El Sanatınızı Sergileyin 2019

El Sanatınızı Sergileyin 2019

El Sanatınızı Sergileyin 38 01.02.2019, 20:00

El Sanatınızı Sergileyin

El Sanatınızı Sergileyin

Balonları kullanarakel sanatınızı sergileyebilirsiniz. İçinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarın ne olursa olsun yaşımız, hepimiz seviyoruzbalonları!Ama muhtemelen daha önce hiç düşünmemiştim. seveceksiniz biliyorum gerçekten kolay craftwork yapmak içinbalonlarınasıl kullanabiliriz.

Bugün, Şık havva balonlarla bazı şaşırtıcı, ve kolay to-doDIY el sanatlarınasıl yapacağınızı göstermeye çalışacağım. inceleyin ve ardından sizde uygulamaya geçin! ve içinizdeki yaratıcılığı yakalayın!

Bu harikael sanatı fikirleriile ortaya çok şık tasarımlara sahip tasarım harikaları çıkarabilirsiniz, yaparken eğleneceğiniz mütiş fikirlere gelin bir göz atalım.

01. Kenevir Dize Kolye Lamba:

el-sanatları-1

Mutfak veya yatak odasında kolye lambaları yapmak ister misiniz? Bu DIY projeyi deneyin! Bir balon havaya uçurmak, kenevir dize rulo gibi almak ve görüntüde pejmürde tutkal bulunuyor kullanırken farklı açılarda ve yönlerde balon etrafında sarma başlar. Tam şekli oluşturan ve tutkal ve kenevir, blon pop dışarı almak bir çubuk ile bir lamba takın ve istediğiniz yere yaratıcı kolye lamba asın. Daha iyi bir etki için çok sayıda yan yana lambalar asın!

02. Konfeti Vazo:

el-sanatları-2

Geleneksel olmayan olun ve bu renkli konfeti vazo birini yapmak gerçekten yaratıcılığı ortaya koymaktır. Balon patlatmak, ve yapıştırıcı ile kapak üzerine konfeti sopa ve kurumaya bırakın. Balon pop ve hatta kenar almak için konfeti kesin. Hiçbir zaman, herhangi bir odada inanılmaz bir, neşeli hissediyor olacaksınız. Çok yararlı olacağını düşündüğünüz, vazo deneyebilirsiniz renkli konfeti keyfini yaşayın.

03. Balon Bal Mumu Lambalar:

el-sanatları-3

Bu da çok güzel, sadece yenilikçi değil. Öncelikle, su ile bir balon doldurun. Sonra, çok dikkatli ve düşük ısıda bazı bal mumu eritmek – ideal (kaynar değil) sıcak su bir tava içinde bir kapta mum yerleştirin ve korkmayın, bu kadar basit! Şimdi, erimiş bal mumu su balonu daldırma ve kalın bir tabaka elde edildiğinden emin olmak için, yavaş yavaş yükseltin ve bal mumu içinde ve dışında balonu indirin.

Eğer kalınlığı memnunsanız, balon alın mum yumuşak iken bir masa veya herhangi bir düz yüzeye koyun, ama hala akıntısı devam etsin, düz bir tabana oturtup ve tamamen soğumaya bırakın. Balon pop ve hatta sıcak bir kalbur üzerinde dokunarak mumun üst yüzeyini oyun.

Son olarak, içinde küçük mumlar ekleyin ve romantik bir atmosfer tadını çıkarın! (Şık Havva’dan küçük not, ama sıcak bal mumu yakmak, böylece herhangi çocukların dikkatle bu proje için gözetim altında tutulmaları ve ideal lastik eldiven ve ekstra koruma için giyilmelidir)

04. Çikolata Çanaklar:

el-sanatları-4

Bu benim en sevdiğim biridir, bayanlar en çok , bu şekilde hissedeceksiniz eminim. Bir parti için masanın merkezinde bir çikolata kase koyduğunuzu düşünün, Hatta çocuklar bu fikri seveceksiniz, Şimdi tüm yapmanız gereken bir balon havaya uçurmak, alt yarısına üzerinden erimiş çikolata dökün, ya da erimiş çikolatayı balon kendisi takmaktır.

Çikolata soğumaya başladıktan sonra, kase için düz bir yüzeyde dinlenmesi ve tamamen serin olduğunda, Şahane çikolata kase olacak! Sen büyük bir kase ya da tek porsiyon için küçük olanları yada, farklı büyüklükteki çikolata kase almak için çeşitli boyutlarda balonları havaya uçurmak.

el-sanatları-5

Bitter çikolata, beyaz çikolata, ya da her ikisinin bir karışımı kullanın yaratıcı olabilirsiniz! Son olarak, krem şanti, meyve, ya da ne olursa olsun sizin gibi birlikte kase doldurmak ve onların davranır bitirdikten sonra misafirler aslında onların kase çikolata sanarak yesin.  sadece bu konuda yazı iştah açıcı oluyor!

Tüm bu eğlenceli projeler balonları patlama dahil olarak, bunu yaparken koruyucu gözlük tavsiye edilir.

El Sanatınızı Sergileyin 2019

El Sanatınızı Sergileyin 2019

Related news

 • Meme Kanseri Nasıl Önlenir
 • Bay Bayan Bere Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Sınıf arkadaşları ndaki Tamam ı nasıl ekleyeceğinize ilişkin ayrıntılar
 • Havuçlu Rulo salata

 • El Sanatınızı Sergileyin 71

  El Sanatınızı Sergileyin


  El Sanatınızı Sergileyin 68

  El Sanatınızı Sergileyin 44

  El Sanatınızı Sergileyin 37

  El Sanatınızı Sergileyin 32

  El Sanatınızı Sergileyin 82

  El Sanatınızı Sergileyin 33

  El Sanatınızı Sergileyin 70