza aktarılabilir);

• Kredi kartı bilgileri (kart olarak etkin olduğunun numarası, adı ve sahibinin ismi, ay ve yıl, CVV2 / CVC2 tarafının arkasındaki üç haneli numara).

Bundan sonra, yalnızca girilen bilgilerin doğruluğunu doğrulamak ve fon transferini gerçekleştirmek için kalır.

Sürekli olarak üretmeyi planlayan müşteriler içinbenzer transferler, bir banka kartı bir hesaba bağlamak mümkündür. Bu, bir sonraki ödemede yukarıdaki verilerin girilmesini imkansız hale getirecektir; para transferi prosedürünü büyük ölçüde basitleştirin. Bağlama, kişisel kabinde ilgili menü öğesi aracılığıyla gerçekleştirilir.

Tele2 hesabınızı bir kredi kartıyla doldurun

Kart yoksa

Banking olmadan Tele2'ye para yatırmaİnternet üzerinden kart? İnternet bankası vasıtasıyla. Böyle bir transfer yapmak için kart hakkında bilgi gerekmez. Cep telefonu operatörünü, ödeme miktarını ve ödeme yapmak yeterli. Burada otomatik tamamlama yapılandırabilirsiniz (tüm mobil operatörler tarafından kullanılamayabilir).

Ödeme telefonla

Cep telefonunuzu da doldurabilirsinizTele2 hesabı. Bu durumda banka kartıyla yapılan ödemeler ancak numaraya bağlanması durumunda gerçekleşir. Aksi takdirde, telefonu para aktarmak için kullanamazsınız. Böylece, kart "Tele2" kullanıcısının kişisel dolabında bağlıysa, * 109 * tutarındaki miktarı ödeyecekseniz (veya SMS mesajındaki ödeme miktarını 109 numaraya gönderirseniz), hesaplar hesaba aktarılır. Bankalara "Tele2" adlı mobil hesaba bir kesinti yapmak için belirli bir numaraya SMS göndermesine izin veren benzer hizmetler var. Ayrıca, düzenleyen kuruluşta doğrudan belirtilebilen özel karakter kombinasyonlarını kullanarak bir banka kartından para yerleştirebilirsiniz.

Tele2'ye banka kartı olmadan para yatırma

Otomatik ödeme fonksiyonu

Otomatik ödeme, abonelerin unutmasını sağlarHesap numarası "Tele2" nin düzenli olarak yenilenmesi. Otomatik modda bir banka kartından para yerleştirebilirsiniz. Hesabın doldurulacağı bakiye tutarını belirtmek yeterlidir. Bu gibi işlevleri mobil operatörün portalındaki kullanıcının hesabında yapılandırabilirsiniz. Çevrimiçi bankalar için benzer (veya benzer) bir olasılık olabilir. Aynı zamanda bazıları belirli bir süre belirleyebilir, sonra bunlardan sonra çeviriler yapılır.

Mobil iletişim ücretini ödemek için banka kartlarını kullanmak yalnızca çok fazla abone süresi sağlamakla kalmaz aynı zamanda komisyon gerektirmeden ödeme yapma imkânı sağlar.Related news

 • Reçelli Pasta Tarifi
 • Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Üzümlü Nokul Tarifi
 • Erkek Bebek Kazak Modelleri – Kapşonlu Bebek Kazak Örgüleri

 • Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 45

  Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim


  Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 73

  Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 48

  Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 6

  Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 96

  Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 56

  Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 81

  Bir banka kartından Tele2 numarasına nasıl para yatırabilirim 27