Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 2019

Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 2019
22.08.2019

Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 28

Denis Rozhkov'un tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi

Rus tiyatro ve sinema oyuncusu Denis Rozhkov3 Haziran 1976'da Moskova'da doğdu. 1993 yılında mezun olduğu 1058 numaralı orta öğretim okulunda okudu. Bir keresinde, lise öğrencisi olmakla birlikte, okuyucuların okutmanlarına katıldı. Denis Rozhkov, biyografi, kişisel hayat ve yaratıcı planları hala yalnızca gelişimin başlangıç ​​aşamasında olan aktörlük mesleğini düşünmedi. Aralarında bir kadın yaklaştı ve kendisi Northern Tushino'daki Çocuk ve Gençlik Yaratıcılığı Merkezi'nin "Zerkalo" tiyatro stüdyosunun başında bulundu. Natalia Petrovna Ganysh'dı. Denis'i, yaratıcılığından bahsetmek için "Ayna'ya" gitmeye davet etti. Denis, aktör olmayı hayal etmese de, fakat Natalya Petrovna'nın teklifi uygunsuz değildi. Sonuçta, Denis Rozhkov'un yaratıcı biyografisi "Zerkalo" stüdyosunu ziyarete başladı.

Denis Rozhkov biyografisi

Yaratıcı yolun başlangıcı

Rozhkov stüdyo prodüksiyonlarına katılmaya başladı,Zaten öğrenmesi gereken bir aktör ve müzisyen olan Pasha Maikov'la tanıştım. 1998 yılında mezun olduktan sonra Denis, Moskova Sanat Tiyatro Okulu'na (Oleg Tabakov'un dersi) girene kadar Ayna stüdyosunun küçük sahnesinde birlikte oynadılar. O tarihteki biyografisi boş bir kağıt parçası gibi olan Aktör Denis Rozhkov, yeteneklerini kullanma fırsatı aramaya başladı. Aktörün ilk işi Sinichkina Caddesi'ndeki Rus Gerçekçi Tiyatrosu idi. Denis, "Brothers Karamazov" un Fyodor Dostoyevsky'deki "Eugene Onegin" Pushkin ya da Alexei Karamazov'daki Lensky gibi zorlandı. Genç aktör görevleri, elde ettiği tüm karakterleri ikna edici biçimde, en üst düzeyde kesin bir şekilde ele aldı. Denis Rozhkov'un biyografisi yeni sayfalarla dolduruldu.

Başlangıç ​​merkezi

Sonra Denis, CDA ile "Başlangıç ​​Merkezi" sahnesinde oynadıArbat'ta Yablochkina'yı söyle. O Luigi Pirandello "dürüst gerçeği" oyunda meşguldü. Televizyonda Rozhkov 2008 2011 yılları arasında, üç yıl içinde NTV kanalında gitti dizi "Capercaillie" idi en başarılı olan birçok projelerde yer aldı. zekice aktör tarafından oynanan Dennis, üst düzey bir trafik polisi müfettişi Antoshina rolü onu popüler yaptı ve Denis Rozhkov biyografisi tüm insanların mülkü oldu.

aktör denis boynuzlu biyografi

"Ahşap kereste"

Filmin çizimi, gerçek olaylara dayanmaktadır;araştırmacı "Pyatnitsky" ATS Sergey Glukharev (Maxim Averin), bölüm Irina Zimin (Vic Tarasova), Adalet Nikolay Tarasov (Vladimir Feklenko) ve Üsteğmen DPS müfettişi Denis Antoshin (Denis Rozhkov) üst düzey Üsteğmen başkanı kapsayan. Filmde, arsa geliştikçe eylemde yer alan bir dizi karakter katılmıştır. Irina Zimina, dizi boyunca Glukharev'in gizli metresi. Bunu bilen Antoshin yakın arkadaşıyla buluşmaya çalışır ve fahişelik yapan Nastya'yla tanışır. Denis Antoshin ona aşık oluyor ve bu durum serinin tüm katılımcıları arasındaki ilişkileri oldukça karmaşıklaştırıyor. İlişkiler Denis ve Anastasia dizi boyunca, Zimin ile Glukhareva ile aynı hakkında, tekrar başka bir aşamadan diğerine geçmek ve edecektir. Yakında Hukuk Fakültesi öğrencisi Nikolai Tarasov Sergey Glukharev için çalışmaya başladı. Kolayca Zimin ile Glukhareva mentor ve patronu ile ortak bir dil bulabilirsiniz Gelecek avukat, o Denis Antoshina ile irtibata yollarını arıyor, onlar dostluklar gelişir. Sonra Denis Tarasov'u ve kızkardeşini tanıştırdı, bu tanıdık sevgiye dönüşür. Denis kendini sevgili Nastya'nın kısır mesleği ile uzlaştıramaz. Ona açık olmayan davranışlardan kaçınmak için mümkün olan her yolu deniyor ve bu zor meselede bazı başarılara imza atıyor. Sonunda, Denis ve Nastya Ukrayna'ya gidiyorlar.

denis boynuzları biyografi kişisel hayat

"Eski Tiyatro"

"Gluharya" çekiminden sonra (Denis Rozhkov biyografisi)daha zengin hale gelir), aktör"Mutfak Düellosu" projesi. Şu anda Denis Rozhkov, "Old Theatre" da çalışıyor ve çeşitli sahne mekanlarına performanslarına katılan CDA bunları. Arbat Caddesi'ndeki Yablochkina, 35, Taganka'daki Vladimir Vysotsky Tiyatro Merkezi, Strastnoy Bulvarındaki Tiyatro Merkezi. Irina Rozhkova ile evli; evli bir çiftin oğlu Ivan var.

Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 2019

Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 2019

Related news

 • Charlie Hebdo davası: Mahkeme Diyanet tarafsız değil dedi
 • Toplumun sosyal alanı ve yapısı
 • Yosun salatası hazırlama
 • Hifazat-ı İslam
 • Türkiye Çocuklarının Cevap Bekleyen 100 Sorusu

 • Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 45

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi


  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 46

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 76

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 4

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 36

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 18

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 62

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 15

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 76

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 82

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 86

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 38

  Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi 97