Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 2019

Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 2019
16.09.2019

Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 60

Cheboksary'ye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim?

Cheboksary şehri Volga Nehri kıyısında kurulmuştur.ve Çuvaşistan'ın başkenti. Bugün Volga bölgesinin kültürel başkenti. Birkaç tiyatro, müze ve tarihi anıtlar barındırıyor.

Bu güzel şehirde iseniz o zamanOrtaya çıkan ilk soru Cheboksary'ye nereye gideceğiz. Aslında, yürümek için pek çok yer var. Buraya ilk geldiğinizde Cheboksary'ye nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, bu makale size yardımcı olacaktır.

manzaraları

Her şeyden önce bir yürüyüşe değerŞehrin sakinleri tarafından inci olarak adlandırılan Cheboksary Körfezi. Kıyıda, Kurtarıcı-Dönüştürme Kadınlar Manastırı var. Ayrıca Kronstad'in St. John, Aziz Vladimir Kilisesi, Filarmoni, Opera ve Bale Tiyatrosu Tapınağı geçmektedir. Orada Patroness Ana'nın yükselen anıtını görebilirsiniz. Bu anıt şehrin bir simgesi ve Chuvashia halklarının kültürünün canlandırılmasıdır.

Ulusal Müze

Birinin Çoboksaryaya gidebileceği çok önemli bir başka yer Çuvaşistan Ulusal Müzesi'dir. Binada arkeolojik kazılar, simgeler, el yazmaları sırasında çeşitli buluntular görebilirsiniz.

Cheboksary'de bir çocukla nereye gideceksin

Buna ek olarak, müzede ulusal kostümler ve süslemeler, ünlü yerel sanatçıların resim ve esnaf sanat eseri yanı sıra çok daha fazlası var.

kare

Chapayev adını taşıyan meydan,Cheboksary şarttır. Chapaev, Kızıl Ordu'nun tanınmış bir komutanıdır. İşte tam müze kompleksinin adanmış olması. Çapayev'in son vatan topraklarında - Budayka'da bulunuyor. Ortada bir anıt var. Kare boyunca parlak, düzgün yollar ve yollar var. Aynı yerde bulunan müzede, iç savaş hakkında herşeyi öğrenmenin yanı sıra Tohmeevo köyünden getirilen Chapayev Evinden şeyler de öğrenebilirsiniz.

Zafer parkı

Şehirde başka bir müze kompleksi var - park"Zafer". Farklı yıllardaki Çuvaşistan kahramanlarına onurlu olarak açıktır. Parktaki en dikkat çekici şey iki sokak: Bellek sokağı ve Heroes sokağı. Ayrıca orada daha birçok anıt görebilirsiniz.

"Arbat"

Şehrin kendi Arbat'ı var. Bu tüccar Efrayim onuruna bir yaya bulvarıdır. Yakınlarda yerel biranın tadını çıkarabileceğiniz ünlü bira müzesi bulunmaktadır.

anıtlar

Cheboksary'nin anıtları hakkında ayrı bir hikaye. Burada sayısız var. Çoğunluk tahsisatı arasında, sıhhi teknisyen veya su borusu için bir anıt olarak. Bu herkesin Cheboksary'ye gitmesi gereken zorunlu bir yerdir.

"Lakreevski Ormanı" ve Drama Tiyatrosu

Şehrin kendi Central Park Kültürü ve"Lakrei Ormanı" adı altında rekreasyon. Çocuklarla Cheboksary'ye gidebileceğiniz yer burası. Sürekli düzenlenen etkinlikler, konserler, temalı partiler ve diğerleri var. Herkes için ilginç olacak.

Çocuklarla Cheboksary'ye gidebileceğiniz yer

Cheboksary tiyatroları özel ilgiyi hak ediyor. Şehirde birkaç tane var. En popüler Chuvash Drama Tiyatrosu. Sahne yapımlarının cesurluğu ve özgünlüğü farklıdır.

Cheboksary'de bir çocukla nereye gidileceğini, orada olduklarınıuzaklaşabilir miyim Şehirde aile kulüpleri var. Çeşitli çocuk oyunları, tatiller, çay içme, okuma vb. Cheboksary'de bir çocukla gidecek çok yer var. Çocukların çeşitli tarihsel olaylarla ilgilenme olasılığı düşük olmakla birlikte, çeşitli yapılar, yapılar ve yapılar onları iyi bir şekilde ikna edebilir.

Cheboksary'ye ne zaman geleceksin?

Cheboksary'ye gitmeye karar verirsenyürüyüş ve manzaraları görmek, yaz dönemini seçmek daha iyidir. Her yıl Ağustos ayında şehir, doğum günlerini kutlar ve onuruna göre sakinler büyük olayları organize ederler.

Ancak gezi sonbaharda planlanıyorsa, manzaraCheboksary sadece seni sersemletecek. Bütün eylül ayı kenti sarı-turuncu örtü ile kaplıdır. Ve bu büyüleyici. Kentte sonbahar teatral bir olay olarak kabul edilir. Şu anda tiyatrolarda tam prömiyer.

Birçok turiste göre, Cheboksary'de bahar -Üzgün ​​bir zaman. Belki birisi için ıslak sokaklar ilham kaynağı olacak. Ama temelde böyle bir zamanda şehir eğlenemeyecektir. Ama ilkbaharda artılar var. Mayıs tatillerinden önce, şehir hayata geldi gibi görünüyor. Sokaklarda çeşitli konserler ve kitle gösterileri var.

Kışın şehir çok acı ve soğuktur. Ve nemli olduğu da oluyor. Ama büyük buz pistini ziyaret edebilir ve yerel ustaların buz figürlerini görebilirsiniz.

Ziyaret edilecek en iyi yerler

Cheboksary'de nereye gitmeli? Şehre gelen ziyaretçilerin görüşlerine göre, görmek istediğiniz ilgi çekici yerlerin bir listesini yapabilirsiniz. Bunlar şunları içerir:

Cheboksary'de nereye gitmeli

 • Anne-Patroness;
 • Vvedensky Katedrali;
 • Bira Müzesi;
 • Chapaev Meydanı.

Cheboksary'ye gidebileceğiniz yer

Sonuç

Şehrin bir kültür olarak kabul edilmesine rağmenBaşkentin konukları modern otellerde kalabilir ve ulusal Çuvaş mutfağı ile restoranlarda yemek yiyebilirler. Cheboksary'de birçok turistik yeri görebilirsiniz.

Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 2019

Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 2019

Related news

 • Anadolu Efesin eski oyuncusu Honeycutt, ABDde polisle girdiği çatışmada öldürüldü
 • Köy kahvesi 2 çocuk annesine emanet
 • Güney Amerika: La Plata Ovası
 • Öz denetim nasıl öğrenilir: İrade titanslarının sırları
 • Nükleer başlık

 • Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 38

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim


  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 12

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 49

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 68

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 51

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 9

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 37

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 70

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 10

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 99

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 17

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 38

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 33

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 47

  Cheboksaryye arkadaşlar, ailelerle nereye gidebilirim 39