Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 2019

Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 2019

Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 97 06.02.2019, 20:48

Blenderler "Bork": çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları

Bork markası Rusya Federasyonu'na aittir.ev aletleri ve elektronik üreten bir şirket. Ürünleri ağırlıklı olarak BDT pazarlarında dağıtılmaktadır. Rusya'nın en başarılı markalarından biri olarak kabul ediliyor.

"Technopark" şirketinin oldukça geniş bir ağı vardıMoskova'da mağaza, 2001 yılında marka yaratma ve marka haklarına sahip Almanya BORK Elektronik Gmbh, kayıtlı şirket yatırım yaptı.blender bork

Metresi ana gereksinimleriiyi bir karıştırıcı: sebzelerin ve meyvelerin kaliteli öğütülmesi, buz parçaları ve kokteyllerin çırpılması. Blenderler "Bork" - Bu, ürünlerin karıştırılmasını ve kesilmesini etkileyen hız seçenekleri sunan mükemmel bir mekanizmadır.

Türler ve özellikler

Blenderler "Bork" iki türe ayrılabilir: dalgıç (manuel) ve sabit. Dalgıç, bıçakları sertleştirilmiş çelikten yapılmış bıçaklarla donatılmıştır. Böyle bir cihaz, ürünleri küçük miktarlarda öğütmek için tasarlanmıştır. İşlenmiş ürünlerin kıvamı, cihazın çalışma süresine bağlıdır.

Bu modellerin oldukça gerçeğine rağmenKompakt, el karıştırıcılar "Bork", kaliteli gıda işlemcileridir, çünkü çok sayıda ek ataşman ile donatılmıştır. Birçok ev kadını, aynı zamanda bir karıştırıcıya ve miksere benzediğini not eder. Pnömatik aktüatörün dönüş hızını ayarlar. Bıçaklar, herhangi bir ürünü dikkatli ve hızlı bir şekilde ezmenize izin veren benzersiz bir şekle sahiptir. blender bork yorumlar

Daha gelişmiş araçlar bileSabit Blenderler "Bork". Bunlar, sebze ve yiyecekleri oldukça büyük miktarlarda işleyebilen kokteyller yapmak için kararlı ve çok yönlü bir mekanizmadır.

Bu tür cihazların seti hacimsel kaseler veya sürahiler ve ayrıca kabın tutturulduğu bir standı içerir. Çalışmada kolaylık, kapta ölçülen ürünlerin ölçeği ile sağlanır.

Bork 800

Blender "Bork 800" çok işlevliHem normal modlarda hem de darbeli modlarda çalışabilen güçlü bir model. Motor çok düzgün bir şekilde başlar, 2 kW tüketir. İki litre kapasiteli bir plastik sürahi, çorba hazırlarken özellikle hostes tarafından takdir edilen çok sayıda bileşenin işlenmesini mümkün kılar.

Uygun ve yoğun bir kapak sıvı yiyeceklere izin vermezsıçramak. Buna ek olarak, blenderın çalışması sırasında ek bileşenler ekleyebilirsiniz. Bugün bu sabit model, perakende zincirleri 29 bin ruble satın almayı teklif ediyor.blender bork 800

Bu çokpopüler karıştırıcı "Bork". Bu modelle ilgili incelemeler, tüketiciler sadece olumlu, çünkü bu güçlü makine çok daha fazla ürün işleme olasılığından memnun.

Bork V802

Gücü ile daha modern bir sabit model2200 watt. Böyle bir blender, on iki hıza, yumuşak ayarlamaya sahiptir. Mod - nabız. Vücut metalden yapılmış, sürahi plastikten yapılmıştır. Kordonun uzunluğu 1 metredir. Bir saklama bölmesi ve kendi kendini temizleme işlevi vardır. Karıştırıcının ağırlığı altı kilogramdır. Bu modelin fiyatı 45 750 ruble. blender bork yorumlar

Blender "703 yılında Bork": yorumlar ve açıklama

Kolay ve basit bir dalgıç mekanizmasıgüçlü bir motoru var. Dakikada 22.000'e ulaşabilen en yüksek devirde titreşmiyor. Sap, ergonomiktir, lastikli düğme ile donatılmıştır, bu da blenderi ıslak ellerle bile açmanıza izin verir.

Bu durumda, üretici sesin olduğunu iddia ediyorMotor çok sessiz, sevdiklerinize herhangi bir zamanda rahatsız etmiyor. Çeşitli nozüller, bu mekanizmayı kesme ve karıştırma, kırma ve öğütme için kullanılmasına izin verir. Evrensel bıçak, oksitlenmeye, korozyona ve dolayısıyla aşınmaya karşı direnci arttıran bir nitrür-titanyum kaplamaya sahiptir. blender bork 703 değerlendirme

Modelin fiyatı 13 990 ruble.

Müşteri Yorumları

Bu model ile ilgili olarak, sahip geri bildirimibölünmüş. Birçok cihaz, güvenilir, kullanımı kolay, kullanımı kolay olan çekici bir tasarım, yüksek kaliteli plastik olduğunu söylüyorlar. İyi kamçılar ve bakılmaksızın yoğunluğu, tüm ürünleri biler. dezavantaja alıcıların Bu grup duvara asmak için sadece imkansızdır.

İkincisi, çok sayıdaBu mekanizmanın üreticinin beyan ettiği özellikleri göstermediğine inanan bir grup alıcı. Balık ve et ile karıştırıcının çok zayıf yaptıklarına inanıyorlar: bıçak, yiyecekleri kabın kenarlarına yayıyor ve hacim artışı durumunda, mekanizma hızla ısınıyor ve duruyor. Şirket uzmanları, nozül yanlış seçilmişse bunun mümkün olabileceğini iddia ediyorlar.

Gürültü ile ilgili şikayetler de vardır (üretici çok sessiz olduğunu iddia etse de). Buna ek olarak, makinenin gücü bir olduğundan, her zaman püre haline getirilmez, bu bazen gerekli değildir.

Firmanın uzmanlarının sadece olumlu değil aynı zamanda olumsuz geri bildirimlerle tanışmasını ve mevcut eksiklikleri zamanında gidermesini umuyoruz.

Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 2019

Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 2019

Related news

 • Timsah Sırtı Örnekli Bebek Hırka Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Cantilena ... Müzikte cantilena nedir
 • 12 Mayıs 2019 Çarşamba
 • Kış aylarında tırnak bakımı

 • Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 84

  Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları


  Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 11

  Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 71

  Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 54

  Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 27

  Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 31

  Blenderler Bork: çeşitleri, popüler modelleri, müşteri yorumları 78