Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte)Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte)


Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte) 43 12.02.2019, 02:26

Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte)

Geri dönmek için soğuk mevsimde ne kadar hoş olmanız gerekirsokakta ev. Daireye girdiğimizde yaptığımız ilk şey ayakkabı değiştirmek. Oda ayakkabıları rahat, rahat ve çok sıcak olmalı. Örme fabrika terliklerine iyi bir alternatif olabilir. Örgü iğneleri ile "arkadaş" iseniz, o zaman bu tür ev ayakkabılarını kendiniz yapmak zor olmayacaktır. Bu yazıda ustalara, terlik ile örme işleminin nasıl yapılacağını anlatan bir master dersi sunulmaktadır. Yeni başlayanlar için, bu el kitabı gerçek bir keşif haline gelecektir çünkü bu ürünün uygulanma teknolojisi ayrıntılı ve anlaşılabilir bir şekilde ortaya konmuştur.terlikle örme

Terlik, öyle. Başlarken

Terliklerle örmetüm unsurlar) biz ürünün arkası tasarımı ile başlıyoruz. 40 döngüden oluşan sözcükleri yazıyoruz. 6-7 santimetre yüksekliğinde tuvali 1x1 elastik bantla ördük. Sonra topuk oluşturacağız. Bu amaçla ilmekler üç kısma ayrılmıştır (13, 14, 13). Sadece merkezi 14 döngüyü örtüyoruz. Her sıranın sonunda, orta parçanın son halkasını, web kenarının ilk halkasıyla birlikte oluşturuyoruz. Örgü iğnelerinde sadece 14 merkezi döngü kalana kadar örülürüz.

ayak

Terliklerle örme master yapmaya devam ediyoruz. Alt detayın performansıyla ilgili bir açıklama ile, aşağıdakileri gözden geçireceğiz. Ürünün orta kısmının kenarlarında, sözcüklerle ilgili 10 sözcük yükseltiyoruz. Sonra, tüm 34 döngüyü düz bir tabaka ile bağlayarak ayağı oluşturduk. Bacağındaki terlikle uğraşmayı deneyin. Uzunluğu küçük parmaka ulaştığında, çorap yapmaya başlarız. Topuk ilkesine göre örülür: ilmekler üç parçaya ayrılır (11, 12, 11) ve her iki sıranın sonunda orta ve yanal parçalarla azalma yöntemi ile oluşturulur. Konferansta 12 konuşmacı kalmaya devam edince, pistin alt kısmının tasarımı üzerinde çalışmalar tamamlanacak.iki örgü iğneli terlik örme

Üst terlik detay - kaldırma

Topuk ve ayağın teknolojisini inceledi. Terliklerle örme (tüm işlemlerin bir tanımıyla), yani ürünün üst kısmını gerçekleştirme tekniğini kullanmaya devam ediyoruz. Sonraki sıra, aşağıdaki talimatları izleyin. Çukurun yanından bir döngü al. Şimdi, konuşmalar üzerinde 13 döngü var. Tığ işi 5 döngüler karşı karşıya kalır, ardından bir azalma gerçekleştirir (birlikte 3 döngü), sonraki 5 döngü - yüz ve kenarın son döngüsünü kapar. İşi ters çevir. Tüm ilmekleri yanlış olanla örtün, sıranın sonunda bir ilmek kavrayın. Sonraki sıra da aynı şekilde yürütülür, yalnızca orta kısımda 3 döngülerden bir sıraya tekrar indirgenme oluşur. Böylece, izin üst kısmı olan bir şerit oluşur. İstenilen uzunluğu size şekillendirin. Yan döngülerin "kancaları" nedeniyle, ürün bütünleştirilir ve dikilmesi gerekmez.

Örgü öğreniyoruz: iki örgülü iğneli terlik. Yeni başlayanlar için ipuçları

Pabuç biçimindeki ev ayakkabıları içinSıcak olduğu ortaya çıktı, uygun ipliği seçmelisiniz. Akriliklerin% 50'den fazla olmadığı bileşimde bunların yün ipliği veya yarı-yün olması tercih edilir. Terlikler yapmak için ince şeritler almayın. İdeal seçenek, 100 gramlık ipliğin 300 metredir.yeni başlayanlar için terlik ile örgü

Desen gelince, ayak gerçekleştirmek için daha iyidiryüz düzgünlüğü veya jartiyer dikişi. Bu çizimler tasarımda basittir, düzgün bir yapıya ve iyi bir yoğunluğa sahiptir. Onlar tarafından yapılan ürün çok sıcaktır.

Bu yazıda teknolojiyi öğrendinizİğne işlerinde böyle bir eğilim gösterme, terlik ile örme (tüm detayların tasarımının tarifi ile). Bu ana sınıfın güzel ve sıcak ev ayakkabılarını yapmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte)Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte)

Related news

 • Ömre Bedel 41.Bölüm izle
 • Sebze Graten Tarifi Videosu
 • Yeni Doğan Bebek Hırkası Kaç İlmekten Başlanır
 • Mesut Hasan Benli

 • Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte) 85

  Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte)


  Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte) 63

  Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte) 38

  Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte) 9

  Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte) 80

  Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte) 24

  Dikiş işi dersleri: terlikle örme (ürünün tüm parçalarının performansının bir açıklamasıyla birlikte) 87