Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 2019

Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 2019
18.09.2019

Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 3

Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir?

Genel eğitimin her zaman varlığıdevlet okulları, eninde sonunda öğrenmeyi sürdürüp sürdürmeye çalışmama meselesiydi. Öğrencilere çok küçük olsa da bir seçenek veriliyor. Eksik orta öğretim 1'den 9'a kadar sınıf içi eğitim tamamlar. Okul yılının sonunda, sınav sonuçlarına dayanarak, 5. ila 9. sınıflardaki tüm konularda notlar verilmektedir.

10. sınıfa gitmek için ne yapmalıyım?

Öğrenci tam bir ortaöğretim kurumu almak isterseEğitim (11 sınıf), o zaman sadece 9. sınıfta değil de iyi çalışması gerekir. 5. sınıfa başlayarak, gelecekte kayıp zamanı telafi etmek zor olmayacak şekilde çalışmaları ciddi bir şekilde ele almaya değer. Bazı konular yalnızca bir veya iki yıl öğretir, örneğin, sanat, müzik, iş. Belki öğrenci tamamen ilgisizdir veya bu maddelere ihtiyaç duymaz, ancak iyi veya mükemmel bir değerlendirmeye tabi tutulması gerekir. Öncelikle Rus dili ve matematiği ile ilgili endişeye gerek yoktur. 9. sınıfta, sınavlardan birkaç ay önce öğretmenlerin yardımıyla onları sıkıştırmak çok zor olacak. Sertifikanın derecelendirmesi sadece "4" ve "5" olmalıdır.eksik orta öğretim

Birçok ebeveyn kendine şunu sorar: 9 sınıf - bu eğitim türü nedir? Ve bir nedenle bunun hakkında soruyorlar. Sonuçta, uzmanlaşmış orta öğretim okulları ve meslek okulları, eksik (temel / genel) orta öğretime sahip olan çocuklar ve kızları kabul etmektedir. Neden bu kelimelerin birkaç çeşidi var? Çünkü farklı yıllarda sertifikalar eşit olmayan formatlarda verildi. Bunu aşağıda konuşacağız. Ve şimdi, dokuzuncu sınıf öğrencilerinin mezunlarının hangi fırsat ve olanaklarını seçeceğimize karar vereceğiz.

10. ve 11. sınıfa girmeselerdi ne olurdu?

9. sınıfta öğrencinin okuduğu açıkça görülecektirBundan daha fazla veya gidecek. Kural olarak, öncelikle bu öğrenmeyi etkiler. Çok sayıda tatmin edici tahmin varsa, 10. sınıfa geçişi unutabilirsiniz. Belki de istisnalar vardır, ancak bu nadiren olur.

Eksik orta öğretim, okul öncesi eğitim için mazeret değildir.umutsuzluk. Aslında bunun bazı avantajları vardır. Öncelikle, bir sertifika aldıktan sonra, mezunlar çıkarları için bir üniversite, teknik okul veya meslek okulu seçebilirler. İkincisi, bazı uzmanlık alanları, eğitimin sonunda enstitünün 2. veya 3. yılına derhal kayıt olmaya izin verir.

9. sınıfta verilen sertifikalar nelerdir?

2013-2014'ten itibaren okullaryeni sertifikalar vermek. Önceden, bu tür belgeler bir "beş" için 9 sınıfını bitiren ve "troechnikov" için olanlar gibi koyu yeşil bir renge sahipti. Şimdi onur öğrencileri kırmızı bir sertifika alabilir ve gerisini - mor.9 ders ne tür bir eğitimdir

Not 5. sınıftan başlayarak verilir. Daha önce ISO, müzik ve işten söz ettik. Bu denekler 5 ve 6. sınıflardandı. Bunların üzerindeki işaretler de sertifikaya girilir. 7, 8 ve 9 sınıfta olan tüm konulara kesinlikle girdiğinizden emin olun. "Kimya ile Rus ve fizik, en az 9. sınıf matematik sıkın!": Ebeveynler ve öğretmenler gelişigüzel onların koğuşta anlatmak değildir. Belirleyici değerlendirme, 9. sınıfın yanı sıra GIA'nın sonuçları olacaktır. Alt orta öğretim sorununun yanı sıra sınıf 11 belgesi: ciddiyetle salonda.

Tam ortaöğretimin sonunda 9. sınıfın notları önemli mi olacak?

Öğrenci 10. sınıfa daha ileri gidersesınavları geçer, bir vade sertifikası alır (tam orta öğretim), o zaman 9. sınıf için bir sertifikaya ihtiyaç duymaz. Üniversiteye girerken herhangi bir rol oynamaz. Sadece öğrenci 10. sınıfın programını çekmemiş veya fikrini değiştirmemişse faydalı olabilir. Daha sonra 9. sınıf için sertifikayı güvenle alabilir ve herhangi bir teknik okulun kabul ofisine gidebilir.eksik orta öğretim sertifikası

Bu eksik orta öğretim dikkati çekiyor- Bu sadece SSUZ, lyceum veya başka bir okul için yoldur. Gelecekte, orta dereceli bir meslek yüksek okulunun tamamlanmasına ilişkin bir diploma alınması arzu edilir, çünkü aslında, 10-11. Sınıflar için dereceler olacaktır. Teknik okullar ve kolejler, tam orta öğretim için bir program sağlar.

Tamamlanmamış eğitim ile profesyonel olmak mümkün mü?

Eski nesil, 8 yılı bitirdikten sonra nasıl hatırlıyorokullar (daha sonra 1'den 8 sınıfa kadar çalıştılar), bir fırıncı olan bir ressam olarak çalışmaya gittiler. Yaşamın sonuna kadar eksik eğitim var. Ne yazık ki, şu anda, gençlerin tam bir eğitim almak ve uzmanlığa sahip olmak için çaba sarf etmeleri gerekiyor. Bu olmadan, daha temiz ya da hademe bile alamazlar. Belki birisi şanslı olur, ama "kabuklar" elde etmek daha iyidir.

Bir modern mezunu, bir dokuzuncu sınıf öğrencisive herhangi bir yere ulaşamadığı için, örneğin internet üzerinden ekstra para kazanma şansı var. Çoğu zaman, işverenlerin veya müşterilerin diploma göstermelerine gerek yoktur, ancak yeteneklerini ve portföylerini göstermeleri istenir. Örneğin, fotoğrafları veya videoları düzenlemek için özel bir eğitim almanıza gerek yoktur. Yine de, çoğu sanal meslek, derinlemesine bilgiye sahip olmadan yapamayacağı şekildedir: programlama, yönetim, reklamcılık, metin yazarlığı ve diğerleri.eksik eğitim

Sonunda bunu gerçek hayatta eklememize değer.Bir meslek bulabilirsin. Erkekler için çok şanslı. Özel girişimcilerden inşaatçılar, işleyiciler olarak çalışabilirler. Büyük şirketler, kural olarak, en azından PTU olmak üzere bir diploma gerektirir. Kadınlar daha az şansa sahip olacak. Genel olarak, eksik orta öğretim sadece sürekli eğitim için bir belge almak için bir fırsattır. İş aramada yardımcı olmaz.

Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 2019

Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 2019

Related news

 • Bebek ve yeni anneler için 2019 hediye önerileri
 • Mısır gevrekli pasta tarifi
 • Duglas Bıyık Gelin Yelek Modeli
 • Banksy ilk defa görüntülendi
 • Gebelikte etkili ve güvenli antipiretik ajanlar

 • Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 90

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir


  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 87

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 52

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 31

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 72

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 48

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 25

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 58

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 73

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 14

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 96

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 16

  Eksik orta öğretim 9 sınıftır. 9 sınıfın feshinden sonra nasıl olunur ve nereye daha fazla harekete geçilir 51