Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 2019

Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 2019
19.08.2019

Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 10

Biz "Pony" pastasını turtadan hazırlıyoruz

Her çocuk tatili için ilginç bir şey bulmak istiyorum. Tabloyu çeşitlendirmenin harika bir yolu alışılmadık bir pastaya hizmet etmektir. Böyle bir özellik sadece çocuklara hitap etmeyecek, aynı zamanda uzun bir süre için hatırlanacak.

Çok uzun zaman önce sakızla süslenmiş kekler modaya girdi. Lezzetli malzemelerin yardımıyla ustalık olmadan bile mutfak başyapıtlarını yaratabilirsiniz.

Kek "Pony"

Bu pasta tarafından oluşturulan ürünlerden sadece biriözellikle çocuklar için. Kolaylık, bazın herhangi bir şey olabileceği yönündedir: bisküvi, kum veya puf. Asıl önemli olan, tatlı tatlıyı kaplayacak olan unsurlardır.

midilli pastası

Tabanda çekici veya zevkli olmasa bile süs eşyaları sayesinde herhangi bir tatilin ön plana dönüşmesi ilginçtir. Bebek turta "Pony" herhangi bir çocuk memnun edecek.

Mastik, içinde kalın bir kütlekıvamına benzer kıvam. İşlem yapmak için kürdan ve yığınlara ihtiyaç duyabilirsiniz, bu yüzden onu kalıplamak çocuk için mükemmel bir gelişim aktivitesi olabilir.

Yemeklik sakız

Zararlı bileşenler içermez,özellikle evde yemek yaparsanız. Bunu yapmak için, biz bir dükkanda satın alınabilir yumuşak hatmi (50 gram), birkaç renk gıda boyası, tereyağı (100 gram) toz şeker ve limon suyu gerekir.

midilli pastası

Her şeyden önce, marshmallow ve tereyağı karıştırmalısınızön ısıtma (bunu mikrodalga fırında yapabilirsiniz, malzemeyi 25-30 dakika içinde yerleştirin) ve tekrar karıştırın. Sonra tekrar kitle ısınmak ve toz şeker ve limon suyu (tadı) eklemek gerekir. Hamuru birkaç parçaya bölerek çok renkli boyalar ekleyebilirsiniz. Pony sakızından yapılmış bir kek yanardöner görünmelidir, bu yüzden limon, mavi, pembe ve diğer parlak renkler en iyisidir.

Midilli figürler yapıyoruz

Bütün sürecin karmaşık görünmesine rağmen,Aslında, herkes muzaffer çıkıyor. Kek "Pony" (yaratılışının ana sınıfı aynı adımlardan oluşur: sakızların hazırlanması ve figürlerin oluşturulması), kendinizi nasıl dekore edeceğinizi öğrenmek kolaydır. Sakızlı figürlerin oluşturulması, kilin modellenmesine gerçekten benzer. Bir midilli yapmak için, önce gövdeyle başlayıp vücut için kalın bir sosis ve kafa için küçük bir kafa derisi yapmalısınız. Başı ve gövdeyi, boyunun dışarı çıkmasını sağlayacak şekilde büküyoruz ve sonra dikişleri çıkarıyoruz. Bunun gereksiz izler olmadan gerçekleşmesi için ellerinizi suyla ıslamanız gerekir.

Bagajdan bacaklarımızı uzatıyoruz. Bu, önce ön ve arka bacakların merkezde gerilmesi ve iki parça halinde kesilmesiyle daha rahat yapılabilir. Böylece şekil sertleşecek ve düşmeyecek. Malzeme plastisitesini kaybederse, mikrodalganın biraz ısınmasını sağlayabilirsiniz.

çocuk midilli

Kafanda bir ağız, burun delikleri çizmeniz vegözler için küçük oluklar. Göz yapmak için, beyaz, mavi ve siyah renkteki üç küçük sakız parçasının lekelenmesi ve birbirine sürekli olarak yapışması gerekir. Midilli gövdeyle aynı renkteki testten, kulakları şekillendiririz, kendimizi bir yığın veya kürdan ile kendimize yardımcı oluruz ve kafaya tuttururuz. Siyah renkteki küçük iplikler kirpikler olarak işlev görecektir.

En önemli kısım geliyor, yani.mane ve kuyruk pişirme. Bildiğiniz gibi, popüler çizgi film My Little Pony'de çeşitli atlar var. Bu görüntülerden birini oluşturmak istiyorsanız, o zaman bütün resimdeki önemli unsurlar olacaktır. Saçları bir kürdan ile yürümek, onları en gerçekçi hale getirebilirsiniz.

Kek tabağının hazırlanması

Alan bisküvi ortasında durmuş yalnız midilli,çok güzel görünmüyor, bu yüzden küçük atlar için küçük sahne hazırlamak daha iyi olacak. Ana şey, fanteziyi ve hatta belki de çocuğun fantezisini birbirine bağlamaktır: beyaz sır ve "bitki çiçekleriyle" pastayı "Pony" ile kaplayabilir ve aynı sakız kullanabilir ve bir gece gökyüzünü yaratabilirsiniz. Her durumda, manzaraya sahip resim her zaman daha güzel gözüküyor.

kek midilli ana sınıfı

Burada bisküvi pastası dikkat edilmelidirBireysel tercihlere bağlı olmasına rağmen, sakız uygulamak daha kolaydır. Temel, yağlı kremayla zengin şekilde yağlanmalı ve testimizin ince bir tabakası ile kaplanmalıdır. Su yardımı ile, çocuk bile mastik itaatkar yapacak.

Son olarak, midilliler de kurabilirsinizilginç sahneler ve suyla sergiyi sabitleme. Esnaf ve tecrübeli aşçıların böyle bir yemeği pişirmesinin daha kolay olmasına rağmen, herkes kendini deneyebilir ve profesyonel olabilir. Pastanın benzersizliği, hazırlığı içinde çeşitli malzemeler kullanılmasına izin verir, bu da mutfakta stok sınırlı olduğunda çok uygundur.

Pasta hazır!

Şimdi yemek masanın üzerine servis edilebilir. bir pasta tamamlayacak ekstra süslemeler arasında, etiket, yenilebilir yıldız, rendelenmiş çikolata, fındık okuyun. Genel olarak, yemek sırasında, mutfak peri masalları ve maceraları bir kiler haline dönüşür. Kek "Pony" çocuk için harika bir hediye olabilir, ana şey o kadar çok güzellik var üzüldüm emin olmak için değil.

Aynı prensip ile, diğermutfak sanatı eserleri. Aslında, sadece hayal gücü ve stokta bazı bileşenler olsa bile, bir yemek masasını ve şenlik masasını bir peri masasına dönüştürebilirsiniz.

Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 2019

Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 2019

Related news

 • Adet sancısından kurtulmanın yolları
 • Merkez Haberleri: Asker eğlencesinde çıkan kavgada polise ateş açıldı: 5 yaralı, 8 gözaltı
 • Müzisyen
 • Ispanaklı Gül Böreği
 • Turkuaz ile halka - sevgi, şans ve tanıma sembolü

 • Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 7

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz


  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 96

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 72

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 89

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 44

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 86

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 31

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 52

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 39

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 26

  Biz Pony pastasını turtadan hazırlıyoruz 80