Bir fırında omlet nasıl hazırlanır 2019

Bir fırında omlet nasıl hazırlanır 2019 Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

Bir fırında omlet nasıl hazırlanır?

Hafızada bir sebepten dolayı bir anaokulundan bir omlet vardı.- Yüksek, elastik, sulu, narin bir kabuk, aromatik ve ruddy. Ne kadar yemek pişirirsek yapalım, hangi tariflerin esas alınacağı, fırındaki omlet en iyi şekilde ortaya çıkıyor.

Bugün sizinle tam olarak bu yemeği pişirmenin sırlarını paylaşmak istiyorum. Fırında doğru bir omlet nasıl pişirilir? Nazik ve gür yapmak ve tabakta olduktan sonra düşmemesi için.

Fırında bir omlet hazırlamadan önceUnutmayın: tarifte belirtilen oranlara kesinlikle uymalısınız, fırın sadece pişirme işleminin sonunda açılmalıdır, aksi takdirde ihtişam buharlaşır ve ince bir kek alırsınız. 190-200 derece pişirmek için ideal sıcaklık.

Pişirme süresi hacme göre değişir, ortalama 25-30 dakikadır.
Bazı aşçılar (ve hatta bazen profesyonelaşçılar) soda ve un eklemek için tavsiye edilir. Yalan. Utanmadan. Soda yok, un yok! Burada ana şey süt ve yumurta oranıdır. Bir tavada pişirilen normal omletin bir kısmı için bir çift yumurta ve iki çorba kaşığı süt yeterli ise, o zaman fırında muhteşem bir omlet hazırlamak için çok daha fazla süte ihtiyacınız olacaktır. Ve onları köpüklemek için kırbaçlamak gerekli değildir. Anaokullarında omlet nasıl hazırlanır? Sütü ve yumurtaları karıştırın. Sadece hayal edin: yüzlerce iki yumurta ve 10 litre süt. Ve tüm bunlar bir mikser tarafından dövüldü? Hayır değil. İyice karıştırın. İnan bana, bu omletinizi fırında etkilemez. Ve orada ... Kendiniz görün.
al altı kısımları 10 büyük yumurta, 330 ml süt, tuz (1 saat. Kaşık), 70 g yağ (krem) hazırlanması.

Fırını açın (şimdilik ısınmasına izin verin). Kızartma tavası yağla (veya önceden hazırlanmış kalıplar) yağlanır. Sütü derin bir kaseye dökün. Tuz, yumurta ekliyoruz. İyice karıştırın. Bu karışım bir kalıba dökülür ve önceden ısıtılmış bir fırına konur. Pişirme süresi 30 dakikadır. Omlet, porsiyonlar halinde kesilir, yağ ile yağlanır ve doğranmış maydanoz serpin (bu zaten bir amatördür).

Şimdi küçük hileler. Fırında bir omlet yapmak başarılı oldu, formu en fazla 1/3 doldurulmalıdır. Hacim pişirme sırasında gerçeklerden çok uzak bir kaç kez artar Tales. Bu gerçekten artar. Ama çok önemsiz. Yemek odasındaki omlet, basit bir nedenden dolayı yüksekti: bir sürü insan var ve yeterince kalıp yok. Ve orada büyük fırın yapraklarını kullanıyorlar. Sonuçta, bu aile için birkaç porsiyon değildir. Yemek odasında, en az 200 kişilik bir adam ve 5-7 fırın tepsisine hazırlanıyor, bu yüzden "göze", daha fazla ve bu nedenle daha yüksek olduğu gibi dolduruldu.

Omlet daima düşer. Ve bu yanlış bir şey yaptığınız anlamına gelmez. Fırında, sıcaklık eşit değildir. Kapıda, örneğin, her zaman daha düşüktür. Fırınınız süper modern olsa bile, bir fan ve özel bir iç kaplamaya sahip olsa bile, kenarlar her zaman önce kavrulur ve sadece o zaman ortada düşer. Bu arada, yemek odasında, omletler de düşüyor. Basitçe virtüozlu aşçılar onu kesmeyi başarırlar, böylece sokaktaki sıradan insan için açık değildir.

Gerçek bir omlet elde edilen hikayeleryüksek ve asla yerleşmez, gerçeğe karşılık gelmez. İyi bir hacme mi ihtiyacınız var? Daha dar ve yüksek taraflı bir şekil seçin. Ve oranları ve sıcaklık koşullarını gözlemleyin.

Fırında Omlet yemek kategorisine aitdiyet sık kullanımına izin verdi. Gerçekten lezzetli ve kullanışlı. katkı maddelerinin çeşitli ve seçenekler menüsünü değiştirmek için yardımcı olacaktır. Ben, peynir ve tereyağı ile mantar ve otlar omlet ile omlet denemek için tavsiye domates ve kıyılmış otlar, yumurta ve sebze ile omlet. İdeal olarak, ana parçası dahil değildir malzemeyi ekleyin, bu pişirme sonra gerekli olduğu veya yerleşmek mutlaka omlet. Örneğin, peynir, bir kaba rende rendelenmiş, sıcak da pişmiş yumurta serpin. Sebzeler tercihen bir garnitür olarak sunulur.

Afiyet olsun!

Bir fırında omlet nasıl hazırlanır 2019

Bir fırında omlet nasıl hazırlanır 2019

Related news

 • Limonlu Karnıbahar Salatası Videosu
 • Larenjit Nedir Belirtileri Nedenleri Tedavisi
 • Ultrasonik yüz ve diş temizliği
 • 6 Mayıs 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
 • İletişim nedir ve başarmak nasıl yardımcı olur

 • Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır


  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır

  Bir fırında omlet nasıl hazırlanır