Domatesli omlet 2019

Domatesli omlet 2019 Domatesli omlet

Domatesli omlet

Domatesli omlet, kahvaltı olması,lezzetli ama yine de çok çabuk hazırlanmış. Bunu çeşitli şekillerde yapabilirsiniz. Çalışmayı en basit seçenekle kızartma tavasında başlayalım. Yemek kitabı, bu yemek pişirmek için farklı tarifler sunar. Temel olarak kabul ettiğimiz başlangıç ​​için en yaygın olanı alalım. Bu tarif Domates ile omlet yapmak için, dört adet, soğan, kızartma için biraz un, taze bir bardak süt, maydanoz veya kişniş çöpü, yağ de domates ve yumurta almak gerekir.

Kabukları domateslerden soyup dilimlere kesin. Soğanı hafifçe kesin ve kızartın ve hazırlanmış domatesleri ve güveçleri bir kapakla yaklaşık iki dakika kadar ekleyin. Biz uyurken unu ve tuzu karıştırırız, karıştırırız. Yumurtaları süt ile yuvarladık böylece homojen bir kütle elde edildi ve domatesleri kızartma tavasına döktü. Çanak pişene kadar beş dakika kadar kaynatın. Ortaya çıkan domatesli omlet, maydanoz sprezleri ile süslenir, tad için ketçap veya domates salçası eklenir.

Biraz daha zaman, bu tabak içinfırında yaptıkları pişirme. Bu tarifnameyi yerine getirmek için domatesleri biraz meyve suyu içeren etli hamurla seçmek gerekir. Omlet malzemesi de farklıdır. Yumurtalar ve domatesler biraz daha alınır, her biri beş parça ve süt iki kat daha azdır. Kalan bileşenler değişmeden kalır.

Pişirme başlangıcından farklı değildir.kızartma tavasında pişirin. Domatesleri kolayca soymak ve sonra dilimlere kesmek için birkaç saniye kaynar suya düşürülür. Fakat daha sonra önceki tariften farklı olan eylemler başlar. Dilimlenmiş domates eritilmiş tereyağı ve kızartma ile bir tencereye yayılarak tüm sıvılar onlardan çıkana kadar. Domateslerdeki sıvı kaynarken, yumurta, süt, un, tuz ve biber karışımını çırpın. Elde edilen domates kütlesini kızartma tavasına dökün. Karıştırma tava ile fırında yaklaşık yarım saat bekletin. Fırın 180 dereceye kadar ısıtılmalıdır. Bu sürenin sonunda lezzetli bir omlet hazır.

Domates ve peynirli az lezzetli omlet. Bunun için, dört yumurta, dört domates almak peynir yaklaşık 150 gram ağırlığında, yağ iki çorba kaşığı ölçmek ve yeşil soğan eklemeniz gerekir. Tat için tadı tuza çevirin.

İçindeki tüm bileşenlerden sonraHazırlanan domatesli omlet, doğrudan pişirme işlemine devam edin. Yapılması gereken ilk şey, kaynar su döktükten sonra domatesleri kabuğu soymak ve daha sonra parçalara ayırmaktır. Bundan sonra domates kızartma tavasına konur ve tereyağında kızartılır. Kızarmış domatesler bir tabak üzerine konur.

İnce kesilmiş soğan ve peynir, yumurtayı tuzla veher şey karışık. Kalan tereyağını tencerenin yanına domatesle birlikte yayın ve sonuçta oluşan yumurta ile doldurun. Fırında pişirmek için ateş, domatesli lezzetli bir omlet elde etmek için küçük bir miktar bulundurmak gerekir. Yaklaşık 8 dakika pişirin. Domatesli omlet, yeşillik dallarıyla süslenmiş, çok iştah açıcı görünecek.

Bu tarife ek olarak, aşçılar diğer teklifFarklı katkı maddeleri ile omlet türleri. Bir katkı maddesi patates alarak çok lezzetli omlet hazırlamak mümkündür. patates eklenmesi ve temel olarak, bir öncekinden bu tarifi ve geri kalan, aynı olan domates ve malzemeler ile bir omlet pişirmeyi anlatan değişir.

Patates yaklaşık 200 gram peynir alırBir önceki tarifi daha az - sadece 100 g.Yemek tabağı oluşturan yumurta ve domates, ayrıca baharat, yeşillik ve tereyağı ekleyerek, dört adet almak gerekir. Domates ve patatesli bir omlet hazırlamak için, domatesler küpler halinde kesilir, peynir ve soyulmuş patatesler büyük bir peynir rendesi ve patatesler için ovulur. Yeşillikleri parçalayın ve ezilmiş domates, peynir ve patates ile karıştırın ve ardından her şeyi dövülmüş yumurtalara ekleyin. Alınan kütlede, daha önce ayçiçek yağı ile kayganlaştırılan bir tavada tadı ve baharatı yaymak için baharat ekleyin. Çanak bir kapakla kaplanmış ve orta ateşte yaklaşık dörtte bir saat pişirilmiş ve lezzetli bir omlet elde edilmiştir.

Domatesli omlet 2019

Domatesli omlet 2019

Related news

 • Şahmaran efsanesi
 • Evde Hızlı Saç Uzatma Doğal Maske Tarifleri
 • 2. El Giyim Modası
 • En İyi Anime Yasası: Liste
 • Salatalık maskesinin cilde faydaları nelerdir

 • Domatesli omlet

  Domatesli omlet


  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet

  Domatesli omlet