Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 2019

Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 2019
23.09.2019

Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 13

Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı

Hepimiz diş hekimliğinin çok uzak olduğunu biliyoruz.İleriye dönük ve sınırları içinde mevcut olan tedavi ve protez teknikleri her zaman modernleştirilmekte ve genişletilmektedir. Ama görüyorsunuz, tedaviden daha çok önlenmesi çok daha yararlı ve daha ucuz. Önleme hem dişlerinizi hem de sinirlerinizi koruyacaktır. Temelleri - ağız boşluğunun ve doğrudan dişlerin hijyeninin yanı sıra diş hekimine düzenli ziyaretler. Dişleri temizlemek için çok miktarda alet ve alettir. Onlardan birine odaklanmanızı öneririz. Tek diş diş fırçası - tüm bu çeşitlilikten nasıl ayrılıyor?monopular diş fırçası yorumlar

Tek ışınlı fırça nasıldı

Her şey 300 yıl önce Afrika'da başladı. Yerel kabileler sopa (sotiu veya miswak olarak adlandırılır) alır, küçük parçalar halinde keser, bir yandan kabaca konuşur, nesneyi ıslatır ve her dişi ayrı ayrı temizler. Bu basit adaptasyondan ve diş fırçası monoposundan başlayarak, onun temelinde bir vill demeti anlamına gelir. Ayrıca, hiçbir kontrendikasyon yoktur. Diş hijyeni yardımı ile diş macununa gerek yoktur, ki bu büyük bir fırça artığıdır.

Bu form her zamankilerden farklıdır.Monobular fırçalar, ulaşılması zor bölgeleri, dişin lateral kısımlarını kolayca temizler, ki bu da kendi başına hoş olmayan bir çürük diş çürüğünün mükemmel bir şekilde önlenmesidir. Ayrıca, dişin boynuna ulaşmak için herhangi bir şeye ihtiyaç duymazlar ve plağı çıkartan bu alanı düzgün temizlerler ve bununla birlikte dişin görünüşü olasılığı da vardır.

Diş fırçası monopouchekovaya tam olarak ürettiaynı ve her zamanki gibi aynı yer. Tek bir demet setae ile eşsiz bir küçük yuvarlak kafa ile ayırt edilir. İkincisi düz veya keskin olabilir. Bazen dişlerinizi en çok erişilemeyen yerlerde temizlemek için fırçanın kavisli bir tutamakla birlikte sağlanabilir.

Tek kirişli diş fırçası kimin için gerekli?

Diş hekimi kime böyle tavsiye önerirDiş temizliği için fırça? İlk olarak, ortodontik bir diş fırçası reçete edilen hastalar (özellikle dişlerde, özellikle diş tellerinde diş teli takılı). Bu mekanizma dişlere sabit bir şekilde sabitlenirse, geleneksel bir diş fırçası ile tedavi edilemeyen bölgeler oluşur. Bu tür tasarımlar, bu arada, diş etlerini ve emayeyi hassas ve hassas hale getirir. Monopochkovye her zamankinden çok daha dikkatli fırçalar diş yüzeyini temizler, diş etlerini rahatsız etmeden, mekanizmalarına zarar vermeden parantez altından yiyecek parçalarını temizler. Hareket etmek, dikkatli "süpürme" hareketleri olmalıdır. Bu durumda seçim, uzun ve yumuşak kıllara sahip bir alet üzerinde durmaktır.blubber diş fırçaları

İmplant ve protez takan insanlar,"Kuraproks" a tavsiyede bulunabilirsiniz - özellikle temizlik için tasarlanmış diş fırçaları. Dişlerin kalabalık bir yerle uyum sağlaması ve geniş interdental boşluklarla - "sıyrıklar" olması yararlı olacaktır. Böyle bir fırça ağız boşluğunun ulaşılması zor yerlerinde kullanılabilir.

Molarlar, bilgelik dişler veya interdental alanlar olsun, “zor” yerlerde diş hijyeni için etkili bir araç olarak herkes için yararlı olacaktır.

Satın alırken dikkat edin!

 1. Cihazın başı. Zorunlu yuvarlak şekil ve küçük boy.
 2. Rijitlik. Yumuşak, orta, sert: Üç kategoriye ayrılmıştır. Daha önce de belirtildiği gibi, dişleri ve diş tellerini temizlemek için bir alet alırsanız, seçiminiz yumuşak villi ile kıllarda olmalıdır; etkili bir ağız hijyeni için bir araç olarak bir fırça alırsanız, o zaman sert bir kıl veya orta sertlik seçmeye değer.
 3. Malzeme. Fırçalar hem yapay hem de doğal kıllarla üretilmektedir. Doğal olarak, son yol. Buna ek olarak, hoş olmayan anlara tatsız olan hoş olmayan bir gözle karakterizedir: içteki doğal saçlar boş, içi boştur ve sonuç olarak bu aralıktaki kullanım sırasında yiyecek ve plak artıkları periyodik olarak düşebilir. Ve bu, patojenik bakterilerin kıllarındaki görünüm ve sonraki yeniden üretim için mükemmel bir ortamdır. Tercihen "Kuraproks" satın alın. Bu üreticinin diş fırçaları yapay kazık var.ortodontik diş fırçası
 4. Son an kalem. Bu eleman ergonomik olduğunda, lastik uçlar ve güç kabarcıkları ile daha rahat ve daha keyifli olursunuz. Bu, fırçanın elden kaymasını engeller ve diş etlerine basma kuvvetini düzenlemeye yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?

Fırça kafasını hafifçe diş kenarına yerleştirinSakızın oluk yönünde fırçalayın. Hafif tarama hareketini kullanın. Bu işlemleri ve dişin iç yüzeyinde tekrar etmeyi unutmayın.Diş fırçası monopuchkovaya

Monobular diş fırçası: müşteri yorumları

Bu yenilikçi deneyen çoğuCihaz kendi başına, uygulamanın başlangıcından itibaren nefes tazeliğini ve dişlerin gelişmiş estetik durumunu not eder. İnsanlar, bir fırça kullanmanın verimliliğiyle birlikte kullanım kolaylığını vurgulamaktadır.

Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 2019

Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 2019

Related news

 • Restoran Olivier (Samara): 19. yüzyılın Rus-Fransız mutfağı
 • Fırında Beğendili Tavuk Tarifi
 • Deodorantlar kanser yapıyor mu
 • Evde Doğal Saç Toneri Nasıl Hazırlanır
 • Yazışma yazmanın güvenilir bir yolu olarak kayıtlı bir mektup

 • Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 55

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı


  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 61

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 99

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 27

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 71

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 29

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 30

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 62

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 4

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 25

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 11

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 28

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 57

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 54

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 7

  Diş fırçası monopouchekovaya - ulaşılması zor yerlerin temizliğinde vazgeçilmez bir yardımcı 61