Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 2019

Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 2019

Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 86 26.01.2019, 18:33

Dekor elementi olarak radyatör ızgarası

Genellikle bir odadaki bir odayı ısıtmak içinIsıtma bataryası kullanın. Görünüşleri üreticiye, markaya, kapasiteye ve diğer göstergelere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Modern radyatörler ergonomik bir tasarıma sahiptir, bu nedenle radyatör ızgarasına ihtiyaç duymazlar. Ancak eski binaların evlerinde, birkaç hücreden oluşan büyük pillerin bulunduğu bu çok dikkat çekici. Odaya rahat bir görünüm vermek için çeşitli çitlerle kapanırlar. Bunun için radyatör ızgarası en uygundur.

radyatör ızgarasıBunun için malzeme farklı tiplere hizmet edebilirahşap veya plastik. Böyle bir kafesin görünümü çok etkili bir şekilde dekore edilebilir. Aynı zamanda yanıkların ve olası sıkışmaların önlenmesi için odanın küçük çocuklar ve hayvanlar için alanını korumaya yardımcı olur.

Ön koşul, deliklerin varlığıdır.tuval. Sıcak havanın nüfuz etmesi için gereklidir. Piller genellikle pencerenin altına yerleştirildiğinden, radyatör ızgarası eşik seviyesinde ısıtılır ve böylece alanına devam edilir. Bu, pencerenin açılmasını daha rasyonel olarak kullanmanıza izin verir.

dekoratif ızgaraAncak pencereleri değiştirmeyi planlamıyorsanız, şunları yapabilirsiniz:Başka bir seçenek kullanın. Üzerinde sabit ahşap veya plastik plakalar bulunan metal çubuklardan yapılmış radyatör ızgarası doğrudan akünün üzerine monte edilir. Pilin ısıtıldığı sıcaklığından korkmaz. Rattan kumaştan yapılmış ızgara, pencereyi korumakla kalmayıp aynı zamanda odaya oryantal bir lezzet katıyor. Özellikle zeminler paspaslarla kaplıysa veya aynı malzemeden yapılmış mobilyalar varsa. Radyatör ızgarası bu iç mekanın bir parçası haline gelir.

Modern düz radyatörlerOnları aldığınız formda değişiklikler. Bazen, böylece ısıtma bataryası duvarda çok fazla belirgin değildir, duvar kağıdının rengi altında boya ile boyanır. Bunun avantajları var. Boya metali paslanmaya karşı korur. Boyalı radyatör ızgarası, pili tamamen kapatacağı için daha cazip hale gelebilir.

radyatör ızgarasıUsta tarafından sipariş edilen ve tamamlanan dövme modelResminize göre, kişiliğinizi ön plana çıkararak tüm iç mekanlara sağlamlık katacaktır. Bazen, muhtelif elemanlı pahalı malzemelerden yapıldığında, radyatörün dekoratif ızgarası bir sanat eseri haline gelir. Ve mermer esaslı olarak kullanılırsa ve dekorun bu elementi ne kadar sıradışı ve bireysel olarak görünüyor! Taşın kendisi bütün yapının kendisinin özgünlüğünü verecektir.

Tamamen zamanın olduğuna karar verirsenizIsıtma, eski dökme demir piller, modern düz radyatör veya diğer ısıtma cihazları kurtulmak, o zaman düzenleyiciler dikkat etmelidir. Dairenin sıcaklığını düzenlemenizi sağlayacak bu küçük cihazlar. Ve bugün evinizi pilsiz ısıtma seçeneğini tercih edebilirsiniz, ancak bu ısıtma cihazlarını tamamen terk etmek istemezsiniz. Ve eğer radyatörler varsa, o zaman üzerinde dekoratif bir ızgara için bir yer var.

Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 2019

Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 2019

Related news

 • Üç İlmek İle Başlanan Örgü Modeli
 • Rusyada devrim öncesi temelleri
 • Siyah ayakkabılar: seçmek ve ne giymek
 • 3 BOYUTLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPILIŞI
 • Halıları eskiterek yurt dışına gönderiyor
 • İnternete dizüstü bilgisayar bağlama

 • Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 6

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası


  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 78

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 71

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 24

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 18

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 93

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 35

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 7

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 51

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 10

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 20

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 40

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 21

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 37

  Dekor elementi olarak radyatör ızgarası 50