Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 2019

Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 2019
15.10.2019

Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 93

"Eksfoliant" olarak adlandırılan bir araç - nedir?

Her kadının isteğini korumakgüzel ve genç bir cilt. Eğer dikkatlice ona bakarsanız ve yapının bazı özelliklerini biliyorsanız, uzun süre genç ve güzel kalabilirsin. Exfoliant, gençleştirici özellikleri ile bilinir. Bu nedir ve nasıl çalışır?

eksfolyant söğütEksfoliasyon bir başka deyişle bir soymadır veeksfolyatlar, cildin üst tabakasının pul pul dökülmesine yardımcı olan kozmetik ürünü oluşturan maddelerdir. Onlar sayesinde yüzün cildi yenilenir ve parlaklaşır. Bugüne kadar, kozmetik pazarı bu ya da exfoliant içeren bir çözüm sunar. Ne olabilir? Cildin üst tabakasının ölü deri hücrelerini mekanik olarak arındırmak, evde kullanılabilen ovmalara yardımcı olur. Kural olarak, çeşitli aşındırıcı maddeler içerirler. Cilde ovma uygulandığında, küçük parçacıklar stratum corneum'u çıkarır ve yeni genç hücreleri serbest bırakır. Bu işlemden sonra, her zaman nemlendiriciyi uygulamanız gerekir. Kimyasal peeling güzellik salonlarında yapılır. Böyle bir aracın bir parçası olarak, bir enzim eksfolyantı. Bu nedir? Bu maddenin işlevi, yüzün üst yüzey tabakasını çözmektir. Enzimler onlarla reaksiyona girer ve eski deri hücrelerinde dış hücre zarlarını yok ederler. Bu eksfolyantlar, cildin üst katmanlarını etkiler. Yenileme prosedüründen sonra yeni hücreler bakım verenlerin bileşenlerine daha duyarlı hale gelir.exfoliant nedir

Meyve asit soyma - anti-agingexfoliant. Bu prosedür nedir ve etkinliği nedir? Kozmetoloji salonları ziyaretçileri arasında meyve asitleri kullanımı büyük talep görmektedir. Asitler eski cilt hücrelerini ve yeni oluşan hücreleri bağlayan tabakayı çözer. Bu eksfolyant, derin katmanlara nüfuz eder ve kolajen ve elastin üretimini uyarır. Sonuç olarak, cilt genç görünür, yüzün konturu sıkılır. Günün en soğuk zamanı, bu tür prosedürlerin kullanımı için en uygun zaman olarak kabul edilir, çünkü genç hücreler sadece bakıcıların bileşenlerine değil, aynı zamanda güneş ışığına de duyarlıdır.

Vücudun cildinin de güncellenmesi gerekiyor veesnekliği korumak. İnce siluet çekiciliği garanti eder, ancak her şeyden önce cilt durumu gençlik ve güzellik hakkında konuşur. Vücut için eksfolyant, sadece stratum corneum'u değil, aynı zamanda cildin yapısını da iyileştirecek bir ilaçtır. Nasıl çalışır? Fonksiyonu kan akışını ve yağ birikimlerinin emilimini arttırmaktır. Aşındırıcı parçacıkları olan bir araç ölü hücreleri çıkarır ve cildin nefes almasını sağlar. Kural olarak, hücrelerde kan akışını ve metabolik süreçleri tetikleyen masaj hareketleri ile uygulanır. Ev kullanımı için pul pullar temizlenir, ölü hücreler tabakası çıkarılır ve ayrıca genç hücreler bileşimlerinde aktif maddelerle doyurulur. Sonuç olarak, cilt yenilenir, yapısı gelişir.peeling gövdesi

Tüketicilerle popülerçeşitli dolguları ile exfoliant "Yves Rocher". Yorumlar, uygulamadan sonra mükemmel sonuçlardan bahseder. Cilt dokunulduğunda ve aynı zamanda elastik olur. Düzenli vücut bakımınıza ev kullanımı için eksfoliant ekleyin ve cilt güzel bir görünüme kavuşur.

Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 2019

Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 2019

Related news

 • Damadın kardeşliği - eski ayinler ve yeni gelenekler
 • İşte bu müzik tüp bebeği büyütüyor
 • Dantinorm Bebek damlıyor: kullanım talimatları ve endikasyonları
 • Fatih Portakal Hakkında Soruşturma Başlatıldı: Gerekçe Suç İşlemeye Alenen Tahrik
 • Sinema sanatçısı Halit Akçatepe hayatını kaybetti

 • Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 66

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir


  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 69

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 23

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 34

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 9

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 71

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 65

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 8

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 69

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 17

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 91

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 18

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 21

  Eksfoliant olarak adlandırılan bir araç - nedir 47