Elbiseli Lif Modelleri 30 05.01.2019, 03:53

Elbiseli Lif Modelleri

Elbiseli Lif Modelleri

Sevgili hobiler.net takipçileri sizlere bugün her biri ayrı güzel olan elbiseli lif modelleri konusunu paylaşıyorum. Konumuz oldukça zevkli bir konu. Küçük bebeklere yapılmış gibi görünen elbise şeklindekiörgü lif modellerigörenleri şaşırtıyor. Bende ilk gördüğümde insan bununla nasıl banyo yapsın kıyamaz ki demiştim. Zaten bunların çok süslü olanları kullanılmıyor banyoda veya lavaboda süs olarak kullanılıyormuş. Ama isterseniz kullanabilirsiniz de.

elbiseli lif örnekleri

elbiseli lif örnekleri

Yukarıda paylaştığım modelde de gördüğünüz gibi kurdele ile süslenmiş çok şirin bir lif modeli. Sizlere sürekli bu şekilde yeni güzel konular bulmaya çalışıyorum. Konular bana ait değil ben buradan gördüğüm beğendiğim şeyleri sizlerle paylaşıyorum.

Bu konuda paylaştığım elbiselilif modelleriÜnzüle hanıma aittir. Kendisi sipariş alıp satışını yapmaktadır. Konun en altına sayfa linkini ekleyeceğim. İsteyen kendisine ulaşıp sipariş verebilir. Örgü alanında marifetli bir bayan.

Sizinde gördüğünüz gibi ne kadar çok model var. İnsan bir şeyler üretmeli üretince ortaya çıkan her şey bir eser haline geliyor. Kişinin kabiliyeti gelişiyor. Hiç akla gelmeyecek tasarımlar ortaya çıkabiliyor.

Hanımlar sizlere birde konun en sonuna süpriz bir video ekliyorum seveceğinizi düşünüyorum.Related news

 • Kuzu Kokoreç Videosu
 • Tandem bisiklet nedir
 • Talebin esneklik katsayısı
 • Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları: Zayıflatan Çaylar

 • Elbiseli Lif Modelleri 46

  Elbiseli Lif Modelleri


  Elbiseli Lif Modelleri 76

  Elbiseli Lif Modelleri 69

  Elbiseli Lif Modelleri 86

  Elbiseli Lif Modelleri 17

  Elbiseli Lif Modelleri 54

  Elbiseli Lif Modelleri 31

  Elbiseli Lif Modelleri 48