Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 59 25.02.2019, 18:31

Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu

İtalya'da kurulan, bugün Dolce Gabbana markasıdünya mirası olarak tanınmaktadır. Markanın yaratıcılarının isimlerinin başarılı bir birleşimi, dünya parfümeri uzmanlarının dudaklarında hatırlanmasının ve seslerinin duyulmasının itici gücü oldu. Moda evi Dolce ve Gabbana'nın bütün sırrı, birçok analistin, bu üreticilerin ürünlerinin açıkça tanımlanmış bir çizgiye sahip olmadığına inanıyor. Her şey, hazırlıksız ve beklenmedik hislerin eşiğinde. Bu, farklı zevklere ve tercihlere sahip insanlar için uygun ürünlerin seçilmesini ve çok çeşitli kullanıcılara elit kokuların üretilmesini mümkün kılar.

Çeşitli türleri, tuvalet suyu, hangiBu şirket üretiyor. Erkek ve kadın dizileri, hayranlarının hafif hassasiyet dünyasına dalmasını sağlıyor. Dolce Gabbana'nın tuvalet suyunu seven bir kadın, bir süperstar gibi hissediyor, dikkati çeken, fark ettiği, ona hayran olduğu bir kadın. Bu şirketin parfümünü kullanan her erkeğin zerafeti ve tutkusu var. Standart tuvalet dünyasında, pahalı tuvalet suyuyla verilen, öngörülemeyen romantik cazibesi ile farklıdır.

Asılsız olmamak için, biz listelemek ve görefırsatlar, bugün parfüm mağazalarının raflarında yatmayan tuvalet suyunun türlerini tanımlamaktayız, ancak genel görüntüleme için görüntülendikleri anda ışık hızında uçarız.

Yani, kadın hattının en güzel kokuları bugün için Dolce Gabbana'nın tuvalet suyu:

 • Dolce Gabbana FEMININE tüm bu onların görüntüye ilgilidir içinde kesinlikle onur gelenek ve görenekler vardır klasikleri, takdir edenler için tasarlanmıştır.
 • The One - LEau Bir narin şıklık, bergamot, mandalina, şeftali, oryantal baharat ve kokulu vanilyayı birleştiren bir kompozisyonda sessiz bir tutku.
 • Balon süslemeli şık bir şişede ONE - pink cazibesini ROSE. Bu tuvalet suyundaki nüansların hassasiyeti hemen ve her zaman büyüleyicidir.
 • Dolce Gabbana Kadınlar - yaygın olarak bilinenmandalina, fesleğen, gül ve misk dokunmuş mandalları tarafından yaratılan doğu cazibesini sevenler için barış aroması. Bu kırmızı tuvalet suyu iş toplantıları için idealdir, kefenler ortak bir anlayışı teşvik etmek ve teşvik etmek için eğimli bir ambre bulutu ile ortaktır.
 • Açık Mavi - münhasır serisinin mevcut elit parfümler olarak kendilerini seven kadınlara EDT Dolce Gabbana.

Dolce ve Gabbana'dan pahalı tuvalet suyuerkekler kadınlara sadece kokulara değil, aynı zamanda ideolojilerine de benzemezler. statüsünü teyit etmek olan bu çağdaş şövalyeler Bu parfüm kararlı eylemler, aynı zamanda, ilgili statü sadece gerektirir. erkek parfüm çizgisi eşsiz özelliklerini vurgulayan, daha güçlü seks her karakteristiğin erkeklik ortaya koymak amaçlanmaktadır.

Erkekler için en iyi tuvalet suyu Dolce Gabbana:

 • Hafif mavi erkekler erkek cazibesini artırır, verironun aptal enerjisinin gücü, duygusallığı vurgular. Bu kokunun sahibi, hedefleri belirler ve onları tereddüt etmeden alır. Kompozisyonun mandalina, greyfurt, Japon ardıç ve bergamot kokuları ile biber ve palisander ağacı keskinliği ile oluşan dürtüsel aura, özgürleşme ve özgür bir kişilik havası yaratır.
 • ONE erkekler - şirketin yeniliklerinden biri olan gerçek bir erkek kokusu, kakule, kişniş ve fesleğen olan greyfurt, sedir, tütün ve her çeşit baharatın baharatlı nüansları ile boğuşuyor.
 • Dolce & Gabbana homme erkek dökmek - için eau de toilettelavanta, adaçayı ve solucandan gelen kalp notalarıyla akşam ziyaretleri, bergamot, narenciye, misk ve sandal ağacıyla birlikte, hiç kimsenin ayakta duramadığı büyüleyici bir güç yaratır.

Bir makalede parfüm krallığında bir cetvelin tüm lezzetlerini tanımlamak mümkün değildir. Büyülü dünyaya dokun, aksiyonunu dene ve hayallerin gerçek olduğundan emin ol.Related news

 • Kolay Güllaç Tarifi – Sütlü Tatlı Tarifleri
 • Moskovadaki Bershka Dükkanları: Özgünlüğü, kaliteyi ve erişilebilirliği takdir edenler için
 • Her şey harika giderken kimsenin beklemediği acı bir olay bütün nefesleri kesiyor
 • Kara Ekmek 28.Bölüm izle
 • Bir Akrep adam Akrep kadın, ayrıca zodyak diğer belirtileri temsilcileri nasıl kazanılır
 • Bağcıklı Bot Patik Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 21

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu


  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 42

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 54

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 72

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 9

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 98

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 34

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 45

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 29

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 83

  Dolgunlaştırma Dolce Gabbana - kokuların kaleydoskopu 59