Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 2019

Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 2019

Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 8 17.02.2019, 12:58

Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu?

Dacha vatandaşlarımızın çoğunun rüyasıdır. İşin sıkıntılarını unutarak rahat bir şekilde dinlenebilecekleri bir kır evi hayal ederler. Kural olarak, bir tatil evi, sadece sıcak sezon boyunca onu ziyaret etmesi içindir, ancak bazı istisnalar da vardır.

yazlık ikamet için burzhujkaİyi bir havada doğa gezisi nasıl reddedilir?sonbahar günü mü? Ya gece sıcaklık iklim normuna düşerse ve ev soğuk mu olur? Aslında, geceleri bakan bu ev yüzünden aynı yere gitme!

Yazlık bir burzhuyka çıktı. Bu ısıtma cihazının eskimesine rağmen, halen bu güne kadar bir bakış açısı vardır. Özellikle sobaların büyük ölçüde değiştiğini ve savaş ile ilgili filmlerden hatırladığımız prototipleri ile ortak olmadığını düşünürsek.

avantajları

Sizce burjuvanın avantajı yok mu? O halde çok yanılıyorsun! Öncelikle, böyle bir fırının fazla yer kaplamadığını, bunun üzerine çok fazla para harcayan tek bir temelin doldurulmasına gerek olmadığını. Birçok modern modelde, yemek pişirip ısıtabileceği uygun bir dökme demir ocak bulunur. Kısacası, bu çözüm vermek için en uygun çözüm!

Çelik mi yoksa dökme demir mi?

Bir yazlık ev için bir burzhujka'ya ihtiyacınız varsa, o zamanbugün yaptıkları malzemeler hakkında bilgi sahibi olacaklar. Tabii ki, çoğu zaman üreticiler normal çelik kullanırlar. Ucuz ve nispeten hafiftir.

ülkede bir burzhuyku nasıl kurulabilir

Maalesef kendi eksiklikleri de var. Hızlı bir şekilde yanar ve hiç ısı tutmaz. Böyle bir fırının sürekli yakıt ihtiyacı vardır, aksi takdirde son günlüğü yaktıktan sonraki birkaç saat içinde soğuk hissedeceksiniz.

Aksine, dökme demir ağırdır ve maliyeti belirgindir.Yukarıdaki. Fakat içindeki yakıt daha uzun süre yanar ve ısı birikimini unutmaya değmez. Ne yazık ki, dökme demir vermek için soba ortalama büyüklüğü çok ağırlığındadır, bu nedenle hatta tavan çürük ülke evine sıkılaştırın kalkmayın.

Ancak, sobayı en azından biraz kullanmayı düşünüyorsanız, dökme demir seçmek daha iyidir. Ayrıca, böyle bir ısıtıcı bile kömürü bir yakıt olarak kullanabilir.

Başka ne var?

Tuhaf bir şekilde, ama genel olarak tüketicilerimizBu tür fırınlar hakkında çok garip fikirler. Örneğin, bir dak için modern bir burzhuyka'nın bir su ısıtma devresiyle iyi bir şekilde ilişkilendirilebileceğini hayal bile edemezler. Yani, isterseniz, sadece binaları ısıtmakla kalmaz, aynı zamanda oldukça büyük bir kır evinin tam teşekküllü bir ısınmasını da organize edebilirsiniz.

Maddenin estetik tarafı

burgerler için dökme demir fırınlar

Genel olarak, anlatımızın başlangıcına dönersek, bir kez daha, modern sanat demirlerinin sobalar için gerçek sanat eserlerine benzeyebileceğini bir kez daha belirtmek isterim.

Openwork kalıplama, refrakter üzerinde güzel vitray pencerelerCam kapılar, canlı ateşin genel bir izleniminin yanı sıra, onun arkasında vızıldayan, benzersiz bir rahatlık ve çekicilik yaratır. Banal buharlı ısıtma ile bunu tam olarak gerçekleştiremediğinizi kabul edin.

Ülkede bir burzhuyku kurmadan önce,Normal bir baca olduğundan emin olun. Gerçek şu ki, küçük uzunluğu ve fırına yakınlığı nedeniyle, çok sıcaktır. Buna göre, yangın önleme amacıyla normal izolasyonunu sağlamak gereklidir.

Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 2019

Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 2019

Related news

 • Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim
 • Dokümantasyon ya da dashit: Nedir, nereden edineceğiz ve nasıl kullanılacağı
 • Lakerda Salatası
 • Tavsiye
 • Solgun ve kuru ciltler için zeytinyağı mucizesi
 • Cumhur ittifakı, MHP’nin sorununu çözmeye dönük bir düzenleme

 • Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 49

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu


  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 69

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 14

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 67

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 18

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 13

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 6

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 57

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 11

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 11

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 66

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 12

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 27

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 84

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 55

  Bir yaz konutu için Furnace-burzhujka: ne oldu 8