Cavinton forte uyuşturucu 2019

Cavinton forte uyuşturucu 2019
19.05.2019

Cavinton forte uyuşturucu 63

"Cavinton forte" uyuşturucu

Aktif bir madde olarak "Cavinton forte" ilacı vinpocetine içerir. İlaç, beynin kan dolaşımında ve kanın reolojik özelliklerinde (akışkanlık) önemli bir iyileşmeye katkıda bulunur.

Yuvarlak tabletler "Cavinton" beyaz (veya neredeyse beyaz) bir renge sahip, bir kokusu yok. Bir tarafta bir "CAVINTON" gravür var.

İlaç "Cavinton" (tabletler): talimat

Ilacın bir serebroprotektifmaruz kalma. "Cavinton forte" ajanı, amino asitleri uyararak provoke edilen sitotoksik reaksiyonların şiddetini azaltabilir. İlaç, beyin metabolizması üzerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir, beyin tarafından oksijen ve glukozun emilimini ve emilimini artırır.

İlaç "Cavinton forte" kan akışını artırırseçici olarak. Beynin sahip radyo frekans sinyallerini dakika hacmi fraksiyonu araçları, toplam kan akışının okumaları (kalp çıkışı, kan basıncı, kalp hızı) etkilemeden damar direncini azaltır.

Bu ilacı kullanırken, etkilenen (iskemik) fakat düşük infüzyonlu (perfüzyon) yaşayabilir bölgeye kan akışı gerçekleşir.

İlaç, antioksidan etkiye sahip olmak için serotonin ve norepinefrinin serebral metabolizmasını (değişimi) uyarır.

Cavinton'un etkisihipoksiye bağlı beyin hücreleri. Trombositlerin agregasyonunu inhibe eder, beynin mikrosirkülasyonunu iyileştirir, patolojik bir doğanın kanının artan viskozitesini azaltır, adenosin emilimini bloke ederek alyuvarları deforme etme yeteneğini arttırır.

Nörolojide "Cavinton Fort" kullanımıamaca uygun olarak (felç, ateroskleroz, serebrovasküler demans, hipertensif ensefalopati ve posttravmatik ve arka arkaya ilerleyen felç, geçici iskemik durumlarda), kronik ve akut serebral dolaşım yetersizliği de. İlaç ayrıca serebrovasküler yetmezlik (baş dönmesi, hafıza bozukluğu, apraksi, baş ağrısı, motor bozukluklar dahil) nörolojik ve psikiyatrik bozukluklar için endikedir.

Oftalmolojide, ilaç "Cavinton forte" vasküler göz patolojileri (retina ve vasküler membran, ateroskleroz, ikincil glokom ve diğerleri anjiyospazm) için reçete edilir.

İlaç terapi için kullanılırKBB hastalıkları (yaş, toksik veya vasküler genesis (orijin) işitme kaybı), Meniere hastalığı, tinnitus ve klimakterik sendromun vazovegatif bulguları ile.

Ilacın reçete kontrendikasyonları"Cavinton forte" laktasyon ve gebelik, şiddetli formlarda kalp yetmezliği ve vinpocetine veya yardımcı bileşenlere aşırı duyarlılıktır.

Dozaj ve terapötik süresiDers bir doktor tarafından bireysel olarak atanır. Kural olarak, günde üç kez hap almak yeterlidir. Bir yemekten sonra içilmesi tavsiye edilir. Terapötik kurs, bir ila sekiz ay, genellikle ortalama üç ila dört ay sürebilir. İlaç çekildiğinde, dozaj iki ila üç gün içinde kademeli olarak azaltılır.

Ilacın kullanımı kışkırtıcı olabilirMevcut aritminin artan belirtileri. Bazen ağız kuruluğu, halsizlik, mide ekşimesi, uyku bozukluğu, deri döküntüsü, bulantı, baş ağrısı, ürtiker, ciltte hiperemi meydana gelir.

Cavintonun hepato ve nefrotoksik etkileri yoktur, bu nedenle hepatik veya renal patolojileri olan hastalara reçete edildiğinde doz ayarlaması gerekmez.

İlaç, bileşenlerinin çocuğun vücudundaki etkisinin yetersiz olması nedeniyle 18 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır.

Cavinton forte uyuşturucu 2019

Cavinton forte uyuşturucu 2019

Related news

 • Anavatanları inceliyoruz. Höyük nerede
 • Rusya: Türkiyedeki yaklaşık 298 bin Suriyeli ülkelerine dönmek istiyor
 • Sigarayı Bırakmak İçin Fesleğen Yaprağı Kullanımı
 • ÖRGÜ BURGULU TOMURCUKLAR YELEK ÖRNEĞİ
 • Rus YouTube kanalı, içerisine araba eklediği bir çorba yaptı

 • Cavinton forte uyuşturucu 13

  Cavinton forte uyuşturucu


  Cavinton forte uyuşturucu 54

  Cavinton forte uyuşturucu 92

  Cavinton forte uyuşturucu 32

  Cavinton forte uyuşturucu 44

  Cavinton forte uyuşturucu 61

  Cavinton forte uyuşturucu 54

  Cavinton forte uyuşturucu 11

  Cavinton forte uyuşturucu 90

  Cavinton forte uyuşturucu 85

  Cavinton forte uyuşturucu 70

  Cavinton forte uyuşturucu 97

  Cavinton forte uyuşturucu 81