Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu 2019

Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu 2019 Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

Elbette, birçok kişinin tanıdığı Ejderha ve Yılan var. Bu işaretlerin uyumluluğu tartışmalıdır. Bir yandan ortak özelliklere sahipler; öte yandan sorunların radikal olarak farklı yollarla çözülmesi ve zor durumlardan ortaya çıkması.

Dragon and Snake: Uyumluluk

Doğu takvimindeki bu karakterler benzerdir. Nihayetinde hem bir hem de ikinci sürüngenlerdir. Tek fark Ejderha eril Yang tekabül ederken, ne yollar, iki Yin, dişi doğanın somut örnek olmak, Yani yılanı hedefe ulaşmak için çok daha esnek ve çevik olan, basittir ve açık oyun tercih eder.ejderha ve yılan uyumluluğu

Eğer bir ittifak oluşturdukları takdirde, kural olarak,başarılı. Kendine özgü bilgeli yılan, Ejderhanın kendisinin ana taş olduğunu düşünmesini sağlar ve Ejderha'nın yanında, şık ve becerikli bir Yılan görmesinden dolayı mutluluk duyar. Tek istisna, Snake Woman ve Dragon Woman'dır. Uyumluluğu sadece sıfır değil, eksi sonsuzluk eğilimindedir. Tek bir çatı altında bulamıyorlar. Ejderha Lady, kendi kendine ısrarcı olacağını bilmeyen tanıdık, entrikacı ve kıvırcık yaratıklarını düşünecek. Yılan, savaş halindeki "ejderhayla" eşit bir şekilde rekabet edemez. Sonuç olarak, rakibine karşı entrika ve komplo kurmaya gerçekten başlayacaktır.

Fakat akıllarını telafi edebilecekleri vakalar var.bir dişi yılan ve bir ejder balığı. Uyumlulukları, bir kız çocuğunun doğduğu Ejderha yılında ve Serpent'in annesinde olduğu takdirde oldukça iyi olacak. Yılan, Ejderhayı alacak kadar akıllıdır ve onu yeniden yaratmaya çalışmaz.

Dragon Man ve Snake Woman: uyumluluk mümkün veya denemeye değmez bile mi?

Bir ittifak kurmaya karar verdiyse, o zamanhazır olun, feda edin ve verin. Öğütme ve ağrılı olma zamanı gelse de, ancak hayatta kalırsa ilişki başarılı bir şekilde gelişecektir. Birbirlerini tamamlarlar - Dragon ve Serpent.kadın yılan ve kadın ejderha uyumluluğu

Uyumluluğu buna dayanır - onsinerji. daha iyi mali damarı geliştirilen yılan, onu mali her zaman düzenli, mükemmel hostes. Ve bu, bulutlarda gezinen Ejderha için yeterli değil. Aynı zamanda, hakim olma eğilimindedir ve ona müdahale etmeyecektir. Buna ek olarak, başarıya, işe ve kâr amaçlı bu işaret altında doğan bir kadın, azim ve eşinin bir bölümünü aktarabilir.

Bir bayan ejderhanın uyumluluğu erkek yılan: Birbirleriyle nasıl başa çıkacaklar?

ejderha ve yılan uyumluluk burçGenel olarak, evlilik yapıcı ve evlilik yapıcı olarak adlandırılabilir.yararlı. İçinde herhangi bir sendikada olduğu gibi, sürtünme ve kavgalanma kaçınılmazdır. Gizli ve ihtiyatlı, cömertçe ve açıktır. Ruhun derinliklerinde, Ejder kadın, ondan daha akıllı, akıllı biri arıyor. Bu nedenle, onun için erkek yılanla ittifak ideal bir seçenektir. Buna karşılık, sendikayı ve asi niteliğini istikrarlı kılmak için atılganlık ve kararlılığına hayran kalacak ve planlanan dorukların elde edilmesine doğru daha kararlı bir şekilde ilerleyecektir. Böylece Dragon ve Serpent (uyumluluk burcu bu ifadeyi teyit edecektir) harika bir çifttir. Tek zor nokta, kadınlara ejderhaya kendilerini ifade etme hakkının savaşması gerekeceğidir. Belki de bir kadın Dragon ile bir adam-Snake'in uyumluluğu, tüm zodyak çemberinde en iyilerden biridir.

Yılanların Karakter Özellikleri ve Davranışları

erkek ejderha ve dişi yılan uyumluluğuBu insanları neyin cezbettiğini daha iyi anlamak için,doğu burcunun bu temsilcilerinin gizlediklerini anlamak gerekir. Uyumluluğu kendisinde oldukça yüksek olan Ejderha ve Yılan, insanları yön değiştiren ve karmaşıktır. Yani, kadın-yılan kalp katili, ölümcül bir güzellik ve insan kalbinin boyunduruğudur. Dikkat, övgü ve övgü sever, herhangi bir masrafla yüze bakmaya çalışır. Yılanlar - güzellik salonlarının en sık görülen konukları.

Onunla yaşamak kolay değil. bu kadın gösterdiği cesaret ve kararlılıkla rağmen yüreğinde, kendinden emin değildir. Ancak bu, onun iyi bir anne olmasını engellemez. Bu yıl doğan erkekler hakkında konuşursak, muhtemelen heykeli cazibeleri olabilirler. Yan tarafta bir ilişki kurmanın yanlış bir şey görmüyor. Ayrıca, dünyaya paha biçilemez bir hizmet sunduğına inanıyor. Onun ana şey için - Kadınların zevk, bu nedenle ideal bir partner olarak kendini göstermektedir. Aile hayatı, erkek yılan sadık ve sevecen koca olmak için mücadele ediyor. Ancak, bazen ilk madde ile baş edemez. Aynı zamanda, onu götürene kadar da ayrılmayacak.

Peki bunlar nedir - Ejderhalar?

uyumluluk kadın ejderha adam yılanBu yıl doğmuş, aktif, parlak vemaksatlı. O güzelliğin hayatta neredeyse ana şey olduğuna inanıyor. Mükemmel duruş, asgari kırışıklıklar, kusursuz şekil - Dragon Lady'nin paradan alacağı şey budur. Cinsiyet eşitliğini ifade eder. Tanrı, birisi mısırına basması veya bir kadın olduğu için her şeyi reddetmesini yasaklar. Ejderhalar feminist olarak doğarlar. Kendine güveniyorlar, ne istediklerini biliyorlar, kendi alanlarında yetkili oluyorlar. Zekayla birlikte, faydalı tanıdıklar ve bağlantılar kurmalarına ve hak ettiği yetkiyi kullanmalarına yardımcı olur.

Erkek ejder her zaman bir kadın için caziptirkat. Neden? İki Cevap: nüfuzunu ve zenginlik. işadamları - Bu adamların% 99 olarak. Veya liderlik pozisyonlarında. Bütün bu durumu görür bir yöneticinin bir örnektir. Herhangi bir görevi ince bekleniyor. para yönelik tutumlar ile ilgili olarak, o bir obur olduğunu ve değil bazen kuruş kazanılır kadar zor olduğunu biliyorum. ejderha yürümeye karar Ama eğer o şey kutu durdurun.

Onları ne çekiyor?

Belki de tamamlayıcılıktır - bu neİttifakı Dragon ve Serpent'i inşa etmekten daha fazla. Uyumluluk niteliklerin tamamlayıcılığına dayanır. Yılan güzel görünmekten hoşlanır ve Dragon bunu sağlayabilir. Ve tam tersi. Bir bayan ejderha astına tolerans göstermez ve bir erkek yılan onu bastırmaz. Bunun yerine ona tam olarak ihtiyaç duyduğu şeyi verir - eşitlik ve samimi hayranlık. Uyumluluğunun en iyilerden biri olarak görülen Ejderha ve Yılan her zaman çekti ve birbirlerine dikkat çekecektir.

Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu 2019

Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu 2019

Related news

 • Sümbüllerin soluk: Sonraki ne yapmalı
 • Selülite İyi Gelen Yağlardan Oluşan Süper Kür
 • Erkekler Ne İster öğrenmek için tıklayın
 • İrmikli Şerbetli Tatlı Tarifi Videosu
 • Detoks Nedir Detoks Nasıl Yapılır

 • Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu


  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu

  Ejderha ve Yılan: karşıtların uyumluluğu