resim Goruntuler fotograflar Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat
Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 15 29.01.2019, 03:30

Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat.

Zarif ve kırılgan kız, hayranlık duyuyorBüyük SUV ve iddiasız papatya - Aynı aktris Elena Nikolaeva. Onun katılımıyla Film ve dizileri olumlu son birkaç yıl içinde çok sayıda filmin eleştirmenler tarafından algılanan ve her zaman geniş bir kitleye toplamak.

Çocukluk ve okul yılları

Elena Nikolaeva

Elena Nikolaeva, bizi böyle bir şey için tanıyan bir aktris."The Girl", "Bahar Çağrısı Tarihi", "The Embankment House" gibi sansasyonel filmlerin ilginç bir biyografisi ve güzel bir yaşam hikayesi var. 9 Şubat 1983'de doğdu. Annesi ünlü bir bale dansçısıdır.

Elena'nın büyükannesi de uzaylı olmayan bir adamdıyaratıcılık. Aktif olarak amatör performanslara katıldı ve amatör performanslarda iyi oynadı. Torunumda bir aktrisin oyunlarını gördü.

4 yıldan 6 yıla kadar Lena çok gayretlisanatsal jimnastik. Herkes büyüdükten sonra bir dünya şampiyonu olabileceğini düşündü. Fakat geleceğin büyükannesi "yıldız", kızların irmik püresi yemeyi yasaklamasından hoşlanmadı ve oradan aldı.

9 yaşındayken kız bale okuluna girdi.Borzov ve 11 yaşına kadar - en genç öğrencisi olduğu Igor Moiseyev'in ünlü topluluğunda. Başarıyla bitirip daha sonra "Rusya'nın Gökyüzü" adlı askeri toplulukta dans etti.

GİT'lerde çalışma

2001'de Elena ile konserde bulunmaya karar verdi.arkadaşı Moskova Sanat Tiyatro Okulu'ndaydı, ancak oraya ulaşamadı. Kız sinirlenip tiyatro enstitüsüne gitmek yerine bir sonraki yıla gitmeye karar verdi. Anladım ve önümüzdeki yaz GITIS'a girdim (RATI). O. Kudryashov önderliğindeki yönetmen bölümündeki oyuncu okudu.

İlk roller ...

Elena Nikolaeva, birçok Rus film ve dizisinde önemli rol oynayan bir aktris. Bütün eserleri olağanüstü yetenekli ve şaşırtıcı derecede gerçekçi.

İlk kez Elena Nikolaeva bir filmde rol aldı2003. Bu adam ve hatta büyük işe ofis ayartıcılığına, onun için her şeyi yapmaya hazır "otmazatsya" çabası film iniş kuvvetlerde hizmet etmek isteyen bir ilişki Wani ve ışık anlatır, "bahar taslağın Tarihçesi" oldu. Elena bu kızın sevgilisinin rolünü oynadı.

2006 yılında, GITIS'ten mezun olan ve "Milletler Tiyatrosu" ndan mezun olan aktris. Ondan sonra, yeni işyeri yaygın olarak bilinen "Oleg Kudryashov's Workshop" oldu.

... ve ilk başarı

2007 yılında Elena Nikolaeva ile birlikteIrina Kupchenko ve Alexei Petrenko gibi ünlü aktörler, drama "Sahil üzerinde House" oynadı. Film çok popülerdi, eleştirmenler bu konuda çok iyiydi.

Bu filmden sonra genç oyuncu oldusokaklarda öğren. Bazı popülerlik kazandı ve moda yönetmenlerinden film çekimi hakkında ilginç öneriler almaya başladı. Aynı 2007 yılında "Tüy ve Kılıç", "Tumbler", "Güven Servisi" filmlerinde rol aldı.

"Kız" dan "Tutku Fonogramına"

2008'de Elena'ya iyi roller düştüNikolaev, "bolca korna" dan. The Girl'da rol aldı - basit bir Moskova öğrencisi olan Lena Yartseva'nın lüks bir yaşamı hayal ettiğini, ancak hapishaneye düştüğünü ve onun gerçek mesleğini - şarkı söyleyerek bulduğunu anlatan bir film.

Elena nikolaeva oyuncusu

Tüm şarkılar Elena Nikolaeva yalnız şarkı söyledi. Ayrıca ünlü ana hit "Kapkan" ın ortak yazarı oldu. Aktrisin mükemmel performansı için II Uluslararası Film Festivali Başkanı Andrei Tarkovski'den özel bir ödül aldı. Bu filmin kız ismini filme çekmesi ilginç - Nikolaeva Elena Vladislavovna.

Deneyim setinde edinildi veArtan yetenek, Elena'nın Alexander Porokhovshchikov, Elizaveta Boyarskaia ve Alla Rogovtseva ile birlikte "Geri Geleceğim" filminde iyi oynamasına yardımcı oldu. Guli rolünü aldı - zor ve absurd karakteri olan bir kız.

 Elena Nikolaeva filmler

2009'da melodramda rol aldı "Fonogramtutku ". Bu filmde rol alan oyuncuya “Halkın Seçimi Ödülü” ve “İskit Altın” serisi de verildi.

Elena Nikolaeva. Filmografi, yeteneklerin yeni yönleri

Elena'nın vurulduğu diğer filmler arasındaNikolaev, ayrıca ünlü: "Güven Servisi" (Lusia), "Tumbler" (işadamı Tanya'nın kızı), "Freud'un Yöntemi" (soruşturma bölümü Lidya Fadeeva'nın stajyer), "Viy".

Igor Nikolaev'in elena nikolaeva eşi

Filmografisi dahil Elena Nikolaevazaten iki düzineden fazla eser, her zaman farklı olmaktan sıkılmıyor, ama tüm izleyici kategorilerine eşit derecede ilgi duymuyor. En başarılı çalışmalarından bazılarını listeleyelim.

Film "İki Kış ve Üç Yıl" (Varvara Inyahina)evinde karşılama misafir - büyük bir aile Pryaslins hikayesini anlatıyor, kollektif çiftlik başkanı Anfisa Minina Komünist Podrezova Evdokimov bir savaş gazisi ve tempolu Lukashina Inyahine Barbara sert Sekreteri, öyle olduğunu anlamak için verdi. Savaş yılları, bütün sıkıntı ile başa çıkmak için çalışıyoruz Lukashin ve Anfisa Minina birbirlerine, sıkı çalışma ve güçlü insanların, duygusu - bu filmde ne gösterilmektedir edilir.

Dram "Shkra-18" (Tatiana, Andrei'nin kızkardeşi)birçok izleyiciyi şoke etti. Komando Eugene SORMAT Karelya gönderilen ve onunla bir kaç yıl önce ölen mektubu, Andrei Yegorov sürer. Tüm arkadaşlarının akrabalarını toplar ve her şeyi anlatır, sonra tekrar toplanır. Bir fırtına tarafından tutuluyor. Bu sırada Elena yanlışlıkla kaçakçıların kollarını buluyor. Ve şimdi onlar zaten üçümüz - Elena, Evgeni ve Tatyana teröristler tarafından rehin alındı.

Filmografisi yenilenen Elena Nikolaeva"Klushi" (Alesya) filminde iyi bir aktörün çalışması ve komik bir yeteneği var. Bu kasetin çizimi basit: birçok kadın Alice ve Cyril'in düğününü kırmak için Küba'ya gider. Planlarını gerçekleştirmek için, örneğin, Panama'ya uçmak veya geceyi bir karakola geçirmek için çok şeyleri var.

"Fern çiçeklenirken" dizisi (Olesya Murashova)- Bu gerçek durumlar ve tanınabilir olaylarla dolu bir peri masalı. Gazeteci Cyril aniden kendisini, mistiksel uzantıları tuhaf düşünceler ve komedi durumlarına yol açan Altay'da bulur. Paralel dünyalar, ortaya çıkıyor, kesişiyor. Ve onların buluşma noktasında bazen garip şeyler oluyor.

Elena Nikolaeva Filmografisi

Bütün kahramanlar söylenmelidirElena Nikolaeva, gerçekten iyi, güçlü, dürüst insanlar tarafından elde edilir, bu da her izleyicinin ana şeyini düşünmenizi sağlar. Belki de bu yüzden zaten çok iyi bir sicili var.

Ne Elena Nikolaeva ve İgor Nikolaev?

Yurtiçi magazinlerde sık sık görebilirsinizaktris Elena Nikolaeva - Igor Nikolaev'in karısı hakkında hikayeler her türlü. Gerçekten de, genç aşk ve şarkıcı ve besteci İgor Nikolaev'in ilk karısı Elena olarak adlandırıldı. O aktrisin tam bir ismidir, ama bunlar iki tamamen farklı insanlardır. Igor Nikolaev'in ilk karısı şimdi ABD'de yaşıyor ve Rusya'da pratik olarak görünmüyor. Eh, Igor Nikolaev bugün Julia Proskuryakova ile evli.

Kişisel Yaşam Hakkındaki Gerçekler

Oyuncu Elena Nikolaeva ondan fazla evlendiYıllar, kocasının ismi Konstantin. Onun hakkında az şey biliniyor: film endüstrisinden uzak ve gazetecilerle iletişim kurmaktan hoşlanmıyor. GITIS'in bitiminden hemen sonra annesiyle denize gittiğinde, bir yolculuğa çıkmış bir koca ile tanıştı.

Elena Nikolaeva biyografisi

Elena Nikolaeva - iki mutlu annebüyüleyici çocuklar. 5 yaşında bir oğlu ve 2 yaşında bir kızı var (bu yıl için 2014). Çocukların doğumundan sonra, Elena yeni eğilimler ve yetenekler keşfetti. Şimdi yemek yapmayı ve el işlerini seviyor. Aktrisin rengini seçtiği kıyafetlerin rengi. Genellikle sarı, gri ve kahverengi. Çiçekleri sever - laleler ve papatyalar.

Şu anda, aktris altında çalışırYevgeny Mironov'un Milletler Tiyatrosu'nda önderliği. Elena Nikolaeva'nın biyografisi, normal ama inanılmaz derecede yetenekli bir kızın ne elde edebileceğinin canlı bir ifadesidir.

Elena Nikolaeva - sadece bir oyuncu değilolağanüstü bir sanatsal yetenek, aynı zamanda mükemmel yönetmenin yeteneği. Muhtemelen, kısa bir süre sonra kendini yeni bir rolle denemeye başlayacaktır ve ilk bağımsız çalışmasını bu kapasitede göreceğiz.

Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayatfotograflar Fotograf resim Goruntuler

Related news

 • Kobe Eti Videosu
 • Bugün dünyadaki en pahalı ekran kartı nedir ve ne kadara mal olur
 • Üzüm Reçeli

 • Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 32

  Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat


  Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 65

  Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 63

  Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 96

  Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 16

  Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 42

  Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 51

  Elena Nikolaeva bir aktristir. Filmografi, biyografi ve kişisel hayat 84