Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 71 21.01.2019, 12:56

Diş jeli "Holisalom" ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi

Tıpta en ürkütücü sorunlardan biriağız boşluğu hastalıkları. Periodontitis, gingivitis, stomatit en yaygın olanıdır. Modern yaşam hızında, bir doktorun yardımı olmaksızın bağımsız olarak kullanılabilir bir ilaç çok ihtiyaç duyulur. Jel "Holisal" yalnızca yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için de güvenli ve etkili olarak kabul edilir.hastane yorumları

"Holisal" ilacının tanımı

Gel Dental kombine edilmişanti-inflamatuar, antibakteriyel ve analjezik etkilere sahip bir ilaç. İlaç kolin salisilata dahil iltihaplanmayı hafifletir ve ilacın uygulama yerinde ağrıyı azaltır. Ağız mukus zarından sinir liflerine oldukça hızlı nüfuz eder. Nedeniyle ilacın jel yapısına tükürük ile yıkanarak ve bir terapötik etki elde etmek için izin ağızda uzun süre muhafaza edilir. İlacın uygulanmasından birkaç dakika sonra bir analjezik etki gözlenir. Jel Tedavisi "Holisalom" (yorumlar onaylamak) 3 ila 8 saatlik bir süre için bir analjezik etki için izin verir. Buna ek olarak, yerel kullanım için ajan neredeyse tıp çocuklar ve hamile kadınlar için güvenli olduğu anlamına gelir kan, içine alır.jel holistik fiyat

Kullanım endikasyonları, talimatlar

Periodontitis ile çeşitli stomatitlermenşei, kandidiaz, diş eti iltihabı ve ağız boşluğunun diğer hastalıkları "Holisalom" ilacı ile tedavi edilmesi önerilir. Çocukları diş çıkarma sırasında ağrı çeken ebeveynlerin yorumları, ilacın bebeklere ve küçük çocuklara etkinliğini kanıtlıyor. Buna ek olarak, jel protez takarken de kullanılabilir. Tıbbı günde birkaç kez (2-3) kez kullanmanız gerekir. Tercihen yemeklerden önce (ağrıyı gidermek için), yatmadan önce ve önce. Jel, parmak üzerinde az miktarda sıkıştırılmalı ve mukozanın hasar gören bölgelerine hafifçe yağlanmalıdır. Yetişkinler için, çocuklar için 1 cm'lik şeritler - 0.5 cm'lik tedavi süresi, hastalığın ihmal edilme derecesi ve karmaşıklığına ve hastanın iyileşme dinamiklerine bağlıdır.

Jel tedavisinde yan etkiler "Holisalom"

Hasta geri bildirimi, kullanıldığındapreparatın uygulama alanları hafif bir yanma hissine sahip olabilir. Birkaç dakika içinde geçer. Doktorlar, nadir bulunan durumlarda alerji semptomlarının olduğunu söylüyorlar. Genellikle, ilacın münferit bileşenleri tolere edilmezse oluşur (özellikle - salisilik asit türevleri). Bu gibi durumlarda ilaç kontrendikedir.

Gebelikte jel "Holsal"
Holisal jel diş

Hamilelik genellikle bir problem olduğundadişler ve diş etleri. Acı ve iltihabı gidermek için "Holisalom" kullanabilirsiniz. Doktorların yorumları, ilacın iyi tolere edildiğini ve gelecekteki çocuğa zarar vermediğini söylüyor. Homelyal jelin lokal olarak uygulanmasıyla, ihmal edilebilir miktarda aktif madde kan dolaşımına girdiği için, sıklıkla hamile kadınlarda ağız hastalıklarının tedavisi için reçete edilir.

Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifiGoruntuler resim

Related news

 • Açık renklerde manikür: özellikler, tasarım, ilginç fikirler
 • Tesettüre giren Gamze Özçelik linç edildi
 • Bebekleri ayakta sallamanın zararları
 • İP İLE KUMAŞ GÖRÜNÜMLÜ HARİKA FİYONK NASIL YAPILIR

 • Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 28

  Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi


  Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 45

  Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 96

  Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 25

  Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 21

  Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 71

  Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 18

  Diş jeli Holisalom ile tedavi. İncelemeler, hazırlama tarifi 70