Birinci Restoran Şirketi 2019

Birinci Restoran Şirketi 2019

Birinci Restoran Şirketi 11 17.02.2019, 10:59

Birinci Restoran Şirketi

Birinci Restoran Şirketi,Restoranlar ve oteller kompleks ekipmanları için en büyük tedarikçiler. Uluslararası sınıfın ve küçük özel işletmenin yüzlerce prestijli kurumuyla yaptığı aktif çalışmasında. Şirket tarafından üretilen tüm ürünler yüksek kalite, dayanıklılık, renk ve stil geniş bir yelpazesindedir.

Profesyonel ekip yöneticileri topluyorçeşitli masalar, sandalyeler, koltuklar, kanepeler ve bar sayaçları içeren restoran için mobilya için en uygun dekorasyon. Otel için böyle devam yataklar, kanepeler, bagaj arabaları ve geniş bir yelpazede bulunmaktadır. düzenliyor yılında gücü, kolayca depolanan yüksek derecede sahiptir böylece ziyafetler, dikkate mobilya sık bakım ve ulaşım ihtiyacını almak, ancak estetik bir görünüme sahiptir. Buna ek olarak, konferans salonlarının ve ortak alanların ekipmanını sipariş edebilirsiniz. Sağlanan aralığı görüntüleyin ve üzerinde istediğiniz tasarımı seçin.

Herhangi bir restoranın en önemli özelliğisalonun tekstil dekorasyonu. The First Restaurant Company, müşterilerine geniş bir masa örtüsü, naperone, masa, peçete, tezgah üstü, koltuk örtüsü ve çanak çömlek etek çeşidi sunuyor. Üniformalar ve ilgili ürünler arasında da geniş bir ürün yelpazesi vardır. Kendi imalatımız, sipariş edilen ürünlerin mümkün olan en kısa sürede istenilen miktarda üretilmesini, müşterilerin isteklerini dikkate almanızı sağlar.

Buna ek olarak, şirket tekstil işini de yapmaktadır.şilte, yatak örtüsü, yastık, battaniye, nevresim takımı, havlu ürünleri gibi yatak örtüleri ve perdeleri imal eden anahtar teslimi otel tasarımı. Bir dizi tekstil siparişi vererek, herhangi bir tasarım projesini kolayca uygulayabilir ve otel alanının gerekli uyum, konfor ve konforunu yaratabilirsiniz.

Ürünler üretirken şirket,İtalya, Türkiye, İspanya, Belçika, Almanya, ABD'den gelen ünlü Avrupalı ​​ve Amerikalı üreticilerin yalnızca en iyi kumaşları. Hepsi mükemmel kalitede, aynı zamanda gerekli özelliklere sadece var: malousadochnostyu, legkootstiryvaemostyu, ayrıca o yanmaz özellikleri veren özel emprenye ile kumaştan ürünleri sipariş edebilirsiniz, aşınma direnci.

Tek seferlik bir kayda ihtiyaç duyarsanızEtkinliklerde gerekli mobilya ve tekstil ürünlerini uygun şartlarda kiralayabilirsiniz. Ayrıca, First Restaurant Company ürünlerini kendi lojistik departmanını oluşturduğu bölgelere ulaştırıyor.

Birinci Restoran Şirketi 2019

Birinci Restoran Şirketi 2019

Related news

 • Persim ağzı örtüyor: Meyveyi daha lezzetli kılmak için nasıl
 • Fitolizin: talimat, açıklama, özellikler
 • Yeni 2019 Havlu Kenarı İğne Oyası Modeli Yapımı
 • Ekim ayında yurt dışında plaj tatilleri
 • Üstünlerin Desteklenmesi Projesi Üstün Zekalı Çocukların Becerilerini Destekliyor
 • Sert Seslerde Melankoli: Kasvetin En Derinini Yaşatan 21 Doom Metal Şarkı

 • Birinci Restoran Şirketi 24

  Birinci Restoran Şirketi


  Birinci Restoran Şirketi 83

  Birinci Restoran Şirketi 54

  Birinci Restoran Şirketi 73

  Birinci Restoran Şirketi 29

  Birinci Restoran Şirketi 15

  Birinci Restoran Şirketi 76

  Birinci Restoran Şirketi 35

  Birinci Restoran Şirketi 44

  Birinci Restoran Şirketi 19

  Birinci Restoran Şirketi 98

  Birinci Restoran Şirketi 8