Goruntuler Fotograf Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar
Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 33 29.01.2019, 23:47

Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar

Kural olarak, "Buharda" hızlıcaçeşitli cisimler ve oyunların alışverişi. Bu platformda yeniyseniz ve bunu nasıl düzgün yapacağınızı bilmiyorsanız, yalnızca arkadaşlarınızla değil aynı zamanda arkadaşınız olmayan diğer katılımcılar ile de değiştirebileceğinizi unutmayın. Bu tek bir özel hat ile yapılır, ancak her oyuncu Steam'teki borsa bağlantısını nasıl öğrenebileceğini bilmiyor, bu yüzden bu yazıda size ayrıntılı talimatlar veriyor ve bilgiyi olabildiğince iletmeye çalışıyoruz.

nesneleri

Buharla Değiştirilecek Bağlantıyı Nasıl Öğrenebilirim? Yapılması gereken ilk şey açıktüm kullanıcılar için envanter görünürlüğü. Bu eylem, kişilerin doğrudan bağlantıya geçme ve alışveriş yapma fırsatı bulması için gereklidir. Seni bir arkadaş olarak eklemek zorunda değiller. Tüm oyuncularla eşyaları değiştirme arzusu yaşıyorsanız, o zaman Steam'teki borsa linkini nasıl öğreneceğinize dair sorunun cevabını bulmalısınız.

ayarlama

Şimdi, nasıl analiz ederek başlayalımenvanterin tüm kullanıcılar için görünürlüğü ortaya çıkar. Başlamak için "Buhar" a gidin ve ardından fare imlecinin oturum açma talimatınıza yönlendirilmesi gerekir. Envanter sekmesini bulmanız gereken bir açılır menü görünmeden önce. Döviz üzerinde buhar yoksa, Görünürlük henüz açık olmadığını kolayca tespit edebilirsiniz. Envantere geçiş yaptıktan sonra "Diğer ..." sekmesini tıklayın ve ardından gizlilik ayarları bölümüne gidin. Bir kerede, "CheckBox" u not etmeniz gerekiyor. "Envanter" sekmesinde hemen açılacaktır. Sonra, etkinleşebilmesi için tüm ayarları kaydetmeniz gerekir.

Çiftler halinde çalış

buhar çalışmıyorŞimdi, sorunu nasıl bulacağımıza çözüm getirelimBuhar alışverişi bağlantısı. Tarayıcı aracılığıyla "Buharda" henüz yetkili değilseniz, bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Sonra ayarlardaki adımları izleyin. Sayfanın altına dikkat ederseniz, exchange'e olan bağlantıyı görebilirsiniz. Arkadaşına söylemen gereken şey budur. O, arzu edilirse, onun üzerine gidecek ve gerekli işlemi gerçekleştirecektir.

Artık borsa bağlantısını nasıl bulacağınızı biliyorsunuzdur.Buhar. Bununla birlikte, başkalarının verilerini kullanmanız için bir arkadaşınızın aynı ayarları yapması gerekir. Buhar alım satımına yapılan atıfın nasıl öğrenileceği konusu en zor değildir ve yalnızca ayarlar yaparken maksimum bakım seviyesine ihtiyaç duyarsınız. Paylaşmak istediğimiz tüm bilgiler bunlar.

Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılarFotograf Goruntuler resim galeriler

Related news

 • Çikolatalı Baklava
 • Arpa Boncuklu Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • KAYIP ZAMANLAR ÜNLÜ ŞAL MODELİNİN YAPIMI

 • Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 98

  Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar


  Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 29

  Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 12

  Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 65

  Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 26

  Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 44

  Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 99

  Buhar borsası bağlantısını öğrenme ile ilgili ayrıntılar 7