Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 2019

Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 2019

Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 2 20.02.2019, 08:10

Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar

Ehud Barak, Filistin'de doğmuş bir İsrail askeri ve politik figürüdür. Şu anda, Liberal Parti son derece başarılı bir lider "Atzmaut".

Ne yazık ki, Ehud'un kariyeri bu kişinin biyografisini tamamen tasnif etmesine izin vermez, bu nedenle açık kaynaklarda onun hakkında çok az bilgi vardır.

ehud baraka

Aile ve gençlik

Yani, gelecekteki askeri adam 12 Filistin'de doğdu1942 Şubatı. Litvanya ve Polonya'dan göçmenler - - Birlikte ailesi ile (. Şerit Koruma Sharon) o Kibbutz Mishmar Hasharon yaşamış Ester ve Yisrael Brog.

O zaman bile, çocuğun kendine özgü bir hissi vardı.mizah. Bu an, Ehud Barak'ın bir röportajda anlattığı en canlı hafıza ile bağlantılı. Daha sonra İngilizler patlayıcılar da dahil olmak üzere gizli silah depolarını aramak için evlerinin etrafında dolandılar. Arama sırasında, oğlan askerleri bir nar ağacına götürdü. Görünüşe göre, şaka, çocukça yakınlık için alındı, bu yüzden onu rahatsız edilmeden serbest bıraktılar.

Ama dahası, Ehud sadece getirmeye devam ettiEbeveynler için problemler. Brog (gerçek adı) inatçı ve inatçı bir çocuktu. Okulu öneren bilgi, o ilgisizdi, bu yüzden çocuk sürekli tembellik ve dağınıklıkla suçlandı. Bu, 11'inci sınıfın sonunda öğretmenlerin, onu ikinci bir yıl için terk etmedikleri veya ayrılmadıkları halde, onu görmek istemedikleri gerçeğini doğurmuştur. Sadece okula gitmekten yasaklandı.

Sonuç olarak, biyografisi Ehud BarakBu makalede incelenmiş, sınavları harici olarak ve geri kalanından çok geçmiştir. Ancak, öğretmenlerin suçlamaları asılsızdı - çok geçmeden, zaten bir subay olarak, genç adam Kudüs ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki üniversitelerde iki fakülteyi zekice bitirdi.

ehud barak biyografisi

Terörle mücadele birimi

1961'de, orduya genç bir adam katıldıİsrail Savunması (IDF). Orada, Brog'un inatçılığı belirleyici bir rol oynadı: muazzam çabaların bedeli olarak genç adam, anti-terörist birim "Syeret Matkal" ın içine girmeyi başardı. Bu grubun adamları günlük hayatlarını riske attı, ama geleceğin genelini cezbeden şey buydu.

Ehud Barak hızla komutanın favori oldubölünmeler. Planlanan tüm operasyonların genç insanın kişisel özellikleri dikkate alınarak düşünüldüğü noktaya geldi. Ehud'a büyük bir mutluluk, çabalarının boşa gitmediğinin farkına vardı. Her yorgun eğitim, sürekli egzersizler, başarılı bir şekilde yürütülen taktik görevler, onu deneyimli yoldaşların seviyesine yaklaştı çünkü başlangıçta sadece “yeşil” bir gençti.

Temel beceri eğitimi Arapça olarak yapıldıköyleri. Bu kadar tehlikeli bir bölgedeki gece baskınları, biraz farklı bir kişinin şüphe uyandırdığı yerde, özel güçlerin kılık değiştirme becerilerini geliştirmelerine yardımcı oldu.

Daha fazla kariyer

Şu anda, Ehud Barak tekAynı zamanda, bir izci ve piyade dersleri okulu olan bir asker. Genç adam özel kuvvetleri bırakmayı planlamıyordu ve ana terimden sonra yeni bir sözleşme imzaladı. Artık hayatını askeri işler olmadan hayal etmedi, özellikle de o zamandan beri özel harekat için birimin komutan yardımcısının görevine başkanlık etti. Bu pozisyonda genç adam kendini "bütün ihtişamıyla" gösterdi.

"Altı günlük savaş" sırasında bile Barak grubuHava Kuvvetleri ve tank müfrezelerinin her yerinde olduğu gerçeğine rağmen kendini kanıtlamayı ve düşmanın temelini yakalamayı başardı. Ehud Barak İsrail'deki her sıcak noktaya koştu ve sonuç olarak kayda değer bir artış kazandı: 37 yaşında adam IDF'nin en genç generali oldu.

 Ehud Barak İsrail askeri ve siyasi figürü

Dahası, Barak'ın kariyeri hızla gelişti: 1982'de Ehud “AMAN” ı yönetti ve 1991'de IDF Genelkurmay Başkanı oldu. Bu pozisyonda Barak 95 yılına kadar kaldı.

politika

Adam istifa ettikten sonra siyasete geçti.Dahası, birçok İsrailli partide hoş bir kupa oldu. Yıl boyunca, Ehud İç İşleri Bakanlığı'ndan "İşçi" örgütünün liderine yükseldi. 99 yılın seçimlerinde, ülkenin eski başbakanı oldu ve yerini aldı. Barak, Ortadoğu ihtilafını çözmeye çalışmak da dahil olmak üzere İsrail için çok şey yaptı, ancak başarısız oldu. Ayrıca Ariel Şaron'a kaybettikten sonra görevini kaybetti.

ehud barrack fotoğraf

Altı yıl boyunca adam emekli oldu.siyasi ve askeri faaliyetleri terk etmek. Ancak 12 Haziran 2007'de yine “Emek” liderinin pozisyonunu aldı, ancak Knesset tarafından verilen görev sayısının azalması nedeniyle kısa bir süre sonra organizasyondan ayrıldı. Şimdilik, fotoğrafın sunulduğu Ehud Barak, "Atzmaut" partisinin lideri.

Kişisel hayat

Ehud iki kez evlenmiştir. İlk eşiyle birlikte 1968'de tanıştı ve 34 yıldır onunla yaşadı. Bu evlilikten, adamın üç kızı var: Michael, Yael, Anat. 2003'te çift, ilişkide artan ısıya dayanamadı ve Naava kocası için çok fazla fedakârlık yapmasına rağmen boşandı.

2007 yılında Ehud yine evlendi. Bu sefer karısı Nili Priel idi. Evlilikleri hala oldukça güçlü ve eski general kendisi, gençliğinde bir kadınla aşık olduğunu iddia ediyor.

Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 2019

Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 2019

Related news

 • Adet düzensizliği için refleks terapisi
 • Katı Meyve Sıkacağında Nar Nasıl Sıkılır
 • Metin Gürcan: Bir grubun ılımlı sayılması için 3 kriter var

 • Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 2

  Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar


  Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 17

  Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 80

  Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 98

  Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 91

  Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 39

  Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 41

  Ehud Barak: biyografi ve fotoğraflar 78