Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışıDominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı


Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 64 23.01.2019, 19:04

Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı

Edward Dominique Cooper, İngiltere'de Greenwich'te dünyaya geldi ve büyüdü ve harika bir çocukluk geçirdi ve mükemmel bir eğitim gördü.

Cooper'ın kariyerinin başlangıcı

Dominic Cooper

Eğitimi Thomas Tallis Okulunda gerçekleşti.Şehir Kidbrouke, sonra adam London Akademisi'ne girdi. Orada, Dominic sanata girmeye başladı ve mezuniyetten sonra bir yıl sonra "The Anne's Club Clap's genelev" oyununda Ulusal Kraliyet Tiyatrosu sahnesinde yer aldı. Başarılı bir başlangıçtan sonra ünlü oyun yazarı Bennett Cooper'e Dakin'in rolüyle "Lovers of History" adlı oyununu önerdi. Oyun çok popüler oldu ki Dominic'in katılımı kısa süre içinde TV ve radyo versiyonlarıyla birlikte çıktı. Ayrıca, aktör komedi draması Tom Vaughn'daki ekranlarda "İlk Ten In Get" de parladı.

Dominic Cooper: ünlü oyuncunun filmografisi

2002'de Cooper, Patrick Harkins'in tiyatrosunda2003'te Craig Ferguson'un "Ben Geleceğim" melodramında ve Bill Anderson "The Warrior Princess" in aksiyon filminde "The Last Pertain". Elbette, oyuncuya verilen şan, bir anda çökmedi, ilginç gerçekler ve biyografisi ile parlamadı. Dominique Cooper bir süredir dizinin ikinci sınıf rollerini oynuyor ve reklam prezervatlarında da rol alıyordu. Aktörün dikkate değer rolü, Spencer'in 2006 genç komedi filmindeki "İlk Tende Kazanın" rolü oldu. Aynı yıl, Cooper, İngiliz Bağımsız Film Ödülü'ne layık görüldü. Sahnede en umut verici genç aktör oldu.

Cooper için dönüm noktası rolü

Bir sonraki önemli rol, Reenkarnasyonİngiltere'nin gelecekteki başbakanı ve 2008'de Cavendish Düşes'in "Düşes" in hayatı ve kaderi hakkındaki tarihi dramında Earl Charles Gray'in Bergama'sı olan çay yazarı. Dominic'in filmdeki ortakları, Keira Knightley (Devonshire Düşesi), Rife Fiennes (Devonshire Dükü) ve Charlotte Rempling (Lady Spencer) gibi yıldızlar. Ayrıca aktörün gerilim filminde rol aldığı önemli rol Rupert Viatt "Hapishaneden Kaçış".

Dominic Cooper FilmografiAynı yıl, Cooper "Mamma" filminde rol aldıMia! ", Onu megapopüler yaptı. Film sadece yıldızlarla doludur: Colin Firth, Stellan Skarsgard, Pierce Brosnan, Meryl Streep. Dominique, tüm törensel kurallara göre büyüleyici Sophie'nin (Amanda Seyfried) evlenmek istediği yakışıklı Skye'yi oynuyor. Peki kim kızı Sunak'a götürecek? Babasını tanımıyor. Sonra gelin babasını kendisi aramaya başlar. Tüm eğlence, potansiyel baba düğüne geldiğinde başlar.

Dominic Cooper biyografisi

2009 yılında, film Dominic Savage ortaya çıktıDominique Cooper'ın Dave rolünü oynadığı "serbest düşüş". Aynı yıl, Cooper'ın röportaj yapanlardan birinin rolünü oynadığı John Krasinski'nin yönettiği "pislikle kısa röportaj" drama çıktı. Bu film, Amerikalı yazar David Wallace'ın depresyonunun vahşi döneminden dolayı kendini öldüren kısa öyküler koleksiyonunun bir ekran versiyonu. Bu, duygularda ve olaylarda çok güçlü, algı için zor, ama ruhta bir iz bırakan bir dramdır.

2019-2014 - Dominika'nın hayatında kader yıllar

2019 yılında aktör romanın film uyarlamasında rol aldıCharles Dickens "David Copperfield'ın Hayatı, kendi başına söyledi." Bu hikayenin, zamanımızın en iyi illüzyonistiyle ilgisi yok. Filmdeki konuşma, üvey babasını bir tiran yetiştiren oğlan David'le ilgili. Çocuğun hayatı dayanılmazdı ve annesinin ölümünden sonra dünyada yalnız kaldı. Üstelik David'in evine sahip olan üvey babası sevgili kız arkadaşıyla evlenmek istiyor.

Dominique Cooper'ın son parlak rolü,Henry Sturges, 2012'de Kazak Ordusu Timur Bekmambetov'un yönettiği “Abraham Lincoln: Vampir Avcısı” filminde. 2013, Cooper'ın Darcy rolünü oynadığı “Bir daha az”, Cornwall'da 20. yüzyılın başlarındaki bohemia hayatı hakkında “Şubat'ta Yaz” filmleri ile izlendi.

Dominic Cooper Özel Hayat

2014 prömiyerde zengin oldu. Dominik, "Fleming" dizisinde rol alan Ian Fleming'in rolünü oynadı ve "Thirst for speed" yarışmasının yanı sıra fantastik aksiyon filmi "The First Avenger: Another War" ve suç filmi "Reasonable Doubt" filminde rol aldı. Yaz aylarında, Dominique Cooper'ın aktif olarak kaldırıldığı "Dracula: Year One" fantezisinin galası bekleniyor. Aktörün filmografisi geniş. 60'ın üzerinde film ve dizide oynadı. Ama çoğu Dominique Cooper tiyatroya dikkat etti. En çarpıcı olanı, F. Pullman'ın “Karanlık başlangıçları” kitaplarına dayanan tiyatro yapımlarıydı.

Aktörün kişisel hayatı

Kişisel hayatı öyle olmayan Dominique CooperFilm kariyeri olarak başarılı, müzikal "Mamma Mia!" setinde, ekran arkadaşı Amanda Seyfried ile romanı bükdü. Hayatta, aktörler de nişan noktasına ulaştı, ancak düğün gerçekleşmedi. Aralık 2019'da meydana geldi. Bunun nedeni, farklı ülkelerde bir sevgili kariyerinin ikametgahıydı. Amanda'ya göre, her zaman Dominika için hassas duygulara sahip olacak ve onların iletişimine müdahale edecek biri ile evlenmeyecek.

Onun aktörü özel hayatını göstermez. Tüm boş zamanlarında tiyatro ve sinemaya adanır. Ancak, oyuncuya göre, kendisi katılımı ile hiç film izlemedi. Ayrıca dışarıdakilerin onun hakkında bir aktör olarak düşüncesine çok az ilgi duyuyor. Onun için en iyi eleştirmenler, eksikliklere işaret edecek ve gerektiğinde övgüde bulunan akrabalar ve arkadaşlar. İşte bu çok çirkin bir adam, bu Dominique Cooper.

Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışıDominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı

Related news

 • Canım Annem Pano İşleme Modeli
 • Denis Rozhkovun tiyatro ve sinema oyuncusu biyografisi
 • Bal Kabaklı Cheescake

 • Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 2

  Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı


  Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 85

  Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 56

  Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 81

  Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 50

  Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 65

  Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 13

  Dominique Cooper - mütevazi ve evde kalp atışı 65