17.06.2019

Durulama - klorheksidin 77

Durulama - klorheksidin

Yani, belki de başlamak için, ne olduğuolduğu - klorheksidin yanı ne kadar ve kullanılan neyi tıp dalları içinde? Klorheksidin (onlara diz basit tsarapinok önlenemez çocuk arasında değişen ve yetişkin vücudun mahrem parçaları ile biten insan vücudunun hemen her alanında yapılan durulama) - yara tedavi ve mükemmel sonuçlar elde benzersiz bir çözüm olan geçer. yani, kozmetik işkembe atlaması, Yara, yara neredeyse görünmez, iyileşme çok daha hızlı gerçekleşir ve komplikasyonlar ve hiçbir soru olabilir - klorheksidin tamamen açık bir yaradan tüm kir ve enfeksiyon "ortadan kaldırmak". O sık sık ameliyat sonrası değil, ilk iki veya üç gün içinde yara, ancak tüm ameliyat sonrası dönemi yıkanır o kadar iyidir. Uzun bir süredir açıldı, ama tıpta çok yaygın (yaklaşık onbeş yirmi yıl önce) keşfinden çok daha sonra uygulanmıştır.

Aktif olarak, aşağıdaki ilac dallarında kullanılmıştır:

- Üroloji (mesane ve idrar kanalı herhangi bir enfeksiyon başladı, tam anestezi altında anestezi olmadan lavaj üretra ve mesane lavaj yapılır,);
- Cerrahi (ciddi ve yüzeyel ameliyatlardan dikişlerin yıkanması ve apseler ve mastitten gelen yara izi);
- Jinekoloji (vajinal yıkama, serviksi temizlemerahim, bazen de peluş, mantar ve cinsel yolla bulaşan diğer ciddi enfeksiyonlar gibi hastalıklarda klorheksidin ile duşturma);
- kulak burun boğaz muayenehanesi (yıkanmış burun, boğaz, bazen kulaklar, ancak oldukça nadir durumlarda).

Evde yapmanız gerekiyorsa, durulama işlemi nasıl yapılır (eczanede satın aldığınız klorheksidin ve aşağıda belirtilenleri yapın)?

Dikkatinize, evde bir yerde ya da başka bir yerde durulama (klorheksidin - ana yıkama çözeltisi) nasıl yapılacağının ayrıntılı bir açıklaması verilir.

Klorheksidin idrarıyla yıkayınaşağıdaki şekilde penis yapılır: El vezikül çözeltisi alınır, ucu (erkek genital yapılır durulanması önce, ılık su ve sabun çocuklar ile yıkanmalıdır olup,) ve kanaldaki solüsyonu birkaç mililitre başlatılır üretra içine yerleştirilir. kapak kaldırılır ve yaklaşık beş dakika penis sonra sadece sıvı bırakın ve vücut dokusunu silin, böylece sıvının kaçmasını olmaz tutmak gerekir, kuru olması tercih edilir.

Jinekolog size bir durulama yaptıysa(Jinekoloji Klorheksidin - bu korunmasız ilişkiden sonra durulama olarak kullanılmaktadır gibi, mantar hastalığı, vajina iltihabı ortadan kaldıran hangi ile çok önemli bir çözelti) aşağıdaki gibi, o zaman yapılması gerekir. ayakları banyosunda kendisinde olduğunu böylece küvetin kenarına oturun ve sonra çözümün şişesini almak, vajina içine ucu girip çözümün yaklaşık seksen mililitre bırakın. O, o klorheksidin ortaya o kadar iki üç dakika boyunca oturmak için çalışmalısınız bodur, çözüm tahliye ve gömme olasılık vulva ılık su bebek sabunu izin bunun üzerine.

Bir yerde yaran varsa ve bunu yapman gerekiyorsa(Bu durumda, klorheksidin, hidrojen peroksit gibi hareket edecek) yıkayın, sadece ıslak pamuk mendil veya çözelti yavaşça sadece bez silin daha sonra klorheksidin dökmek için de mümkündür, yaraya ekleyin.

Diğer durumlarda, kendini yapmak imkansızdır.durulama (klorheksidin, iç kulaklarınızı, burnunuzu ve boğazınızı yıkamanız halinde kötü bir şekilde zarar görmüş bir sıvı çözeltidir), ancak burnunuzu yıkamanız gerekiyorsa, doktor sizi özel bir ofise gönderecektir.Related news

 • Seçkin piriler fotoğrafları
 • Gözlerin altındaki beyaz noktalar ne anlama geliyor
 • Vadim doğum gününü kutlarım. Ne için dilek
 • Hakan Yesilyurt Sarkıları Listesi
 • Kayseri Park Sömestr Etkinlikleri

 • Durulama - klorheksidin 80

  Durulama - klorheksidin


  Durulama - klorheksidin 63

  Durulama - klorheksidin 30

  Durulama - klorheksidin 44

  Durulama - klorheksidin 64

  Durulama - klorheksidin 27

  Durulama - klorheksidin 94

  Durulama - klorheksidin 93

  Durulama - klorheksidin 81

  Durulama - klorheksidin 26

  Durulama - klorheksidin 26

  Durulama - klorheksidin 56

  Durulama - klorheksidin 47

  Durulama - klorheksidin 96

  Durulama - klorheksidin 87

  Durulama - klorheksidin 82