Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 2019

Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 2019

Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 62 14.02.2019, 04:52

Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim?

Cinsel yakınlığa nazaran daha samimi olabilecek şeylererkek ve kadın? Dille yalnızca uzun ve şehvetli öpücükler. Daha tutkuyla okşayanların başlangıcına bir başlangıç ​​olarak hizmet eden bu tutkulu dürtüdür. Dudakların hafifçe dokunması, yumuşak ısırma ve ortakların nefesindeki titreme, onları daha fazla, tamamen ve tamamen zevk jakuzisine daldırmak için yapar. Bir kişinin tercihlerini hissetmek ve istediği gibi öpmek çok önemlidir. Aksi takdirde, efekt kıvrılabilir.

Vzasos'taki öpücükler kızın rahatlamasına yardımcı olur,akşamları bir erkeğin kollarında devam etmeyi ayarlayın. Bu nedenle, eşin gerçek zevk alması ve heyecan verici heyecandan tam anlamıyla eriymesi için bunları nasıl doğru bir şekilde uygulayacağınızı öğrenmek çok önemlidir. Aslında, kendinizi çekici tutkuyu kaldırmak için ahlaki ve etik bir yol izlemeye bırakmanız yeterlidir. Sonra bütün içgüdüleri üst sıraya sokmalıdır. Bu durumda, dilin tüm öpücükleri dürüst ve şehvetli olur. Ancak ya karşı cinsten duygularını bu şekilde gösterdiğin zamanki eksiklikler defalarca gösterdiyse? Bu nedenle, ideal "Fransız" öpücüğünün temel kural ve tekniklerini öğrenmenin tam zamanı.

Bir öpücüğün dile özgü anlamı herkese açıktır. Eşinize samimi bir sempati, tutku ve birbirine daha yakın hareket etme arzunuzu gösterir. Seçtğinizin size nasıl davrandığını hemen gösterecek duyguların bu tezahürü olduğunu söylüyorlar. Eğer cevap verirse o kadar istekli değil, o zaman onu da çok seviyorsun.

Dil ile öpüşme ilk bakışta göründüğü kadar karmaşık değildir. Bir kızı elde etmek için onu göz korkutmamak için dikkate alınması gereken birkaç ilginç nokta var.

 • Eşine derhal saldırmayın. Bu şekilde, kız tutkulu ve en azından birkaç ay erkeksi okşuluklar için açlıktan ölüyorsa çalışır. Aksi takdirde, aşırı hız ve basınç, romantik bir havaya çok fazla uymadığı için, korkup geri çekileceğini söyleyebilir.
 • Uzaktan başlayın. Hiçbir şey öyle ki elin öpücüğü gibi bir erkeği dişi gözlere süsler. Dudaklarını elinin arkasına dokundur. Gözlerdeki parlaklık, kıza kendinize biraz daha yakın olmanızı ister. Artık omzuna, yanağına kadar gidebilir ve ancak daha sonra dudaklarınıza dokunabilirsiniz. Kasıtlı olarak yavaş yavaş yapın, böylece kız size daha yakından yaklaşma arzusundaydı.
 • Ağzını dudaklarınle hafifçe tutun. Unutma, öpüşme dili her zaman masumca başlar ve biraz utanır. Yanağına dokunan elini boynuna, dudaklara sallayın. Kızın sıcak, heyecanlı nefesini hissetmesine izin verin. Burnuna burnuna dokun.
 • Dili hemen kaydırmaya çalışmayın. Hepsi böyle değil. Ucu, dudakların kenarı boyunca nazikçe uçlarına, sanki tadına bakacak şekilde uçun. Eğer partneriniz karşılıklı hareket ederse, o zaman tutkulu bir akşamın (gecenin) başarılı başlangıcında kendinizi zihinsel olarak kutlayabilirsiniz.
 • Her şeyi yavaşça ve hizalama ile yapın. Ağzınızı çok geniş açmayın, aksi halde kız sadece rahatsız olabilir. Hareketlerini takip etmeye çalış. Eşiniz size tam olarak nasıl sevdiğini söyleyecektir.
 • Dil ile öpüşmek sadece bir tezahür değilsempati. Böylece, bir kadının vücudunda çok önemli erojen noktalara dokunuyorsunuz. Sonuçta, sadece dudaklar değil, aynı zamanda dil, gökyüzü, yanakların iç tarafı okşa karşı hassastır. Dilin ucuyla bu alanlarda mümkün olduğunca şefkatli bir şekilde geçmeye çalışın. Eğer her şeyi doğru yaparsanız, kız sakin bir şekilde gözlerini kapatacak, daha sık ve tutarsız bir şekilde nefes almaya başlayacak, yanaklar hafif pembe bir renk alacaktır. Eğer bütün bunların ardında sessiz, dingin bir insansa, sonra ne yapacağını zaten biliyorsun. Gecenin ve unutulmaz bir eğlencenin tadını çıkarın.
Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 2019

Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 2019

Related news

 • Bolshaya Konyushennayadaki binanın tarihi. Tiyatro çeşitliliği - koltuklu salon planı
 • Sebzeli Soğan Mıhlaması Tarifi
 • Kara Ekmek son bölüm izle
 • Paralel batarya bağlantısı: devre. Pillerin paralel olarak bağlanması nedir

 • Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 55

  Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim


  Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 34

  Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 1

  Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 42

  Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 55

  Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 42

  Diliyle öpüşürüz. Bunu nasıl düzgün yapabilirim 63