En iyi Tay cilaları (liste) 2019

En iyi Tay cilaları (liste) 2019

En iyi Tay cilaları (liste) 2 22.01.2019, 15:32

En iyi Tay cilaları (liste)

Lakorlar Taylandlı, daha az Filipinli,yani Asya televizyon dizileri. Popüler bir anime veya manga hikayesine dayanabilirler, ancak çoğunlukla tam teşekküllü bağımsız yapımlardır. Tüm bilinen Brezilyalı "pembe dizilerinden" farklı olarak, Taylandlı lakanlar öncelikle genç izleyiciler için tasarlanmıştır. Bu türün hayranlarının çoğunluğu 25 yaşın altındaki genç kızlar. Tay televizyon dizileri farklı türlerde serbest bırakılır: fantezi, mistisizm, tiyatro, ama daha sıklıkla bunlar romantik komediler veya melodramlardır. Böyle bir teleprojenin uzunluğu geleneksel olarak elli seriyi geçmez.

Zorunlu Tay akşam ritüeli

Tay cilaları Tay lacorne kendi başına dikkat edilmelidirvatan daha popüler. Her gün her gün izleniyorlar: akşam yemeğinde, kafelerde, tren istasyonlarında, atölyelerde ve vitrinlerde. Uzun zamandır, diziler yerel halkın yaşamında zorunlu bir ritüel. Daha yakın zamanlarda Taylandlı "pembe diziler" Avrupa ve Rusya'da popüler hale gelmiştir, çünkü Rusça konuşan nüfus arasında Asya yaratıcılık konusunda oldukça ateşli hayranlar vardır. Dünyadaki mavi ekranları fethetmek için ilk kez, Çin, Kore ve Japon TV dizileri, dramalar vardı. Şimdi geride kalmıyorlar.

Bazı düzenlilikler ve özellikler

Taylandlı lakanlar, kendilerine özgü olan ve onları diğer dizilerden ayıran bir dizi kendine özgü özelliğe sahiptir:

 1. Tayland Tayland cilaları Tay sinemasının böyle bir çocuğundaizleyici, tutkulu öpücüklere sahip sahneleri görmeyecek, çünkü bu durumda, hislerini açığa çıkarmak geleneksel değildir. Yerel kanallardan birinde, bu tür sahneler yayın için resmi olarak yasaklandı.
 2. Ancak, en iyi Tay lakeleri çoktecavüz dahil şiddet gösteren sahneler. Yerel yönetmenlerin tüm ürkütücü ve itici detayları memnuniyetle sevdikleri söylenemez, ancak kıskanılacak bir düzenlilikle onları her bir projenin planına dahil ederler. Bunu anlamaya çalışmayın, analiz etmeyin, sadece kabul etmeye çalışın.
 3. Dikkat çekici bir müzik eşliğinde ve yepyeni kurnaz sırıtanlıkla ilgili hemen öğreneceğiniz ana antagonist (bu iki özellik, zaman işleyişi boyunca kötü adamlara eşlik edecek).
 4. ana karakterlerin duyguları çok hipertrofik ama berrak hale gelince nerede dağ ve burada sevinç. Bu Tayland olduğunu! Tay, basit ve kolayca algılanabilir lakorny.
 5. Merkezi karakterler her zaman erken ortak mutluluklarına katkıda bulunan bir veya birkaç arkadaşa sahip olurlar.
 6. Ana karakterler, üçüncü kişilerde her zaman kendileri hakkında konuşurlar, örneğin, "istiyorum" değil, ama "Rasa ister". Bu türün hayranları arasında, çok güzel kabul edilir.

en iyi Tay cilaları

Tüm batı fiyat

Aynı zamanda garip bir gerçektirÇerçevede görünen Batı, inanılmaz derecede prestijli kabul edilir. Eğer giyim markasıysa - sadece "Dior" ve "Chanel". İyi niyetli bir ailenin evi gösteriliyorsa, düzenlemesi kesinlikle Avrupa standartlarına uygun olarak gerçekleştirilecektir. Eğer karakterler İngilizce konuşursa, özel bir erdem olarak konumlandırılır. Senaryondaki tüm zengin ve saygın kahramanlar, ABD veya Avrupa'dan yeni döndü. Ve böylece ...

Gelişmiş hayranlar için

Asya'nın benzer yaratımlarının sırrı yokSinematografi gençler arasında çok popülerdir, bu yüzden bunları modern gençliğin uğrak yeri olan popüler sosyal ağlarda bulabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Tabii ki, Rusça davranan iyi bir ses ile böyle bir "sabun" bulmak oldukça zordur. Ancak, Tayland asıllı "Temasa geçme", Rus altyazıları ile ilgilenmek için önerilmektedir, ki bu oldukça ilginçtir, çünkü oyuncuların orijinal sesleri ve tonlamaları kalmaktadır. Tay lacorne listesi

Başlamak için ne ile?

Katılmak arzunuz varsaısı fanlar, iki seçeneğiniz düşünebilirsiniz. bu tür ilk ilk izlenim yağma ve hatta serinin tarz ile tahmin etmemek için, ikinci sınıflandırma çalışma gerektirir, "Ping Anon" "cennet bırakın" ya da klasik tasarımlar bakmaktır. Tay lakorny, listesi acemi izleyici için iyi bir seçim olacaktır aşağıda sunulan ve fanatik sadık hayranı için edilecektir.

Tarzın klasikleri

2014 yılında Tay lake çıktıHikayenin inşası, entrika ve dökümün neden olduğu "Buna rağmen nefret", bu türün standardı olarak düşünülebilir. Süresi sadece 15 bölüm, arsa romantizm, sevgi ve intikam bir karışımı dayanmaktadır. Ana karakter Kin - büyük bir şirketin başkanı - en sevdiği Kanok'u tahtın altına taşıyor ve 7 yıl boyunca onunla tanışıyor. Ama düğün gecesinin arifesinde gelin unutulmuş düğün hediyelerinden birini almak için evine koşmaya karar verir.

Şu anda, güzel Tavan damatdan kaçar, nişanı kırar, iki yıl boyunca utanmadan onu değiştirdiğini ve metresinin hamile olduğunu öğrenir.

Kanok, bir hediye alarak, kocasına yağmur yağdıarabasındaki sokaklar ve hayal kırıklığına uğrayan Tavanı fark etmeden onu aşağıya doğru çeviriyor. Kazadan sonra Kanok ölür, Tavan yoğun bakım ünitesine alınır. Umutsuz Kin çaresizlik, genç karısının ölümünden kimin suçlu olduğunu bulmak için hastaneye koşuyor ve Tavan adını tanıyarak, ondan intikam almak için yemin ediyor. Bu tür bir çizgi gibi bükülmüş arsa çoğu Taylandlı TV dizileri için tipiktir.Tay lacorne temas halinde

Türüne göre sınıflandırma

Kesinlikle tüm Tay serileri ayrılabilirtür grupları. Bununla birlikte, neredeyse hiç sinematografik proje olmadığına dikkat edilmelidir. Her filmde ve özellikle dizide, her zaman çeşitli alt türlerin birbirine sıkı sıkıya bağlı bir pleksini bulabilirsiniz:

 1. Melodrama (aynı zamanda bir romantizm). Bu bölümün Üstün temsilcileridir: "Kalp Akkani", "Altın Üçlü", "Tatlı Cadı Vayapak", "aşk Patapi ait Tuzak" 4 aşk hikayeleri - "Tara Himalayalar", "Ping Anon", "Taddao Buss" ve tabii ki, "Güneş ışığında".
 2. Komedi. Bu seri sadece güldürmek değil, ama kahkaha dolu olması. "Hizmetçi çan ve ıslık ile" "tarzının ve klasikler -" "tarihine ... Evlenmek için Huzursuz kız"
 3. Özellikle gençlik cilaları: "Bebek" ve "Kun Tea Ronnapi."
 4. Korku / korku. Bu doğrultuda, "İpek Yolu" nun isimlendirilebileceği birkaç fotoğraf üretildi.
 5. Mistisizm (korku değil!) - "Bewitched Wyapak."
 6. Fantastik (fantezi). Bu bölüm fantezi için ilginç bir isme sahip bir resim sunuyor - "Aşk asla ölmez."

], Olmasına rağmen Tay lacorne nefret

Konu ve anlamsal yüklere göre sınıflandırma

Tay lancors çoğunluğu abartmak yanan konular arasında, bunlar arasında:

 1. Hesaplamanın tüm çeşitleri ve evlilik sonuçları: "Vanida", "Sinsi baştan çıkarıcı yüz yolu", "Çılgın düğün".
 2. Ana karakter kasten ya da yanlışlıkla çaldıAna karakter: "Aşkın esir", "Ping Anon", "", "sevgi bağı Terk Cenneti "Nasıl Evlenmek İçin"", "kalbimi çaldı hırsız", "Cupid Ağlar", "İyi güzel ve yalnız" "aynı gökyüzü altında" "onur Yasası", "Acı bal", "sevgi Vahşi ateş", "Gökkuşağı alev", "sinsi ayartan yüz yolları."
 3. İntikam, intikam, vb .: "Ve yarın seni hala seveceğim", "Güneş ışığında".
 4. İçinde bulunduğu diziyi ayrı ayrı vurgulayınzulüm ve şiddet sahneleri. Zayıf ve izlenilebilir tavsiye edilmez. Bunlar arasında: "Acı Honey" "Aşk Torna", "Onur Yasası", in Love yakalandı "Issız Cennet", "Incredible Bo", "", "sinsi ayartan bir yüz yolları", "kalbimi çaldı hırsız", " Gökkuşağı alev. "

Keyifli görüntüleme!

En iyi Tay cilaları (liste) 2019

En iyi Tay cilaları (liste) 2019

Related news

 • Körili Yoğurtlu Tavuk
 • Kahvaltılık Cevizli Salça Yapımı Videosu
 • Desenli Yumurtalar

 • En iyi Tay cilaları (liste) 90

  En iyi Tay cilaları (liste)


  En iyi Tay cilaları (liste) 14

  En iyi Tay cilaları (liste) 67

  En iyi Tay cilaları (liste) 70

  En iyi Tay cilaları (liste) 19

  En iyi Tay cilaları (liste) 85

  En iyi Tay cilaları (liste) 91