Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 2019

Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 2019
23.07.2019

Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 7

Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri

Bilim firması DuPont, santralistanbul ile işbirliği yaparak 24 Ekim 2009 – 17 Ocak 2010 tarihleri arasında “DuPont ile Aile Bilim Atölyeleri” ni gerçekleştiriyor. 13 hafta boyunca hafta sonları santralistanbul ‘da düzenlenecek olan “DuPont ile Aile Bilim Atölyeleri’nde, 4-6 yaş grubu çocuklar hem bilimle daha yakından tanışacak, hem de aileleri ile keyifli zaman geçirecekler.

2007 Eylül ayından beri çocuklara ve gençlere yönelik eğitim programları gerçekleştiren santralistanbul bu yıl, herkes için bilim yaklaşımıyla, DuPont ile birlikte çocuklara ve ailelerine bilimle öğretici ve keyifli bir buluşma sunuyor. 200 yılı aşkın bir süredir insanların hayatlarının daha iyi, daha sağlıklı ve daha güvenli olması için bilim yoluyla çözümler üreten DuPont, 4-6 yaş grubu çocukları ve ailelerini santralistanbul’da “Fırça Robotlar” ve “Işıklı Çöp Adam” Aile Bilim Atölyeleri’yle tanıştıracak.

Çocuklara küçük yaştan bilimin önemini aşılamayı hedefleyen bilim firması DuPont 24 Ekim 2009 – 17 Ocak 2010 tarihleri arasında çocukları her hafta sonu aileleri ile birlikte santralistanbul’da ağırlayacak. santralistanbul’un deneyimli eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilecek olan “DuPont ile Aile Bilim Atölyeleri”nde çocuklar bilimi eğlenceli atölye çalışmaları ile öğrenecek.

13 hafta boyunca her hafta sonu birer saatlik atölyelerden oluşan “DuPont ile Aile Bilim Atölyeleri”nde 2 farklı içerik yer alıyor. “Fırça Robotlar” ve “Işıklı Çöp Adam” atölyeleri her hafta sonu dönüşümlü olarak yapılacak. 4-6 yaş grubu çocuklar atölye çalışmalarına anne ve babaları ile katılacaklar.

Hafta sonu, ailece keyifli ve öğretici zaman geçirmek isteyen ebeveynler, santralistanbul’da düzenlenecek olan “DuPont ile Aile Bilim Atölyeleri” nde çocuklarıyla birlikte çalışma, yaratma, üretme fırsatı yakalarken aynı zamanda bilim ve bilimsel yaklaşıma odaklı zaman geçirecekler. Her atölye maksimum 20 çocuk ağırlayacak.

Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 2019

Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 2019

Related news

 • Kırmızı Ombre Dudak Makyajı Nasıl Yapılır
 • Moskovadan Yaroslavla kaç kilometre ve yol boyunca nereden durmalı
 • Civanperçemi Çayı Nasıl Yapılır Faydaları Zararları Nelerdir Neye İyi Gelir
 • Göğüs sesi nasıl geliştirilir
 • İNCİLİ ÇİÇEKLİ YELEK LİF MODELİ YAPIMI

 • Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 40

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri


  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 28

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 57

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 23

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 3

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 66

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 12

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 12

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 35

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 54

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 46

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 87

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 24

  Dupont ile Aile Bilim Atölyeleri 44