Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 2019

Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 2019

Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 14 23.01.2019, 06:08

Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma

Boyama çalışmalarının yapılması sınırlı değildir.odayı içeriden boyamakla birlikte, boyalı yüzey metal de dahil olmak üzere, dışarıdaki renklendirmeyi de ima eder. Bu durumda, dış mekan çalışmaları için metal için özel bir boyaya ihtiyacınız vardır. Sadece bir konut veya başka bir yapıya çekici bir görünüm kazandırmak için değil, aynı zamanda korozyondan korumak için, su itici yüzeyler eklemek için tasarlanmıştır. Ek olarak, dış mekan çalışmaları için metal boya, ısı direnci veya yangın direnci gibi özel özelliklere sahip olabilir.dış işler için metal boya

Renkler nelerdir

Modern inşaat pazarında boyalaroldukça yaygın olarak sunulmaktadır. Her birinin kendine özgü özellikleri vardır ve kendi uygulama alanına sahiptir. Metal yüzeylerin boyanmasında genellikle aşağıdaki boya tipleri kullanılır:

 1. metal darbeli boyaMetal için yağlı boya. Kurutma yağı esas alınarak üretilen, dış boyama işlerini yaparken çoğunlukla ana araç olarak kullanılmıştır. Bununla birlikte, yağlı boya ile boyanmış yüzeyler, nemin uzun vadedeki etkisini yeterince iyi tolere etmemektedir ve bu nedenle halihazırda kullanımı biraz azaltılmıştır.
 2. Akrilik boya Genellikle boyamada kullanılır. Herhangi bir yüzeye uygulandığında, yüzeyin “nefes almasını” sağlar. Ancak, dış mekan çalışmaları için metalden yapılan akrilik boya, özellikle soğuk dönemin sonundan sonra, özellikle düşük sıcaklıklardan hoşlanmadığı için orijinal görünümünü kaybeder.
 3. Alkid boyası. Çevrenin agresif etkisini mükemmel bir şekilde tolere eder, boyanacak yüzeye güvenilir bir yapışma sağlar, buna ek olarak karakteristik stabil bir parlaklığa sahiptir. Ancak, bu boya ile çalışırken, çok toksik olduğundan güvenlik önlemlerine dikkat edilmelidir.

Metal yüzeylerin ve boyamanın hazırlanması

Boyayı uygulamadan önce, metalYüzey önce kir ve yağ lekelerinden ve en önemlisi de pasdan arındırılmalıdır. Bu hem mekanik hem de kimyasal olarak yapılabilir. Kimyasal pas sökücü kullanılırsa, boyanacak yüzey ılık su ile durulanır ve kullanımdan sonra kurutulur. Tek istisna, belki de sadece "Hammerite" metal boyadır. Uygulaması için, sadece yüzeye değil, aynı zamanda pastan temizlenmesine de gerek yoktur. Buna ek olarak, sözde çekiç etkisi vardır, E. Uygulamadan sonra ürün bir sikkeye dönüşür.

metal için yağlı boyaBoya hem tek hem de yüzeye uygulanır.çeşitli katmanlarda. Bunu fırça, rulo veya püskürtme tabancasıyla yapabilirsiniz. Kullanmadan önce boya iyice karıştırılmalıdır. Yeniden uygularken, kaplamanın iyice kurumasına izin verilmelidir. Özellikle ulaşılması zor yerlerin yanı sıra yüzleri boyamak gereklidir. Bu yüzeyler için kullanılan boyaların kıvamı daha yoğun olmalı ve ortadan kenarlara doğru uygulanmalıdır.

Her durumda boya almadan önceHer bir bankada mevcut olan talimatları dikkatle okumak ve hangi yüzeye uygulanacağını belirlemek gereklidir. Basit bir kuralı hatırlamalısınız: dış mekan çalışmaları için metal boya, başarılı bir şekilde ve kapalı mekanlarda kullanılabilir, ancak tam tersi de geçerlidir.

Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 2019

Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 2019

Related news

 • Hediye Seçimi Fikirleri ve Hediye Önerileri
 • Limonlu Teşhis Bu Fotoğrafla Kanser Olduğunu Öğrendi
 • Boeing 738 ayrıca 737. Şemalar, düzenler
 • Galatasaray, Luyindama ile anlaştı Gözler Maiconda

 • Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 48

  Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma


  Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 91

  Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 74

  Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 68

  Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 47

  Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 8

  Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 33

  Dış işler için metal boya - uzun yıllar korozyona karşı güvenilir koruma 33