Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 2019

Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 2019
22.08.2019

Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 69

Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar

Gliserin içindeki boraks, antiseptik, mükemmelmantar hastalıklarıyla başa çıkma. Bu ilaç pudrayı savuşturuyor. Ancak günümüzde nadiren kullanılmaktadır çünkü çok sayıda tablet, kapsül, fitil, sprey ve kannidiasis'e karşı süspansiyonlar geliştirilmiştir. Pullanmaya Candida mantarları neden olur.

Gliserin içindeki boraks bir çözelti halinde satılmaktadır. Yüzde% 5,% 10 veya% 20'dir. Uygulama yöntemi ve süresi hastalığın komplikasyon derecesine bağlıdır.

Pullan için gliserin içindeki boraks kullanılmıştır.erken evre. Bu ilaçlardan birinin kullanılması kandidiyayı iyileştirmeye yardımcı olur. Tedavi, mantarın hemen odaklanmasına bağlıdır. Fakat p »irin daha sonraki bir evreye akarsa, tedavi daha ciddiye alinmalidir. Ve bu durumda bu ilaç ek bir araç olarak kullanılabilir.

Pamukçuk için gliserin içindeki boraksNeredeyse her kadın tarafından kullanılır. Ancak, bu ilacın sodyum tetraborat adı verilen güçlü bir bileşen içerdiğinden, bir jinekologla önceden danışmaya değer. Uzman, gliserin içindeki boraksın, pamukçuk için mükemmel bir sonuç vereceğini doğrularsa, bir tedavi seyrini yaşadığınızdan emin olun.

Her prosedür boşluğun yıkanmasıyla başlarvajina potasyum permanganat çözeltisi. Bıçağın ucunda bir litre ılık su ve potasyum permanganat alın. Kristalleri sıvıda karıştırın. Biraz pembe bir çözüm bulacaksınız. Vajina, manganez yoksa, papatya kaynatma ile tedavi edilebilir.

Peki borax gliserinle nasıl çalışır? Başvurusu ayrıntılı olarak ele alınacaktır. İşlem için bir lavman (şırınga) kullanın. Kaynar su ile atın veya kısaca kaynar suya koyun. Potasyum permanganat veya papatya sosunun lavman çözeltisini çevirin, vajinaya enjekte edin. Bir süpürge alın, gliserin içinde ince bir boraks tabakası uygulayın. Swabı 50 dakika boyunca vajene sokun. Prosedür sırasında yatar bir pozisyon almanız önerilir.

Bu manipülasyonları üç kez yapmak arzu ediliren azından ilk iki gün için günde. Ardından, tekrarlamaların sayısını günde 1'e kadar azaltın. Tedavi seyri yaklaşık 5-7 gün sürer. Pullan için gliserinli boraks, kaşıntı, rahatsızlık, kızarıklık gibi rahatsız edici semptomları gidermeye yardımcı olur.

Bu ilacın özel bir kullanım için tavsiye edilirhamilelik sırasında dikkatli olun. Bazı durumlarda uzman hala gliserinde% 5 boraks kullanmayı önerir. Çocuğun veya yenidoğanın ağız boşluğu kandidası varsa, o zaman bu ilaç bir doktorun tavsiyesi üzerine de kullanılabilir. Hamilelik sırasında pamukçuk karmaşık bir seyir ile, gliserin% 10 boraks kullanabilirsiniz. Çocuklarda çeşitli mantar hastalıkları için aynı konsantrasyon önerilir. Pamukçuk ve stomatit için gliserindeki matkabın% 20'si sadece yetişkinler tarafından kullanılmaktadır. Gliserin içindeki boraksın dışarıdan uygulandığı unutulmamalıdır: douching, durulama, cildin yağlanması, mukoza.

Bu konuda anlaşmazlıklarHamilelik sırasında ilaç, sürekli tutulur. Bu, bu ajanın aktif maddesinin, hamamböceği yok etmek için endüstriyel amaçlar için kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Ancak doktorlar, gliserindeki boraksın pamuktan diğer ilaçlara kıyasla en hafif etkiye sahip olduğunu söylüyorlar.

Yani, bir matkap ne olduğunu baktıkgliserinde, pamukçuk için kullanıldığı şekilde. Bu ilacın yan etkileri yanı sıra bir dizi kontrendikasyonlar olduğu unutulmamalıdır. Gliserin içindeki boraks, alt abdomende disbakteriyoz, yanma, ağrı ve dikişe, alerjik belirtilere, kusmaya neden olabilir. İlacın% 20'si sadece yeterli sağlık göstergelerine sahip yetişkinler için önerilir.

Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 2019

Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 2019

Related news

 • Suriye kimyasal silah kullanıyor olamaz, çünkü kimyasal silahı yok
 • Pozitif Tutumlarınız İçin 7 Öneri
 • Kalsiyum Düşüklüğü ve Ellerde Uyuşmalar
 • Aşık Olmaya Hazırmısınız
 • Çocuklara özel tenis turnuvası

 • Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 56

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar


  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 73

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 98

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 45

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 12

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 68

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 85

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 20

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 68

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 25

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 88

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 62

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 24

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 100

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 25

  Buruşuk gliserin içinde püskü için: kullanım ve kontrendikasyonlar 75