Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 2019

Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 2019

Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 91 26.01.2019, 18:48

Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı

Üniversitede eğitim bilgi veGelecekteki bir ekonomistin işin ilk aşamasında başvurması için gerekli bilgi birikimi. Edinilen bilgiyi pekiştirmek ve uygulamak için, her öğrenci, kural olarak, geçen yılın eğitiminin sonunda bir endüstriyel uygulamadır.saha pratiğiÜretim uygulaması izin verir ve verirÖğrenci, yönetici tarafından belirlenen görevleri çözerek belirli bir ekonomik üretim durumu için bilgi biriktirir. Ayrıca, üretim uygulamasının tüm süresi boyunca, öğrenci yeni beceri ve deneyim kazanır.

Alınan tüm bilgiler ve edinilen bilgileruygulamadan sonra, bu tür bir belgeye, ekonomistin üretim uygulaması hakkında bir rapor olarak yansıtılmalıdır. Her belge gibi, belirli bir yapıya sahiptir.

Raporun ilk sayfası başlık sayfasıdır.Kafanın imzası olmalı. Daha sonra, sayfa numaralarına sahip bölümlerin belirtildiği içerikler tablosunu takip eder. Daha sonra, bir kural olarak, bir kural olarak, bir endüstriyel uygulama olarak bu tür bir eğitim aşamasının, uygulama sırasında hangi amaçların takip edildiği, hangi görevlerin çözüldüğü hakkında geçmenin ne kadar önemli olduğu anlatılmaktadır.

ekonomist üretim uygulaması hakkında rapor

Yukarıdakilerden sonra, ana kısım aşağıdaki gibidir:raporu. Ana faaliyetlerin tanımı, rakipler, ekonomik faaliyetlerin analizi, üretim uygulamaları hakkında bir rapor içermelidir. Yönetim bilimi yönetimi, aynı zamanda, işletme yönetiminin yapısı ve düzeni, yöneticilerin görevlerinin tanımı, orta düzey yöneticiler hakkındaki bilginin bu bölümdeki kullanılabilirliğini de varsayar. Sağlanan bilgilerin netliği için grafikler, tablolar, diyagramlar, diyagramlar, şekiller kullanılması gerekmektedir. Büyük tablolarınız veya şemalarınız varsa, bunları uygulamaya taşımanız gerekir.

İyi uygulamalı üretim uygulamalarıAyrıca kullandığınız standardizasyon yöntemlerinin etkinliğinin temel teknik ve ekonomik göstergelerini maliyetleri azaltmak ve iyileştirmek için politika hakkında şirkette yönetim tedbirlerinin etkin bir şekilde uygulanması bu bölümünde bilgi sağlama olanağı, güvenilirlik ve muhasebe tamlığının uygulamalı bilgi sisteminin etkinliği.

üretim pratiği yönetimi raporu

Ayrıca bu uygulama bölümü, her bir öğrencinin aldığı bireysel görevin yerine getirilmesine ayrılmıştır. Bu tür bilgiler gelecekteki tez çalışması için bir temel oluşturabilir.

Yukarıdaki bölümden sonra,pratiğin sonuçlarını, işletmenin faaliyetlerini iyileştirmek için alınan önlemlerin sonuçlarını, bireysel görevin sonuçlarını belirtmek gerekir.

Tabii ki, üretim pratiği, listeden çıktıktan sonra eklenen özel literatürün kullanımını içerir.

Gerekirse, literatür listesinden sonra uygulamaları koyabilirsiniz.

Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 2019

Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 2019

Related news

 • Pinky Paiyi kendin çekmek için nasıl
 • Soğuk alerjisi nedir
 • Su temini için genleşme tankı: Nedir ve bunun nedeni nedir
 • Tüp bebek tedavisi öncesi vücudu nasıl hazırlamalıyız

 • Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 43

  Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı


  Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 19

  Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 39

  Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 51

  Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 21

  Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 65

  Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 81

  Endüstriyel uygulama - tez çalışmasının ilk adımı 59