Ctfmon.exeyi işle - nedir 2019

Ctfmon.exeyi işle - nedir 2019

Ctfmon.exeyi işle - nedir 39 07.03.2019, 12:19

Ctfmon.exe'yi işle - nedir?

Şimdi, Ctfmon.exe ile ilgili soruları ayrıntılı olarak yanıtlamaya çalışacağız: ne olduğu, işlemin nasıl yürüdüğü, neye yönelik olduğu. Bu işlevi devreden çıkarma ihtimaline özel dikkat gösterilecektir.

Ayrıntılar: Ctfmon.exe - işlemin ne anlama geldiği

ctfmon exe bu nedirMuhtemelen hemen hemen her kullanıcıBelirli bir anda kişisel bilgisayara Ctfmon.exe işlemi ile işletim sisteminin görev yöneticisinde rastlandı. Bu "sihirli" işlem, zorla devre dışı bırakılmış olsa bile yeniden başlar. Başlangıçta Ctfmon.exe silinirse istenen efekt elde edilmez.

Bu öğe birlikte başlatılacakişletim sistemi. Bu ne için? Ctfmon.exe hakkında kısaca soru sorarsanız (bunun anlamı nedir), bunun "Kullanıcı girişi" kontrolü altındaki bir Windows işlemi olduğu ve buna ek olarak "Dil paneli" (klavye düzeni anahtarı girilen dilleri değiştirebilirsiniz).

Ctfmon.exe: tablete ne veriyor?

ctfmon exe hangi işlemBelirtilen süreç, diğer şeylerin yanı sıra,konuşma tanıma özelliğinin yanı sıra el yazısı ve ekran klavyesinin kullanılması gibi bir dizi ek özellik için. Açıkçası, bu tür fırsatlar olmaksızın, tablet bilgisayarıyla etkileşim çok daha karmaşık hale gelebilir. Listelenen işlevlerden herhangi birini kullandığınızda, bu işlemi açık bırakmanız gerekir.

Bu tür fırsatlarınİhtiyacınız varsa, bu hizmeti devre dışı bırakmanın yollarına dikkat etmeniz gerekir. Sahip olduğunuz sisteme ve yapılandırmanıza bağlı olarak, işlemi durdurmak için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bir sonraki bölümde düşünelim.

Kapatma algoritması "Office"

Microsoft'a alternatif girişi devre dışı bırakabilirsinizOffice bu işlevi yükleyici ile kaldırarak. Bu amaçla, yüklü Microsoft Office bulmak, "Program Ekle veya Kaldır" ve ardından "Denetim Masası" na gidip.

"Değiştir" i seçin ve "Gelişmiş ayar" öğesini işaretleyin. Biz daha ileri gideriz. "Alternatif Giriş" buluyor ve bu paketi kurulumdan kaldırıyoruz.

ctfmon exe başlatılmaz

Windows'da devre dışı bırak

"Denetim Masası" nı açın, öğeyi seçin"Diller". Aynı adı taşıyan sekmeye geçiyoruz. "Ayrıntılar" a tıklıyorsunuz. "Metin hizmetlerini kapat" yanındaki kutuyu işaretleyerek "Gelişmiş" sekmesine gidin. Dolayısıyla, bize olan ilgi süreci hemen kapatılacaktır. Ardından, "Görev Yöneticisi" ni başlatın ve Ctfmon.exe'nin olmadığından emin olun.

Klavye yerleşimi göstergesi de kaybolurtepsi, ancak bu işlev her zamanki gibi çalışacaktır. Windows Vista işletim sistemini kullanıyorsanız, kapatma algoritması biraz değişir. "Kontrol Paneli" ni açarsanız, "Düzen" öğesini seçtiğimiz "Saat, Dil, Bölge" adlı bir bölüm buluruz.

"Klavye Dilleri" sekmesine gidiyoruz, tıklayın"Klavyeyi değiştir" öğesine gidin. Bundan sonra pencereye gideriz, ki bunu zaten yukarıdaki tanımla biliyoruz. Böylece süreç Ctfmon.ehe yerine getirilmesi için, "Yüklü Hizmetler" başlıklı tablodan, ana set Yerleşiminizi, kaydetmek, ekstra hizmet girişi kaldırmak gerekir.

Bu işlem başlangıçta kaldırılabilir. Bunu yapmak için, öncelikle yukarıda açıklanan tüm adımları gerçekleştirmeniz gerekir, aksi halde Ctfmon.exe otomatik olarak otomatik çalıştırmaya döner. Bu amaçla "Başlat" a gidin, "Çalıştır" işlevini seçin, Msconfig.exe dosyasını belirtin veya ana menü aramasında aynı komutu yazın. Konfigüratörde "Startup" sekmesine gidin.

Ctfmon sürecini listede buluyoruz.yankılayın ve devre dışı bırakın, belirtilen girdinin yanındaki onay kutusunu reddedin. Giriş yöntemlerini başlatan meşgul olan kayıtlı kitaplıkları devre dışı bırakma seçeneği de vardır. Bu amaçla, komut satırına veya "Başlat" - "Çalıştır" öğesine özel kombinasyon girmelisiniz.

Bu adıma başvurduğunuzda,yukarıda tartıştığımız gibi autorun'da ilgili işlemden kurtulmak da gerekiyor. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra her şey doğru şekilde yapılırsa, bundan böyle ilgi sürecinin başlamadığını göreceksiniz.

Düzeltme Dilleri

Başlangıçta ctfmon exe dosyasıDil çubuğu sorunları,çünkü bu işlem klavye düzeninden ve girdiden sorumludur, çünkü Ctfmon.exe başlatılmaz. Aynı dosya aşağıdaki şekilde bulunabilir: "Bilgisayarım" ı açın, C sürücüsüne gidin, ardından Windows klasörünü ve ardından System32'yi başlatın. Bu dizine gidiyoruz, Ctfmon.exe'yi bulduk, manuel olarak başlatıyoruz.

Sonra dil çubuğunu kaybettiysenizaçıklanan işlemleri yürüten, tekrar kullanılabilir hale gelecek. Bu dosyanın başlangıç ​​satırı başlatmaya eklenecek ve sisteme her eriştiğinizde program otomatik olarak başlayacaktır. Dil paneli sorunları hakkında konuşmuş olsaydık, bunların birçoğunun Punto Switcher programıyla çözülebileceğine dikkat edilmelidir.

Bu nedenle, Ctfmon.exe işlemiyle ilgili ana sorunları ele aldık: ne olduğunu ve bu işlevin nasıl çalıştığını.

Ctfmon.exeyi işle - nedir 2019

Ctfmon.exeyi işle - nedir 2019

Related news

 • CHP, İstanbul Adayını Açıkladı: AdayımızSensin
 • Çok İzlenen Videolar
 • YAZLIK İLMEK UZATMALI ŞAL TARİFİ
 • Akne için zımpara merhemi: incelemeler, bileşim ve uygulama metodu
 • Fundyy Sarkıları Listesi

 • Ctfmon.exeyi işle - nedir 78

  Ctfmon.exeyi işle - nedir


  Ctfmon.exeyi işle - nedir 30

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 70

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 53

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 34

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 21

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 29

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 47

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 90

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 5

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 26

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 58

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 7

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 42

  Ctfmon.exeyi işle - nedir 10