Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 2019

Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 2019

Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 1 27.01.2019, 02:21

Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır!

Vladimir bölgesi daima ünlüdürçeşitli yerler ve doğanın güzelliği. Ziyarete değer yerlerden biri Dyukinskoe ocağı. Bunlar şaşırtıcı manzaralar, zengin renkler ve bir şişede çeşitli hayvan türleri.

Bu bölgede daha önce bir kireç taşı madenciliği vardı,Buna rağmen, yerel yollar boyunca yürümek son derece temkinli, çünkü kumlu topraktan değil, çok kaygan ve parçalanabilen gerçek taştan oluşuyor. Taş ocağının kendisi iki kaseden oluşur ve yaklaşık 110 hektarlık bir alanı kaplar.

Dyukinsky taş ocağı

Gelmek ne zaman daha iyi

Dyukinsky taş ocağı, yılın herhangi bir zamanında aynı derecede güzel. Yaz aylarında Vladimir bölgesindeki temiz hava ve doğanın tüm güzelliklerinin yanı sıra renkli günbatımının ve nazik güneşlenme günlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sonbahar romantik izlenimlerin bir deniz verecekÇünkü bu parlak ve sulu renkler şehirde nadiren bulunabilir. Bu alandaki bitki çeşitliliği, renklerin unutulmaz kombinasyonunu verecektir.

Her mevsim aşırı uyum sağlayan taraftarlar için,ancak kışın ve ilkbaharda kaya tırmanışının Dyuki ocağının çok çekici olduğu popüler. Vladimir bölgesi sarp kayalıklarla ünlüdür. Örneğin bir kariyer için 40 metrelik bir yüksekliğe ulaşıyorlar.

Dyukinskoe ocağı

Dyukinskoe ocağına giden yol

Birkaç kişi şehirden taş ocağına nasıl gideceğini bilir. Özel bir araba ile bir seyahat planlıyorsanız, Vladimir-Sudogda yönünde yol açmak en iyisidir. Tjumerovka köyünden geçtikten hemen sonra, Andreevo'dan sola dönmeniz gerekecek. Sonra daima sola sadık kalın. Bununla birlikte, yürüyerek aynı kalacak, çünkü ocak, ortaçağ kalesi gibi bir hendekle çevrilidir ve yolların çoğu engeller tarafından engellenmektedir. O halde arabayı terk etmeye hazırlanın.

Toplu taşıma fanlarVladimir Sudogda'ya ve ardından Bolotsky köyüne varır. Oradan yaklaşık 8-9 km kadar yürüyerek ulaşabilirsiniz, bu yüzden ışığa ve rahat bir sırt çantası ile gitmek daha iyidir. Kaybolursan, yerliler size doğru yolu söylerler. Ve yol boyunca Dyukinskoe ocağı takdir ve yakalayabileceksiniz. Uzun bir süre için fotoğraflar gürültülü gri bir şehirde ruhunu ısıtacak.

Dyukinsky ocağı fotoğrafı

Dinlenme çeşitleri

Dyukinskoe ocağı ziyaret etmek isteyen herkesBurada eğlenmek için eğlence. Her yıl Mayıs ayı başında hem amatör hem de profesyonel bir dağcı topluluğu vardır. Ayrıca, sık sık toplanan bisiklet tutkunları var. Ve eğer böyle aktif bir tatilden hoşlanmıyorsanız, gitarla ve bard şarkılarındaki ateşle akşam buluşmalarını kesinlikle beğeneceksiniz.

Yürüyüş meraklıları yüzlerce ilginç bulacaklarçevreleyen ormanlar boyunca güzergahlar ve en sert ocak ocağının dibine inebilir. Ancak, geri tırmanmak zor, bu yüzden yeteneklerinizi doğru bir şekilde değerlendirin.

Dyuka Ocağı Nasıl gidilir?

Bilmek önemli olan nedir?

Dyukinskoe ocağı veya başka bir yerde dinlenmek için gitmek, tüm nüansları dikkate almak önemlidir. Bazı şeyleri biriktirmek istenir, ancak yedekte kalanın tüm izlenimleri bozulmaz.

 • Su. Dyukinskoe ocağında hiç kaynak yoktur, bu nedenle içme, pişirme ve yıkama için su taşınmalıdır.
 • Bu alanda çok eşit varkampı yerleştirebileceğiniz siteler. Bu nedenle, hiçbir zorluk olmayacaktır. Gerçek, köpüğün kayaları ve kayaları çıkıntıları hissetmemek için daha kalın bir şekilde depolamak için daha iyidir.
 • Dyukino Reserve'deki kayaçlar oldukça kırılgandır. Kenara yakın durmaya çalışmayın, çünkü herhangi bir zamanda oldukça etkileyici bir katman düşebilir.
 • İlkbahar ve yaz mevsimlerinde, sivrisinekler için bir ilaç aldığınızdan emin olun. Böcekler burada oldukça aktif.
 • Mangal taşıyan kömür taşımak gerekli değildir, çünkü bölgede çok fazla kuru odun vardır.
 • Yolculuğa bir ip aldığınızdan emin olun. Çadırları çadırların üzerine çekmek için değil, aynı zamanda gruptan birinin aniden kendi başına yükselmesi durumunda da yararlı olabilir.
 • Hava durumunu güncellemeyi unutmayın. Tabii ki, ormanda her zaman saklanacak yer var ve kariyerinde kir yok, ama yağan yağmur altında ıslanmak hoş bir deneyim değil.

Genel olarak, güzelliği gerçekten takdir edersenizdoğa ve yolda yaklaşık 12-14 saat kaybetmek korkmuyor, o zaman sadece ziyaret etmek zorunda Dyukinskoe ocağı. Burada herkes, rezervin doğası ile tek başına iç huzur ve uyum hissedebilir.

Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 2019

Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 2019

Related news

 • Nasıl Daha Dolgun Dudaklara Kavuşursunuz
 • 5. Mini Süper Star Çocuk Şenliği Başlıyor
 • Elmalı Islak Kurabiye
 • Gaps diyeti yasaklar ile Etiketlenen Konular
 • Remzi Kitabevi, Kanyon AVM

 • Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 86

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır


  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 87

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 59

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 44

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 62

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 70

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 84

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 21

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 19

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 80

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 16

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 91

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 83

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 50

  Dyukinskoe ocağı - doğanın güzelliğinin konsantrasyonu yakındır 68