Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 2019

Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 2019

Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 97 31.01.2019, 20:00

Dört yıldızlı otel "Jasmin" (Side / Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması

Antik çağın uzmanları ve plajın hayranlarıRekreasyon, her yıl güneşin parladığı Side beldesini giderek seçiyor. Farklı kategorideki sayısız otelin yoğunlaştığı ve konukları için konforlu koşullar sunan burası. "Yasemin" (Side) otel vurgulamak istiyorum - Bu sınıfının en iyi pansiyonlar biridir. Düşük gelirli insanlar için mükemmel bir seçenek.

otel yasemin oturmuş

Burada büyüleyici ve bilişsel bulacaksınızgezi turları, ilginç eğlence, lezzetli yemekler ve olumlu duyguların fırtınası. Açılışı 2007 yılında gerçekleştirildi, 2019 yılında üç bina tarafından bitişik 5 katlı bina güncellendi. Akdeniz sahiline 500 metre mesafede, pitoresk Cholakly kasabasında bulunan "Yasemin" (Side) otelinde bulunan otel, Antalya Havalimanı'na arabayla bir saatlik mesafededir. Komplekse ait binadan birkaç metre uzaklıkta, her türlü yiyecek ve giyecekle pazar sırası var.

Misafirleri için yönetimkendi özel plaja ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Fiyat, tüm plaj aktivitelerini içermektedir. Aktif insanlar için su aktiviteleri sunuluyor: katamaranlar, dalış, rüzgar sörfü, tekne gezileri. Sahilde, atıştırmalık yiyebileceğiniz ve oryantal tatlılar yiyebileceğiniz bir bar bulunmaktadır. Herkes karmaşık sağ için ilginç şeyler satın almak ve görmek için üstün olanaklar bu muhteşem ülkenin ve gelenek ve kültür mirası hakkında bilgi almak mümkün olacaktır.

Sakin ve ölçülü olarak tatillerinizi harcarsınızBu cennette. Çalışanlar, Ruslara akıcı ve her zaman yanıt veren tüm müşterilere çok saygılı ve nazik davranıyor - bu otel "Jasmin" (Side) personelidir. Otel 4*çok işadamları, çiftlerküçük çocuklar, yeni evliler ve emekliler. Tatilcilerin ulusal yapısı karışıktır ve% 50'si Almanlardan,% 40 - Polonyalılardan ve% 10 Rusça konuşan turistlerden oluşmaktadır.

yasemin oturmuş otel yorumlar

Konaklama için otel mükemmel sunuyorfarklı düzen ve kareler oda. Binanın elverişli konumu sayesinde odaların pencereleri mavi denizin pitoresk manzarasına sahiptir. Tüm odalarda masa ve sandalyeler bulunan mobilyalı balkonlar vardır. Bireysel klima sistemi, rahat bir banyo, TV, telefon, kasa ve ücretsiz su içeren bir bar bulunmaktadır. Çalışanlar tesiste günlük olarak temizlenir ve belirli günlerde yatakların yerini alır.

yasemin yan otel 4

Sabahları sıcak kahvaltılar servis edilir."Büfe." Öğle ve akşam yemeklerinde servis edilen taze sebze ve meyveler servis edilir. Alkollü içecekler, hafif atıştırmalıklar ve tatlılar isteyenlerin hepsi 10.00-23.00 arası. Kilo vermek isteyenler için Jasmine Hotel (Side) bir diyet sunmaktadır. Turistlerin topraklarında zengin bir alkollü ve alkolsüz ürün yelpazesine sahip restoran ve barlar hizmet vermektedir.

Yoğun bir günün ardından müşteriler bekliyoreğlenceli bir program, sayısız spor oyunları ve dersleri. Bütün gün animatör olarak çalışıyor, yetişkinler ve çocuklar için eğlenceli performanslar düzenliyor. Sessiz bir eğlence için, arazide kaydıraklı ve güneşlenme teraslı açık yüzme havuzları bulunmaktadır.

 Otel Jasmine (Side)

Aktif eğlence destekçileri oynayabilecekBüyük tenis, voleybol, dart veya bilardo. Dört yıldızlı otel "Jasmine" (Side) masaj odaları, sauna, kendi mağazaları ve müzakereler için fonksiyonel odalar ile donatılmıştır. Çocuklar için şartlar var, bir yüzme havuzu ve bir gelişim kulübü var.

Otel "Jasmine" (Side) bir geziden maksimum rahat dinlenme olsun. Turistlerin çoğunluğunun incelemeleri, personelin yüksek hizmet, yüksek dereceli yiyecek ve misafirperverliğine tanıklık ediyor.

Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 2019

Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 2019

Related news

 • Kısa Kollu Sevimli 1 Yaş Elbisesi
 • Pudra merhemi - hızlı ve etkili yardım
 • Fırında Domates Soslu Kaşarlı Simit

 • Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 40

  Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması


  Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 45

  Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 65

  Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 40

  Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 43

  Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 75

  Dört yıldızlı otel Jasmin (Side Türkiye): kompleksin hizmet açıklaması 16