Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 2019

Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 2019

Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 58 29.01.2019, 17:41

Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi

Canon PowerShot SX170 IStasarım açısından olağandışıdır. Cebinize sığması için yeterince ince değildir ve 16x zum objektifi diğerlerinden daha uzundur. Fotoğrafların kalitesiyle ilgili olarak, kamera benzer boyuttaki cihazlarla karşılaştırılamıyor, 16 megapiksellik CCD sensörü, özellikle yüksek hassasiyete sahip olanları gürültülü resimler yapıyor. Kullanıcı görüşlerine göre kamera yeterince hızlı değil, zaten zorunlu bir özellik haline gelen Wi-Fi yok. 180 $ 'lık bir fiyatla, alıcı belirli bir odak mesafesi aralığına razı olursa kameraları daha iyi satın alabilirsiniz - örneğin, kompakt PowerShot Elph 330 HS. Uzun bir yakınlaştırma gerekliyse, aynı Canon - 20x SX280 HS'yi 280 TL'ye satın almak daha iyi.

dizayn

SX170, 71 x 108 x 43.9 mm ölçer ve ağırlığı251 gr Bu gerekenden daha biraz daha fazladır, kamera onun pantolon cebine konabilir, ama yine de yeterli bir ceket cebi yapmak. 196 gram Samsung WB250F ince 61 x 107 x 23 mm, 24-432 mm ve 18x objektif, daha geniş bir açı kapsamaktadır. SX170 serisi o kadar geniş değil (28-448 mm), ancak büyütme farkı önemsizdir.canon powershot sx170 is reviews

kontroller

Kamera için yeterli alan bırakıyor.manuel kontrol. Üst panel bir mod kadranı, bir deklanşör düğmesi, bir yakınlaştırma düğmesi ve bir güç anahtarı içeriyor. Arkada, ISO ayarını yapabileceğiniz, flaşı, otomatik zamanlayıcıyı ve odak modunu ayarlayabileceğiniz dört tuşlu düz bir gezinti çubuğu var. Dört büyük düğme ile çevrilidir - poz telafisi, oynatma ve menü çağrısı. Ayrıca sağ üst köşede özel bir kayıt düğmesi bulunmaktadır.

fotoğraf makinesi canon powershot sx170

menü

Ek çekim seçenekleriEn yeni PowerShot fotoğraf makinelerini kullanan herkesin tanıdığı menüyü kullanarak ayarlayın. Arka panelin ortasındaki Func Set düğmesine basarak çağırılır. LCD'nin sol tarafında bulunan menü, ayarlara, renk dengesine, beyaz dengeye, poz telafisine, hareket moduna, en-boy oranına, kalite parametrelerine ve video çözünürlüğüne hızlı erişim sağlar.

ekran

3 inç Canon PowerShot SX170 IS ekrankullanıcı yorumları büyük olarak adlandırılır, ancak yeterince açık değildir. 230 bin puanlık çözünürlüğü, uzun büyütülmüş SX510 HS'li cetvelin sonraki modelinin 461 bin puandan geride bıraktı. Bu, hem de fotoğrafların yüksek sesi fotoğraf makinesini onurlandırmaz. Arka ekrana iletilen görüntü grenli ve detayları eksik.

canon powershot sx170 kırmızıdır

Kablosuz

Önceden, Wi-Fi eksikliği bir sorun değildi. Ama bugün her kameranın vazgeçilmez bir özelliği. Üreticinin SX280 HS ve SX510 HS de dahil olmak üzere dahili Wi-Fi özelliğine sahip başka uzun odaklı kameraları var ve tüm Samsung ürün serileri görüntüleri Wi-Fi ile telefonunuza kopyalamanıza olanak tanıyor.

verimlilik

Canon Powershot SX170 IS fotoğraf makinesi incelemelerikullanıcılara nispeten yavaş denir. Fotoğraf çekmeye ve fotoğraf çekmeye hazır olmak için 2 saniye sürecek ve sürekli çekim modunda, fotoğraf makinesinin çekim hızı 2,1 saniyedir. çerçeve başına ve deklanşör gecikmesi 0,2 s'dir. geniş açı çekim ve 2 saniye. tam zumda. Canon SX510 biraz daha hızlı - 1,6 saniyede açılıyor, 1 fps hızında fotoğraflar çekiyor ve geniş açıda 0,1 sn, telefoto modunda ise 1,7 saniyeye odaklanıyor.

canon powershot sx170 bir bakış

Görüntü kalitesi

Optik Netlik Canon PowerShot SX170 IS Siyahkullanıcılar hayal kırıklığına uğratmadı. Objektif 2349 satır yüksekliğinde yakalar. Doğru, görüntülerin kalitesi mükemmel değil. Büyütüldüğünde, çerçevenin kenarlarının etrafındaki renkli kenarlar fark edilir. Uzun zumlu her kamera böyle bir açıklığı geçemez. Örneğin, Panasonic Lumix DMC-ZS30 kullanıcıları 1661 hattan memnun.

Bu kameranın gürültüsü ile işler çok daha kötü. ISO 100'ün asgari hassasiyetinde bile, seviyesi% 1.6'ya ulaşıyor. ISO büyüdükçe gürültü de artar, ISO 400'de% 2,2'ye ve maksimum ISO 1600'de% 2,9'a ulaşır. Canon PowerShot SX170 IS, görüntüleri sahiplerine ISO 400 değerine göre inceler, ancak ISO 800 görüntü öğeleri bulanıklaşmaya başlar ve ISO 1600'de neredeyse hiç yok.

video

Canon PowerShot SX170 IS Kırmızı kamera kayıtlarıQuickTime formatında 720 p çözünürlükte video. Çerçeveler oldukça keskin, ancak parlak stüdyo ışığında bile çok grenli. Objektif, kayıt sırasında yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, ancak gelen ses, kaydedilen sesi çıkarır. Dijital zoom, optik aralığı genişletmenize izin verir, ancak görüntü kalitesi hızla bozulur. HDTV'de video izlemek için, kameranın bir HDMI portu olmadığı için başka bir cihaza yeniden yazılması gerekecektir. Harici bir şarj cihazının yanı sıra standart bir mini USB konektörü vardır. SDHC ve SDXC dahil olmak üzere SD hafıza kartları desteklenir.

canon powershot sx170 siyah

Canon Powershot SX170 IS'in avantajları ve dezavantajları

Bu pazardaki ürünlerin pazarındaki ürünlerin gözden geçirilmesifiyat segmenti, bu modelin diğer üreticilerin yanı sıra diğer Canon kameralarından da şiddetli bir rekabetle karşı karşıya kaldığı sonucuna varmamızı sağlıyor. SX170 düşük hız, nispeten büyük boyut, aşırı gürültü, yetersiz netlikte ekran, Wi-Fi ve sınırlı video çekim özelliklerine sahiptir. Dışa doğru kamera bir ayna kamerasına benzese de, yardımı ile elde edilen görüntüler mükemmel olmaktan çok uzaktır. Ancak, görüntüler nettir ve 16x yakınlaştırma çoğu fotoğrafçı için fazlasıyla yeterlidir, ancak bazıları 28 mm odak uzaklığıyla sınırlı kalır.

Canon PowerShot SX170 IS sahibi yorumlarıİlk dijital veya temel aile kamera olarak neredeyse ideal denir. Sürekli olarak yüksek kaliteli görüntüler yaratacak çok işlevli, güvenilir ve nispeten ucuz bir kameraya ihtiyaç duyan gezginler için iyi bir seçim olacaktır. Önceki SX150 modelinin temel dezavantajlarından biri, kısa pil ömrü idi. Bu, 2500 mAh kapasiteli bir nikel-metal hidrit bataryası takılarak düzeltilebilir. Kamera, bütçe kameraları için büyük bir başarı olan çok şık ve iyi görünüyor.

Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 2019

Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 2019

Related news

 • Evde zayıf ısı yalıtımı ile sıcak bir zemin hazırlayacak mısınız
 • IL 412nin tanımı ve teknik özellikleri
 • Dağılmış cinsel hastalıklar

 • Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 90

  Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi


  Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 38

  Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 1

  Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 58

  Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 59

  Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 4

  Canon Powershot SX170 IS: modelin özelliklerinin gözden geçirilmesi, fotoğrafları ve gözden geçirilmesi 69