Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatlarıDetoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları


Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları 75 07.02.2019, 17:39

Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları

zorex kullanım kılavuzuİlaç "Zorex" kullanım talimatlarıKarmaşık bir madde arsenik bileşikleri, ağır metaller ve elementlerin etanol bozunma ile ilgili olarak da dahil olmak üzere, detoksifikasyon özelliklerini belirgin olan gibi tanımlar. Ayrıca, bu ilaç hepatoprotektif ve antioksidan özellikleri ile karakterizedir. "Zoreks" temelinde bir işlem anlamına gelir, zorunlu olarak kite bağlı olan kullanım talimatları, sülfhidril grupları etkileşimi uyarılmasıdır unitiola şirketinden tiyol zehirler ve değişik yarı-ömür ürünler elde edilmiştir. Sonunda, bu, bir süre sonra idrarla atılan toksik olmayan elementlerin oluşumuna yol açar. biz ilacın farmakokinetiği hakkında konuşmak, en yüksek plazma konsantrasyonları bir ila iki kullanımdan sonra saat ve yaklaşık yedi sekiz saatlik yarılanma ömrü sonra ulaşılır.

Zorex talimatlarıTıbbi kompozisyonun özellikleri

"Zorex" ajanı jelatin formunda üretilir.bir toz veya granül veya krem ​​rengi içeren kapsüller. Kompozisyondaki aktif elemanlar, unithiol ve kalsiyum pantotenattır. Birincisi yüz elli veya iki yüz elli miligramlık bir hacimde, ikincisi ise yedi veya on miligram hacminde olabilir. Yardımcı maddelerin rolü sitrik asit, magnezyum hidrofosfat ve MCC'dir. Silikon dioksit de "Zorex" kapsüllerinde bulunur. İlacın bileşimi az miktarda povidon ve nişasta ile takviye edilir.

İlacın uygulanması

Bu detoksifikasyon ajanını al.uzmanlar genellikle alkol yoksunluk sendromu çeken veya güçlü alkollü içkileri kötüye kullanan kişilere önerilir. Kardiyak glikozitler ile zehirlenme durumunda, Zorex ilacını almaya başlamak da faydalıdır. Kullanım talimatı, bunu ve kronik alkolizmin karmaşık tedavisi sırasında kullanmayı önerir. Ayrıca, endikasyonların listesi, civa, arsenik, krom, kadmiyum, altın, çinko, bakır, kobalt, bizmut ve antimon bileşikleriyle zehirlenme vakalarını içerir.

Ana kontrendikasyonların listesi

zorex bileşimiKapsül al (bazılarının buna ikna olmasına rağmenZorex, ciddi böbrek hastalıkları, karaciğer bozuklukları ve unithiol, kalsiyum pantotenat ve diğer bileşenlere karşı bireysel duyarlılığı olan hastalar için kullanım talimatlarını önermez. Düşük kan basıncı ile bu detoksifikasyon uyuşturucu insanlara büyük özenle kullanın.

Olası yan etkileri

İlaç "Zorex", bir kural olarak transfer edilirHastaların çoğu için iyi. Bununla birlikte, istisnai durumlarda, bu ilacın kullanımı bir deri döküntüsü ve kurdeşen provoke edebilir. Böyle bir aracın "Zorex" olarak kullanılması nedeniyle küçük bir kaşıntı da görülebilir. Kullanım talimatları baş dönmesi, taşikardi ve mide bulantısı riski taşır.

Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatlarıDetoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları

Related news

 • Post Tagged with: kolay kek tarifleri
 • Yakışıklılığıyla Kendinden Sıkça Söz Ettiriyor Acilen İzlemeniz Gereken En İyi Tom Hardy Filmleri
 • Elektriklenen saçlarla başa çıkmanın yolu
 • Troid hastaları nasıl zayıflar

 • Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları 44

  Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları


  Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları 91

  Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları 83

  Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları 51

  Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları 9

  Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları 12

  Detoksifikasyon ilacı Zorex: kullanım talimatları 25