Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 2019

Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 2019
16.10.2019

Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 34

Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi

Herhangi bir şehirde, bir pizzacı, sadece lezzetli ve hızlı yemek yiyemediğiniz, aynı zamanda akrabalarınızla iyi vakit geçirebileceğiniz, aile tatili veya iş toplantısı düzenleyebileceğiniz bir kurum olarak kabul edilir.

Çelyabinsk Pizzacıları

Çelyabinsk'de birkaç pizzacı var.Şehrin sakinleri ve bazı bölgeler arasında çok popülerdirler. Seçimdeki ana kriterler, vatandaşların kuruluşun mutfağı hakkındaki olumlu geri bildirimlerinin yanı sıra tesis içindeki atmosfer ve coziness gibi olumlu geri bildirimlerdir.

Pizza hakkında birkaç ilginç gerçekler

 • Pizza, İtalya'dan bir yemektir. Soğan, sarımsak ve zeytinli Yunan kekleri temelinde oluşturuldu. Gerçek bir pizza yüz yıl önce ortaya çıkmamıştı ve başlangıçta popülasyonun düşük gelirli grupları için bir yemdi.
 • Malzemelere bağlı olarak, büyükçeşitli pizza çeşitleri. Klasik çeşitleri Margarita, fesleğen, domates ve mozzarella ile. Yemeğin ülke kurucusu olan kraliçeden sonra.
 • Napoli, pizzacıların ilk açıldığı şehirdir. "Antica Pizzeria Port Alba" adı altında 1738'den beri bu gün çalışıyor.
 • Şimdi yemek sadece popüler değilAvrupa, aynı zamanda tüm dünyada. 1994 yılında, California ilk web sitesini elektronik pizza siparişi ile başlattı. Ve 2013 yılında Padua mutfak uzmanları, tahıl ve bakla unu elde etmek için her zamanki gibi önermek yerine önerdi. Sonuç olarak, kalori içerikli üründe% 30 daha düşük çıktı!

Chelyabinsk Leninsky semtinde Pizzacılar

Chelyabinsk'deki Pizzacılar: en iyinin en iyisi

Tüketicilere göre "PizzaMania" biridirŞehirdeki en iyi pizzacılar. Kurumlarda rahat iç mekanlar, saygılı personel ve hızlı servis mevcuttur. Bu, Chelyabinsk'in kuzeybatısındaki birkaç pizzacıdan biridir. Ürün yelpazesi yaklaşık 12 çeşit pizza içerir: "PizzaMania" ile aynı adı taşıyan bir yemek de dahil olmak üzere klasik versiyonlar ve orijinal olanlar. Buna ek olarak, kendi pizzanızı tasarlamak mümkündür: önerilen malzemelerin herhangi birine ekleyin. Kurumun menüsünde ayrıca çeşitli içecekler, tatlılar, çorbalar ve sıcak vardır.

Papa Carlo - ziyaretçiler ile başka popülerkurum. RESASTAR'ı tutan büyük bir restorana ait. Bu, ailenizle rahatlamak için mükemmel bir yerdir: Chelyabinsk'in pizzacılarında, çocuklar için ücretsiz eğlence programları, yetişkinler için yemek pişirme kursları vardır. İçeride bir çocuk oyun alanı var ve genç misafirler için bile küçük bir sinema var.

Kuzey Batısındaki Çelyabinsk'deki Pizzacılar

Şehrin farklı bölgelerinde pizzacılar

Şehrin farklı bölgelerinde altı kafe varşirket "Doca-pizza". Bu Chelyabinsk'deki en eski pizzacılardan biridir - ilki 1994 yılında açıldı. Ziyaretçiler, pizzanın makul fiyatlarına ve olumlu özelliklerine dikkat çekiyor. Eve teslim siparişi vermek mümkündür. Sokaktaki kurum. Novorossiysk, Chelyabinsk'in Leninskiy bölgesinde en iyi pizzacılardan biri olarak kabul edildi.

Pizzerburg iki şubesi olan bir pizzacıdır. Ziyaretçiler kalite ve fiyat, yüksek hizmet seviyesi layık oranını unutmayın. Kurumda göze çarpan bir müzik var, bir çocuk oyun alanı var. Menüde çocuklar için birkaç çeşit pizza bile vardır. Yetişkinler için - geniş bir kokteyl seçkisi (alkollü veya alkolsüz), İtalyan yemekleri, Japon mutfağı ve hatta Osetya turtaları.

Büyük Ağlar

Pizzacılar "Dodo Pizza" büyük bir ağ aittirÜlkenin her yerinde birçok kuruluş. Çok çeşitli pizza teslimat fırsatları sunan modern bir şirkettir. Şimdi tabağı porsiyon olarak sipariş edebilirsiniz ve hazırlıktan bu yana geçen zaman miktarına bağlı olarak fiyat değişir. Pizza 45 dakikadan fazla hazırsa, maliyet düşer. Şirket gelişiyor, dodster, peynirli çubuklar, ananaslı Hawai pizzaları gibi yeni ürünler ürün yelpazesinde yer aldı.

Gelişmiş bir ağ olan PIZZA MIA'nın birçoğuUral Federal Bölgesi boyunca fast food işletmeleri. Orta fiyat segmentinde çalışır ve gıda kalitesine özel önem verir. Şirketin Chelyabinsk'te iki pizzası var. Müşteriler düşük fiyatlar ve yüksek servis hızı ile memnunlar.

İletişim Bilgileri

Çelyabinsk'deki pizzacıların adresleri:

 • "PizzaMania": st. Ak. Kraliçe, 23; Str. Molodogvardeytsev, 27B.

Chelyabinsk adresinin pizzacıları

 • Papa Carlo: Özgürlük, 88D; Str. Komün, 100.
 • "Dock-pizza": Zwilling, 55B; Str. Elton 2, 47; Str. Blyukher, 51; Str. B. Khmelnitsky, 13; Str. Lenina, 14; Str. Novorossiysk, 122.
 • "Pizza": st. S. Razin, 2; Str. Komarova, 127A.
 • PIZZA MIA: Lenina, 83; Str. Zwilling, 38.
 • "Dodo Pizza": st. Vorovsky, 60; Str. Çaykovski, 16A; Str. Selam, 2.

Bir milyon nüfuslu başka bir şehirde olduğu gibi,Chelyabinsk'in birçok farklı restoran ve fast food kuruluşu var. Her bölgede, bir dizi fiyat, çok çeşitli ürün yelpazesi, bir hizmet seviyesi seçerek iyi bir pizzacı bulunabilir. Kentin en iyi kuruluşlarında, şirketin imajı dikkatle izlenir, müşterilerle çalışmadaki yenilikler ortaya çıkar, hizmet iyileştirilir.

Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 2019

Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 2019

Related news

 • Hiçbir şey memnun değil: ne kadar kolay neşelendirmek için
 • Söylemek Videoları Sayfa 2
 • Şeftali Reçeli Nasıl Yapılır Videosu
 • Kıymalı Biber Dolması
 • Nodüler guatr: patolojinin özü

 • Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 36

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi


  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 46

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 13

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 66

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 25

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 23

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 97

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 82

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 69

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 99

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 88

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 59

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 59

  Chelyabinsk bölgesindeki en iyi pizzacıların gözden geçirilmesi 96