Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 2019

Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 2019
21.08.2019

Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 68

Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim? Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin?

bir kız masasını ne zaman kavrayabilirsin

Uzun zamandır beklenen ve istenen görünümÇocuk bütün aile için büyük bir sevinçtir. Ve eğer bu ailenin ilk bebeği ise, o zaman ne tür bir çocuk olur? Prensip olarak, hiçbir fark yoktur. Ancak, bir ya da iki çocuğa sahip olan çok sayıda çift, belirli bir cinsiyetten sonraki çocuğu ister. Ve bunun içinde korkunç bir şey yok. Nasıl yapılabileceğini önceden sormak ve çiftin istediği cinsiyetten bir çocuk düşünmek daha iyidir. Birisi gerçekten bir oğul istiyor, ama birisi bir kızın doğumuyla ilgileniyor. Bir çocuğu kavramak için sayısız yöntem, teknik, takvim ve tablo vardır. Bu makalede, bir kızı masanın üzerine nasıl tasarlayacağımız hakkında olacak. Bu tür birkaç tablo var. Çin, Japon yumurtlama tabloları vardır. Ancak, bu yöntemlerden hiçbirinin bir kız sahibi olamayacağına dair% 100 garanti vermediğini anlamak gerekir. Ama yine de istenen sonucu elde etmek için büyük şanslar var.

Bir kızı masanın üzerinde nasıl kavramak

Çok sayıda yöntem var.Ortak insanlar tarafından icat, ancak gerçek olup olmadığını, - bilinmemektedir. anlayışı için üç ana tablo vardır. Bu yumurtlama grafik yanı sıra Çince ve Japonca. masada bir kız gebe nasıl soruyu cevaplamak için, onları ve çare ne tür arasındaki farkın ne karar vermeniz gerekir.

Yumurtlama masa

masanın üzerinde bir kız nasıl gebe

Bu yöntem oldukça güvenilir ve yardımcı olacakBir kızı nasıl ele alacağına dair soruya cevap verin. Yumurtlama tablosu, bir kadın bu fenomeni deneyimlediğinde anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu teori bilimsel gerçeklere dayanmaktadır. Herkes bir çocuğu tasavvur edeceğini bilir, bir kadının yumurtlama dönemine sahip olması gerekir. Bu olmadan kimseyi düşünmek mümkün olmayacaktır. Ancak, bir kız kavramı için sadece bu güne başlamak için yeterli değildir. Tam tersine, yumurtlamadan birkaç gün önce seks yapmalısın. Bu, erkek spermatozoanın, bir çocuğun doğuşundan sorumlu olan X kromozomlarına ve bir çocuğun doğumundan sorumlu olan Y kromozomuna bölünmesinden kaynaklanmaktadır. Böylece Y-kromozomları hedeflerine daha hızlı ilerler ve bu nedenle yumurtayı daha erken emdirir. Bununla birlikte, yaklaşık bir gün yaşarlar ve X-kromozomları yaklaşık 3 günlük bir ömre sahiptir, ancak daha ağırdırlar ve daha yavaş hareket ederler. Bütün bunlar göz önüne alındığında, yumurtlama sırasında seks yaparsanız, büyük ihtimalle bir oğlan doğacak sonucuna varabiliriz. Bir kızı elde etmek için, yumurtlamanın ne zaman olduğunu bilmeniz ve 3 gün önce bir çocuğu tasavvur etmeye çalışmanız gerekir, çünkü bu süre zarfında tüm Y kromozomları ölecek ve sadece X-kromozomları kalacaktır. Bu durumda, bir kızla hamile kalma şansı harika. Her şeyin mümkün olduğu kadar etkili olması için, bir yumurtlama takvimi başlatmak ve daha sonra kendi başına bir tablo oluşturmak gerekir. Elbette, bu birkaç ay sürecek, ancak istenen sonucu beklemek daha iyi.

Yumurtlama ne zaman ortaya çıkar?

Yumurtlamayı hesaplamanın en doğru yolubazal sıcaklık ölçümü. Birkaç döngü için ölçmek, sonra bir tablo yapmak ve tam olarak ne zaman bu işleme sahip olduğunuzu görmek gereklidir. Sıcaklığı ölçmek için rektumda geleneksel bir termometreye ihtiyacınız vardır. Bunu her gün, istisnasız, aynı zamanda, her zaman uyanmadan hemen sonra yapın (bundan önce yataktan çıkmanıza gerek yoktur). Bu çalışmanın döngünün başlangıcından itibaren başlaması ve menstruasyonun ilk gününde yapılması tavsiye edilir. Çevrim iki aşamaya ayrılır: yumurtlama öncesi ve sonrası. Sıcaklık göstergeleri tam ovülasyon olduğunda ne anlamaya yardımcı olur.

bir kız masa nasıl tasarlanır 2014

İlk aşamada, sıcaklık daha az olmalıdırikinci sırada. daha yakın "gün X", daha o azalacak, o zaman (bu yumurtlama olduğu) sıçramak, sonra sıcaklık düşmemesi gerektiğini gebelik durumunda yukarı gidecek. Bir kız gebe mümkün olduğunda bilmek için, tablo doğru yapılmalıdır.

Japon Tablosu

Bu yöntem Japon bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. Bir kızı nasıl anlayacağınızı öğrenmek için 2014 yılı tablosu da onlar tarafından derlenmiştir. Bu soruyu cevaplamak için, sadece gelecekteki baba ve annenin doğum ayını bilmeniz gerekir.

bir kız bir yumurtlama masa nasıl

Tablo "tarihte çok basit ve açık."Bir ay seçmek için annemin doğum günü", aynı Papa için sütunlar için geçerlidir. satır ve sütunun kesiştiği noktada hatırlamak istediğiniz bir rakamdır ve ikinci tabloda o. Orada belirli bir seks çocuk sahibi olasılığıdır hangi aya görebilirsiniz bulmak için. Bu nedenle, Japonya'da geliştirilen bir kızdan bir kızı nasıl tasarlayacağı sorusu buna değmez.

Çince masa

Ay kavramı
Anne yaşı Ocak. Şubat Mart Nisan. Mayıs Haziran Temmuz Ağustos. Eylül Ekim. Kasım Aralık.
18 d m d m m m m m m m m m
19 m d m d m m m m m d m d
20 d m d m m m m m m d m m
21 m d d d d d d d d d d d
22 d m m d m d d m d d d d
23 m m d m m d m d m m m d
24 m d m m d m m d d d d d
25 d m m d d m d m m m m m
26 m d m d d m d m d d d d
27 d m d d d d m m m m m m
28 m d m d d d m m m d d d
29 d m d m m m d d d m d m
30 m d d d d d d d d m d d
31 m d m d d d d d d m m m
32 m d m d d d d d d d m m
33 d m d d d d d m d d d m
34 d d m d d d d d d d d m
35 m m d m d d d m d d d m
36 d m m d m d d d m d m m
37 m d m m d m d m d m m m
38 d m d m m d m d m m d m
39 m d m m m m d m d d m d
40 d m d m d m m d m d d d
41 m d m d m d m m d m d m
42 d m d m d m d m m d m d
43 m d m d m d m d m m m m
44 m m d m m m d m d m d d
45 d m m d d d m d m d m m

Nasıl düşünüleceği sorusuna bir başka cevapKız, binlerce yıldır istenen sonuca ulaşmalarına yardımcı olan Çinli bir masa. Bu, bir çocuğun cinsiyetini belirlemenin en eski yöntemlerinden biridir. Bu yöntemin yazarları, doğruluğunu% 98 olduğunu iddia etti. Çocuğun cinsiyetini önceden gelmekte olan hamilelikle öğrenebilir veya önceden planlayabilirsiniz. Çinliler, çocuğun cinsiyetinin tamamen anneye bağlı olduğuna inanır ve hesaplamalar yalnızca kızın yaşı ve gebe kalma ayı dikkate alınarak yapılır. Bununla birlikte, kızın bu yönteme göre yaşının hesaplanması normalden farklıdır. Gerçek yaşta bir yıl daha eklenmesi gerekir, çünkü Çin'de doğum tarihi doğum tarihinden itibaren değil, kişinin gebe kaldığı günden itibaren kabul edilir. Ve şimdi doğmuş olan çocuk 10 aylık. Bu çok önemli bir nokta, bu nedenle yaşınızı dikkatlice değerlendirmeniz gerekiyor, aksi halde sonuçlar doğru olmayacaktır. Bir diğer önemli nokta ise yılın ilk ayının başlangıcıdır. Çin Yeni Yılı tarihine bağlı olarak değişir. Her yıl, bu farklı bir tarih. 2013 yılında 10 Şubat 2014'te - 31 Ocak'ta, 2015'te ise 19 Şubat'ta olacaktı. Tabloda 2 sütun vardır: yatay ve dikey. Yatayda Çin takviminin aylarını gösteren rakamlar vardır ve dikey olarak - kavrama sırasında kızın yaşı. Ve bu değerlerin kesiştiği noktada - renklerin bulunduğu hücreler çocuğun cinsiyetini belirtir. Takvim ve yaş ile ilgileniyorsanız, bu yöntem de çok basittir. Böylece, bir kızı ne zaman ve nasıl anlayacaksınız. Güvenilirlik konusunda güvenilir olan tablo, bu konuda gerçekten yardımcı olabilir.

Diğer cinsiyet hesaplama yöntemleri

Bu tablolara ek olarak, bir kızla hamile olabileceğiniz zaman önceden düşünmeniz gereken birkaç yöntem ve olasılık vardır.

bir kız masa nasıl algılanır

Kan Güncellemesi

Herhangi bir kişinin kanı gerektiği kanıtlanmıştır.belirli bir zamanda tamamen güncellendi. Erkekler ve kadınlar için bu süre farklıdır. Adamın kanı her 4 yılda bir yenilenir. Sayma doğumla başlar, ancak eğer hayat boyunca büyük kan kaybı ile birlikte gelen ameliyatlar veya travmalar varsa, o andan geri saymak gerekir. Kadınlar da etkilenir, ameliyatlara ve travmaya ek olarak, doğum ve kürtajlara da kan kaybı eşlik eder, eğer gerçekleşirse, dönemden sayılır. Kadınlarda kan yenilenmesinin her 3 yılda bir gerçekleştiği düşünülmektedir. Bu teorinin anlamı, gelecekteki ebeveynlerden hangisinin kanının daha genç ve daha güçlü olduğunu hesaplamaktır. Annenin kanı daha gençse, o zaman bir kız olacak ve eğer baba bir çocuksa bir görüş var.

Ay takvimi

Bu yöntemin de destekçileri var. Bazı insanlar bir çocuğun doğuşunun Ay evreleriyle ilişkili olduğuna inanır ve kavramın bir istisna değildir. Ay, dişi burcunun içinden geçtiğinde kız düşünülebilir. Bu yaklaşık 2,5 günde bir gerçekleşir.

bir kız Çin masa nasıl gebe

Her durumda, hangi yöntemi kullanırsanız seçin,% 100'lük bir sonuç için umut etmek buna değer değildir, öyle ki bir çocuğun doğumu durumunda üzülmez. Bir çocuğun doğumu hayattaki en büyük ve uzun zamandır beklenen mutluluktur, bu nedenle, siz doğarsanız, bir ihale kızı ya da cesur küçük bir oğul, ana şey bebeğin sağlıklı olmasıdır.

Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 2019

Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 2019

Related news

 • Hocaların yüzde 30u sahte çıktı
 • Tepetaklak Nelson – Half Nelson
 • Yüz Yüze haber
 • Timsah Sırtı Örnekli Bebek Hırka Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 35

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin


  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 1

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 58

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 65

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 76

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 53

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 90

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 9

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 29

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 71

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 66

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 61

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 67

  Bir kızı masanın üzerine nasıl koyabilirim Bir kızı ne zaman kavrayabilirsin 52