Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 2019

Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 2019

Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 43 28.01.2019, 00:44

Şekerleme fabrikası "Dobryninsky": adres, ürünler, yorumlar

Dobryninsky mealy-şekerlemenin birleştirilmesiMoskova'nın en eskilerinden biri olarak kabul edilir. Varlığının tüm süresi boyunca kurum, kendi profilini oluşturan kuruluşlar arasında lider pozisyonlarda yer alır. Bitki mükemmel çalışma koşullarını sağlamak ve uygun seviyede ürünlerin kalitesini korumak için mümkün olan her şeyi yaptığını yönlendirin. Ayrıca kurumla tanışacağız, tarihini öğreneceğiz. Eğer satın alabilirsiniz dükkanlar Dobryninsky imalathanenin, adresleri üretir da kısaca ürünlerin aralığını gösterir olacak makale.

Dobryninsky şekerleme esterhazi birleştirir

Genel bilgi

Geçen yüzyılın ilk ellisindeEkmek pişirme konusunda uzmanlaşmış şekerleme fabrikası "Dobryninsky" (siyah ve beyaz). Biraz sonra ürün yelpazesi genişlemeye başladı. Bugün, Dobryninsky şekerleme tarafından üretilen çeşitli kek ve pastalar çok popüler. Adresleri aşağıda listelenen mağazalar, alıcılara her zaman taze ürünler sunmaktadır. Bu yıl nisan ayında organizasyon yıldönümünü kutladı - 100 yaşında oldu. Kurum tarih boyunca damgasını koruyor.

Dobryninsky Şekerleme Fabrikası

Belirgin özellikler

Ürünlerin değişmeyen kalitesi ana ürünlerden biridir.Dobryninsky şekerleme kombine sahip olmanın avantajları vardır. Birçok alıcının geri bildirimi canlı bir şekilde doğrulanmıştır. Kurumun kendi düzenli müşterileri var. Bunlar hem büyük işletmeler hem de özel kişilerdir. Müşteriler, sürekli olarak, tesisin periyodik olarak piyasaya sürdüğü çeşitli yenilikleri kabul ederler. Bazı ürünler, restoranlar ve kafeler menüsünün ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Herkes, Dobryninsky şekerleme bitkisi üreten puf böreğini bilir. "Esterhazy", "Napolyon" ve daha birçokları, sermayenin çok sayıda sakinlerine sevgilisi oldu.

Bitkinin tarihi

1914'te, 15 Nisan'da Şehir Yönetimi aldıMoskova Şehir Duma'dan Remizovsky tramvay parkına ait binayı ikinci bir fırına vermek için izin verdi. Bu yapı, Cowboy Val Caddesi, sayfa 5'de yer almıştır. Başkentin 2 ve 3 no'lu altındaki fırınları, Moskova Şehir İdaresine bağlanmıştır. Hastaneler için ekmek ürettiler ve fakirlerdi. I. Dünya Savaşı'nın patlak vermesiyle, profilleri biraz değişti. Pastaneler ön tarafta krakerler üretmeye başladı.

Bu kurumlar 1918'de devletleştirildi. profesyonel ve endüstriyel sayımın kişilerin sayısı, üçüncü fırınında sayısı 428. eşit 1918 itibariyle O sokak İnek mili üzerine, Serpukhov 2. bölümünde p yer alıyordu. 5. Bu yıldan itibaren, üçüncü ekmek Moskommune oldu. haberlere göre, 1108 kişi ocağın 3960 ton ve 3168 tava ekmeği üretimi, üretimde katıldı. Ocak 1927'den beri, fırın Moskova Tüketici Toplumları Birliği'nin özel bir bölümüne taşındı. Daha sonra "Ekmek numarası 18 Centrosoyuz" başlığını ve "Ekmek numarası 14 INES" verildi. 1936'da, kurum M. Gorky'den seçildi.

1953 yılında, Aralık ayında, fırın yeni aldıdurumu. O andan beri, şekerleme "Dobryninsky" birleştirir resmi varlığını başladı. 1952-1990'daki Street Cowbill'in farklı bir ismi vardı. Sonra da Dobryninskaya'ydı. Tesisin 2006'dan önce oradaydı. Bu yılın Mayıs ayında (2014), Dobryninsky şekerleme fabrikası Moskova'nın Doğu İdari Bölgesi'ne taşındı. Şimdi sokakta yer almaktadır. Electrozavodskaya, sayfa 27. Bu, endüstriyel tesislerin yerini değiştirmeyi amaçlayan bir programın bir parçası olarak yapıldı.Dobryninsky şeker fabrikası yorumlar

Iş yerinde sakin

Bitkinin faaliyetlerindeki kesinti 2006 yılında gerçekleşti. Mayıs ayından Aralık ayına kadar altı ay boyunca, M.Sh.'nin adını taşıyan eski İpek Fabrikası'nın binalarının kapsamlı bir şekilde yenilenmesi. Shcherbakova. Onun amacı unlu mamuller üretimi için binanın hazırlanması, aynı zamanda da marka adı "Dobryninsky" altında hamur işleri ve pastalar tadı eşsiz teknolojilerinin uygulanması için gereken koşulları biliyor ve sevgi, sadece Moskovalılar, ancak diğer bölgelerin sakinleri oluşturmak için sadece oldu.

İşgücü toplu - kuruluşun temeli

Yönetimin personele duyarlı tutumu - daha fazlaDobryninsky Şekerleme Fabrikası'nın sahip olduğu avantajlardan biri. En başından beri burada çalışan çalışanların yorumları, bunu açıkça göstermektedir. Bitkinin doğum gününde, çalışanlar yönetime minnettarlığını dile getirdiler ve organizasyonun gelişmeye devam etmesini diledi. Çalışanların çoğu kendilerini başka bir işte düşünmezler. Yönetim sadece işgücünü değil, aynı zamanda Moskova şekerlemecilerinin en önemli geleneklerini de korumuştur. 2006'dan bu yana Dobryninsky Combine tarihinde yeni bir bölüm başlamıştır. Üretim resmi olarak 26 Aralık'ta Doğu idari bölge Evtikhiev NN'nin valisi tarafından açıldı.Tüm ürün yelpazesi sertifikalı, sıkı bir teknolojik kontrol altında ve GOST'nin tüm gereksinimlerini tam olarak karşılamaktadır. Mobil üretim ekipmanı yardımıyla, şekerciler gerçek müşterilere en çok alışılmadık dilek ve fikirlerini gerçeğe dönüştürebilirler.

Dobryninsky şekerleme tesisi adresi

Üretilen ürünler

Her gün bir şekerleme fabrikası"Dobryninsky" aralığını güncellemektedir. Aynı zamanda, en modern teknolojiler kek ve kek, kek ve diğer ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. Üretimde sadece doğal malzemeler kullanılır. Bu, Dobryninsky Şekerleme Fabrikası'nın sahip olduğu bir başka şüphesiz avantajdır. Kek "Esterhazy" yanı sıra, "Delight", "Bolero", "Melodi" ve diğer birçok ürün haklı olarak şirketin bir kartvizit olarak adlandırılabilir. Tesis ayrıca yoğurt, süzme peynir, krem ​​şanti esaslı ürünler üretmektedir. En popüler olanları "Tiramisu", "White Dance", "Two Chocolates". Bitkinin tüm ve klasik ürünleri ile bilinir. Burada "Flight", "Leningrad", "Truffle", "Wenceslas", "Mask" isimli keklere ad verebilirsiniz. Hala en popüler klasik ürünler listesinde "Peri masalı", "Kuş Sütü", "Prag" ve "Bal" taşımak mümkündür. Ayrıca bitkinin sert kek "Dobryninsky" ve aynı adı taşıyan kek ile övünebilir dikkat çekiyor.Dobryninsky şekerleme fabrikası çalışanı yorumlar

Ek çeşit

Şekerleme fabrikası "Dobryninsky" üretirsipariş için çocuk, düğün, şenlikli kekler. Tüketicilere olası form ve çizimlerden oluşan bir katalog verilir. Ürünleri kendi çizimlerinize göre sipariş edebilirsiniz. Katalogdan bisküviden bir tatlı pasta seçebilirsiniz. Şurup ile emprenye edilecek ve kremalı bir meyve kreması katmanı olacaktır. Ek olarak, kek hava yarı mamul ürünlerle dekore edilebilir. Ayrıca, kakao, beyaz bisküvi, kum veya hava-somun kabuklarına dayalı markalı bir ürün olabilir.

Bildiğiniz gibi, düğündeki pasta en önemli şeydirdekorasyon. Bu nedenle kendi taslağını icat edebileceksiniz ve bitkinin sanatçı-sanatçıları bunu mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştirecektir. Çocuğun doğum gününde en sevdiğiniz çizgi film karakterleri ile bir pasta sipariş edebilirsiniz. Uzmanlar - tasarımcılar - şekerlemeler - şekil ve renk aralığını seçmek için bir çizim yapmanın nasıl daha iyi olduğunu önerebilir.

Dobryninsky mealy şekerleme ürünleri birleştirir

Her gün bitki büyük bir hacim üretirürünleri. Raflarda elli tane kaliteli un ürünü var. Şirketin düzenli müşterileri arasında "Crossroads", "Scarlet Sails", "Holding Center", "Condissea", "City Auto Service" ve diğerleri gibi şirketler bulunmaktadır. Bugün, tesis Moskova'da ve diğer bölgelerde kalite ve ürün çeşitliliği açısından lider konumdadır. Girişim, şekerleme ürünlerinin üretimindeki eski gelenekleri dindar bir şekilde onurlandırmaktadır.

Başarılar ve umutları

Son dört yıl içinde, tesis çok büyük bir şey yaptıileri atla Böylece, personel 4 kez, üretilen ürünlerin hacmi - yedi arttı. Ayrıca 150 yeni ürün üretildi. Moskova'da ve bölgede, perakende satış noktalarının sayısı 100'dür. 2014'te yönetim, düzenli müşterilere hizmet vermek ve yenilerini çekmek için daha fazla dikkat sarf etmeyi planlamaktadır. Malın değişmezliğini ve yüksek kalitesini korur, çünkü bu, bitkinin başarısının anahtarıdır. Sadece doğal ve taze malzemelerin kullanımı, tarife sıkı sıkıya bağlılık - bunlar Dobryninsky şekerlemecinin bir araya getirdiği ana görevlerdir.

Dobryninsky şekerleme kek esterhazi birleştirin

Mağazalar: adresler

Moskova'da, işletmenin ürünlerini satın alabileceğiniz birkaç nokta var. "Dobryninsky ve Partners" adlı şubeler sokaklarda:

 • Karayolu meraklıları, s. 22/18.
 • Masterkova, 3.
 • Profsoyuznaya, s.
 • Kutup, s. 16, bina 1.
 • Spartakovskaya, ev 16.
 • Chernyakhovsky, 4-a.

Leningradsky Prospekt, ev 4 ile bir şube de açıldı. 3. Basit ve akılda kalıcı bir isme sahip şirket mağazaları "Pastalar ve Hamur işleri" sokaklarda yer almaktadır:

 • Dm. Ulyanov, ev 13, bina 1 (metrodan çok uzak değil).
 • Arbat, ev 9, s. 1, ("Ukrayna Kültür Merkezi" binası).
 • Zümrüt, ev 3, sayfa 1.
 • Baumanskaya, bay. 33-а, Alışveriş Merkezi "Na Baumanskaya".

Çıkışlar ayrıca Mira Avenue, s. 120 ve Leningradsky Prospekt, 47-g üzerinde yer almaktadır.

Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 2019

Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 2019

Related news

 • İflas nedir Kibir kelimesinin anlamı
 • Ev Yapımı Milföy Börek Tarifi
 • Farklı Tekniklerle Beslenen Tırnak Düzeltmeleri

 • Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 51

  Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar


  Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 13

  Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 94

  Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 90

  Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 80

  Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 95

  Şekerleme fabrikası Dobryninsky: adres, ürünler, yorumlar 45