Bir çocuk veya yetişkin için SumamedBir çocuk veya yetişkin için Sumamed


Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 25 31.01.2019, 10:17

Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed

Modern eczacılık pazarı sağlarOldukça geniş bir ürün yelpazesi. Bu nedenle, bugün, anne-babalar nadiren bir çocukta gribin nasıl tedavi edileceği ya da hangi antibiyotiğin daha iyi olduğu hakkında bir soruya sahiptir. Son nesillerin hazırlıkları asgari yan etkilere sahiptir. Bazı durumlarda, tabii ki, ilaçsız yapabilirsiniz. Örneğin, bir çocukta sabah öksürüğü değil, günün diğer zamanlarında gerçekleşen şey her zaman özel bir endişe kaynağı olmak zorunda değildir. Bununla birlikte, hiç kimse belli enfeksiyonların vücuduna nüfuz etmekten bağışık değildir. Popüler antibiyotikler arasında, uzmanlar "Sumamed" ilacına dikkat ediyorlar. İlaç, tablet formunda ve ayrıca süspansiyon ve kapsüllerin hazırlanması için toz formunda üretilir.sabah öksürük çocukta

tanım

Sumamed ilacı oldukça farklıgeniş antimikrobiyal etki. İlaç, bir dizi gram-negatif ve gram-pozitif yanı sıra anaerobik bakterilere karşı aktivite gösterir. Dahili olarak kullanıldığında, ilaç oldukça iyi emilir ve vücut üzerinde oldukça hızlı bir şekilde dağıtılır. İlaç enflamatuar odaklara göç de dahil olmak üzere hücrelere nüfuz eder. Bu bölgelerde on iki ila yetmiş iki saat arasında ilacın yüksek bir terapötik konsantrasyonu oluşur. İlaç yavaşça dokulardan uzaklaştırılır. Tüm bu özellikler, cihazı yedi-on günlük kursun yerini alan kısa bir süre için (üç gün) bir kez alma olanağını sağlar.bir çocukta grip tedavisinden daha

tanıklık

Bir çocuk veya yetişkin için SumamedSolunum sistemi enfeksiyonları için reçete edilir. Patolojiler sinüzit, orta kulak iltihabı (orta), bademcik iltihabı, bakteriyel farenjitdir. İlaç kronik evrede, alveolar ve interstisyel pnömonide bronşit alevlenmesi için reçete edilir. Endikasyonlar arasında, ikincil piyodermatoz, impetigo, erizipel, kronik seyreden Lyme sendromu-göçmen eriteminin başlangıç ​​evresi ve diğer deri lezyonları yer alır. Servisit, üretrit, diğer cinsel enfeksiyonlar için ilaç atayın. Duodenum ve mide patolojileri için bir ilaç önerilir.

Kontrendikasyonlarbir çocuk için sumamed

Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed aracı değilhipersensitivite, böbrek veya hepatik fonksiyon bozuklukları için reçete edilir. Hamilelik veya emzirme döneminde kullanım sırasında dikkatli olunmalıdır.

Uygulama metodu

İlaç içeri almak için tavsiye edilir. Altı aydan beri bir çocuk için Sumamed ilaç bir süspansiyon olarak reçete edilir. Dozaj hastanın ağırlığına göre hesaplanır. Tüm kurs için doz kilogram başına otuz miligramdır. Uygulama süresi - üç gün. Yetişkinler üç gün boyunca günde bir kez 0,5 g önerilir. Ders başına ilaç miktarı 1.5 gramdır. Kesin dozaj ve kullanım süresi uzman tarafından patolojinin doğasına uygun olarak belirlenir.

Özel talimatlar

Özet, bir çocuk için "Sumamed" süspansiyonunun hazırlanma yöntemi hakkında bilgi içerir. Kullanmadan önce bir doktora gitmelisiniz. Kendi kendine ilaç verme.

Bir çocuk veya yetişkin için SumamedBir çocuk veya yetişkin için Sumamed

Related news

 • Yemek Masasına Dönüşen Akıllı Sehpa
 • Ellerde hain dermatit: tedavi
 • Dirilişin Ertuğrulu Engin Altan sanata el atıyor
 • Yulaflı Yüz Maskesi Nasıl Yapılır, Yulaf Cilt Lekelerine İyi Gelir mi
 • Sezonun en trend el çanta modelleri ve fiyatları

 • Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 40

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed


  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 22

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 61

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 99

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 3

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 75

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 90

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 94

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 22

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 19

  Bir çocuk veya yetişkin için Sumamed 84