Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz 2019

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz 2019 Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmazile ilgili tüm haberleri ve son dakika Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 117 Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz haberi bulunmuştur.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz Haberleri

Bakan Dönmezden elektrik dağıtım şirketlerine uyarı

Bakan Dönmez'den elektrik dağıtım şirketlerine uyarı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz, bakanlık yetkilileri ve elektrik dağıtım şirketlerinin üst düzey yöneticileriyle bir araya gelerek dağıtım hizmetlerinin aksamadan yürümesi için uyarılarda bulundu.

30.01.2019Ekonomi
Savunma sanayisi zirvede buluşacak

Savunma sanayisi zirvede buluşacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasını yapacağı Türk Savunma Sanayii Zirvesi, sektörde rol üstlenen sivil ve askeri yetkilileri bir araya getirecek. Zirvede, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da konuşma gerçekleştirecek. TUSAŞ tarafından geliştirilen ve ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştiren T625 Genel Maksat Helikopteri'ni uçuran pilotlar da gençlerle buluşacak.

10.12.2018Ekonomi
81 ilde ihaleler tamamlandı

81 ilde ihaleler tamamlandı!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Yılmaz: "81 ilin doğalgaz dağıtım ihalesini tamamladık. Doğalgazın ülkemizin tüm aşamalarında, illerinde olması Türkiye'nin bölgesel bir enerji merkezi olması açısından da çok önemli bir husus" açıklamasında bulundu.

28.03.2017Ekonomi
(geniş haber) Enerji Bakanı Albayrak (Kömür) Kimse kusura bakmasın, biz bu kaynağımızı sonuna kadar kullanacağız

(geniş haber) Enerji Bakanı Albayrak " (Kömür) Kimse kusura bakmasın, biz bu kaynağımızı sonuna kadar kullanacağız"

11.11.2016İstanbul
Bakan Albayrak: Bu kaynağımızı sonuna kadar kullanacağız

Bakan Albayrak: Bu kaynağımızı sonuna kadar kullanacağız

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul’da ’1.Kömür Eylem Planı Çalıştayı’nın katıldı. Çalıştaya Bakan Albayrak’ın yanı sıra Kömür Üreticileri Derneği Başkanı Muzaffer Polat, TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz, bakanlık bürokratları, sektör temsilcileri ve işadamları katıldı.

11.11.2016Gündem
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak 1.Kömür Eylem Planı Çalıştayında konuştu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak '1.Kömür Eylem Planı Çalıştayı'nda konuştu

11.11.2016İstanbul
Enerji Projeleri 7. Enerji Verimliliği Forum Ve Fuarında Tanıtıldı

Enerji Projeleri 7. Enerji Verimliliği Forum Ve Fuarında Tanıtıldı

19.01.2016Gaziantep
Kütahya’da 24 Mahalleye Daha Doğalgaz

Kütahya’da 24 Mahalleye Daha Doğalgaz

21.05.2015Kütahya
Doğal gaz piyasasında işlem hacmi 3 kat arttı

Doğal gaz piyasasında işlem hacmi 3 kat arttı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, Türkiye Enerji Piyasaları İşletme AŞ (EPİAŞ) bünyesinde faaliyet gösteren spot doğal gaz piyasasının ilk 2 ayki performansının cesaret verici olduğunu belirterek, "Eylül sonu itibarı ile gerçekleştirilen toplam işlem hacmi 115 milyon lira iken, bu rakam ekim ayı sonu itibarı ile neredeyse 3 katına çıkarak 320 milyon liralara yaklaştı." dedi.

8.11.2018Ekonomi
Gerekli bildirim yapılmadan elektriğin kesilmesi mevzuata aykırı

'Gerekli bildirim yapılmadan elektriğin kesilmesi mevzuata aykırı'

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, elektrik abonelerinin zamanında borcunu ödememesi halinde de elektrikleri kesilmeden önce yazılı bildirim, kısa mesaj ya da e posta yoluyla bildirim yapılmasını zorunlu hale getirdiklerini belirterek, "Gerekli bildirim yapılmadan abonenin elektriğinin kesilmesi mevzuata aykırıdır. Dolayısıyla abonelerimizin de iletişim bilgilerini mutlak suretle şirketlere sunmaları gerekiyor." dedi.

16.10.2018Ekonomi
Bakan Albayrak: Komisyonculuk tarihe karışacak

Bakan Albayrak: Komisyonculuk tarihe karışacak

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sebze ve meyve fiyatlarındaki manipülasyonu ve suni süreçleri azaltacak Hal Yasası’nın çok yakın süreçte TBMM’ye geleceğini bildirerek, "İnşallah artık komisyonculuk tarihe karışacak. Satışta rekabet üst düzeye çıkacak ve yeni haller, yeni satış alanları, üretici ve üretici örgütlerinin satış imkânlarının artırılması sağlanacak" dedi.

15.10.2018Ekonomi
Bakan Dönmez: Fatih bu ay sonunda Akdenizde ilk sondajını gerçekleştirecek

Bakan Dönmez: 'Fatih' bu ay sonunda Akdeniz'de ilk sondajını gerçekleştirecek

9.10.2018Serik
9. Türkiye Enerji Zirvesi

9. Türkiye Enerji Zirvesi

EPDK Başkanı Yılmaz: "Doğalgaz borsamızın ilk bir aylık performansı da cesaret verici.Yatırımcının yatırdığını belirli bir sürede geri alabilmesi de gerekli." ifadelerinde bulundu.

9.10.2018Ekonomi
Enerjide tüketicilere görsel rehberlik dönemi

Enerjide tüketicilere görsel rehberlik dönemi

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, enerjide vatandaşların en çok merak ettiği konuları içeren kısa videolarla sektörde görsel rehberlik uygulaması başlattıklarını belirterek, "(Enerji Rehberi videolarında) Elektriğin hangi hallerde kesileceğinden, doğalgaz faturasını indirmenin yollarına, LPG’li araç alırken dikkat edilmesi gerekenlerden, bazı akaryakıt ürünlerinin araçlarda arızaya neden olması durumunda yapılması gerekenlere kadar pek çok konuda uzmanlarımız gerekli aydınlatıcı açıklamalarda bulunuyor. Uygulama sayesinde sektörde bilgi eksikliğinden kaynaklanan mağduriyetlerin önüne geçilmesi hedefleniyor." dedi.

5.08.2018Ekonomi
Doğalgaz dağıtım işletmeciliğinde EPDK kriteri

Doğalgaz dağıtım işletmeciliğinde EPDK kriteri

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), doğalgaz dağıtımında görevli şirketlerin verimli ve eş güdümlü çalışması için harekete geçti.

2.08.2018Ekonomi
Bakandan çifte müjde

Bakandan çifte müjde

Enerji Bakanı Berat Albayrak, elektrik dağıtım sektörü toplantısında iki müjde verdi. Albayrak, TANAP projesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile 12 Haziran’da hizmete alınacağını ve yaz bitmeden Akdeniz’de ilk derin ve sığ deniz olmak üzere petrol-gaz sondajlarının başlayacağını açıkladı.

11.05.2018Ekonomi
Sırtımızı rüzgâra, yüzümüzü güneşe çevirmeliyiz

Sırtımızı rüzgâra, yüzümüzü güneşe çevirmeliyiz

ENERJİ Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, Türkiye’nin yenilenebilir kaynaklarını sonuna kadar kullanması gerektiğini belirterek, “Biz rüzgârı arkamıza alacağız, yüzümüzü güneşe döneceğiz” dedi.

2.05.2018Ekonomi
Elektrikte yeni dönem

Elektrikte yeni dönem

Elektrik tüketicilerinin perakende satış sözleşmesi başvuruları bir gün içinde sonuçlandırılacak. Başvuru süreci eksiksiz biçimde tamamlanan ve imar alanı içinde bulunan yerlere elektrik en geç 24 saatte bağlanacak.

14.04.2018Ekonomi
Müsteşardan ‘rekabet’ uyarısı

Müsteşardan ‘rekabet’ uyarısı

ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, başta elektrik üreticileri olmak üzere tüm sektöre rekabet uyarısı yaparak, “Bir araya gelip fiyat, tedarik konuşamazsınız. Bir araya gelip birlikte arıza-bakım tarihlerine karar veremezsiniz. Konuşulmaya başladığı anda toplantıyı terk etmek, kurumunuza gidip hukuk müşaviri aracılığı ile işlem başlatmanız gerekir. Yoksa toplantıda sessiz sessiz oturan birinin şirketine döndüğünde bilgi için bir diğer kişiye attığı ‘şu fiyatlar konuşuldu’ şeklindeki ifadesi bile canınızı yakabilir. Bakın Rekabet Kurumu ciro üzerinden ceza yazıyor. Rakamlar çok yüksek. Bir diğer önemli nokta ise bir husus Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) mevzuatında olmasa, yazmasa, EPDK mevzuatında cevaz verilse de, Rekabet Hukukuna aykırı olabilir. Ne yapacaksanız, arıza başta olmak üzere diğer hususları da Enerji Piyasaları İşletme AŞ’ye (EPİAŞ) bildirmeniz gerekiyor” dedi.

9.04.2018Ekonomi
‘Usulsüz faturanın hesabını soracağız’

‘Usulsüz faturanın hesabını soracağız’

16.01.2018Ankara
Dicle Elektrik kaçak önleme projeleriyle Ar-Ge ödülü aldı

Dicle Elektrik kaçak önleme projeleriyle Ar-Ge ödülü aldı

20.12.2017Merkez
Beştepe’de bir mucit

Beştepe’de bir mucit

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün Beştepe’de ‘Çılgın mucit’ lakaplı işadamı Elon Musk ile görüştü. 1 saat 10 dakika süren görüşmede Erdoğan ile Musk’ın Türksat uydularının SpaceX tarafından uzaya taşınması konusunu masaya yatırdıkları öğrenildi. Görüşmede ayrıca elektrikli otomobil de gündeme geldi.

8.11.2017Ekonomi
Maden işçileri çıkarılmayacak

Maden işçileri çıkarılmayacak!

ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Türkiye Kömür İşletmeleri’nde (TKİ) işçi çıkarılmasının söz konusu olmadığını belirterek, “Yerli kömürde üretimi arttırma amacında olduğumuzu söyledik. Bazıları, ‘Yalan söylüyorsunuz işletmeleri kapatacaksınız’ dedi. Biz ‘istihdam artışını hedefliyoruz’ dedikçe ‘Hayır siz bizi işten atacaksınız’ dediler. Anlaşılan ya biz durumu ifade edemiyoruz ya da karşımızdakiler bizi anlamak istemiyorlar. Belki de tercümanlarda hata var. Ne TTK’da ne de TKİ’de hiçbir şekilde işçi çıkarılması söz konusu olmayacak, özelleştirme söz konusu olmayacak. Burada amaçlanan TTK ve TKİ’nin uhdesinde bulunan büyük geniş kömür alanlarının özel sektör eliyle ekonomiye kazandırılması” şeklinde konuştu.

8.11.2017Ekonomi
EPDKdan yerli otomobil ile ilgili çok önemli açıklama

EPDK'dan yerli otomobil' ile ilgili çok önemli açıklama

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, ortak girişim grubu tarafından üretilmesi planlanan yerli otomobilin elektrikli olması halinde sektörün ve mevzuatın buna hazır olacağını belirterek, "Yapılan çalışmalar sonucunda Elektrikli Araçların Şarj İstasyonuna İlişkin Usul Ve Esaslar taslağını hazırladık.

8.11.2017Ekonomi
Elektrik ve gazda usulsüz kullanım engellenecek

Elektrik ve gazda usulsüz kullanım engellenecek

EPDK Başkanı Yılmaz, adres bilgilerinin elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketlerine açılmasını mümkün kılan yasal düzenlemeyle usulsüz kullanımların engelleneceğini ifade etti.

4.11.2017Ekonomi
‘Vay be’ dedirtecek

‘Vay be!’ dedirtecek

Enerji Bakanı Berat Albayrak, bu yıl Türkiye’de ilk kez uygulanan YEKA modelinde ihalelerin başarıyla gerçekleştiğini, 2018’de farklı sürprizlerin olacağını açıklayarak, “‘Vay be!’ dedirtmeye devam edeceğiz” dedi.

1.11.2017Ekonomi
Güneş çatıdan doğacak

Güneş çatıdan doğacak

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, çatılara mikro güneş santralları kurulumu hakkında yeni bir düzenlemenin çıkmak üzere olduğunu belirterek, isteyen herkesin hem elektrik üretici, hem tüketicisi olacağını söyledi. Yılmaz, pil ve depolama ile birlikte, bu sistemde elektrik kesintisi yaşanmayacağını vurguladı.

14.10.2017Ekonomi
Sistemde kaçak akaryakıt kalmadı

"Sistemde kaçak akaryakıt kalmadı"

EPDK Başkanı Yılmaz: "Şunu iddia ile söylüyorum ki, sistemimizde bir litre bile kaçak akaryakıt yok. Kaçak bir litre sisteme girerse bunu görüyor, birden fazla enstrümanla izleyebiliyoruz" açıklamasında bulundu.

14.10.2017Ekonomi
Bir gece ansızın uyarısı

'Bir gece ansızın uyarısı'

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz’dan akaryakıt sektörüne yönelik ‘bir gece ansızın’ uyarısı geldi. Yılmaz, akaryakıt fiyatlarına gece 24’ten önce zam uygulayan ve tüketiciyi mağdur eden tüm şirketlerin kendilerine çekidüzen vermeleri gerektiğini söyleyerek, “Aksi takdirde bir gece ansızın karar alabiliriz” dedi.

10.10.2017Ekonomi
EPDK Başkanı Yılmaz, fırsatçı akaryakıt şirketlerini uyardı: Bir gece ansızın karar alabiliriz

EPDK Başkanı Yılmaz, fırsatçı akaryakıt şirketlerini uyardı: Bir gece ansızın karar alabiliriz

10.10.2017Antalya
EPDK Başkanı Yılmazdan zam gelecek fırsatçılarına çarpıcı uyarı

EPDK Başkanı Yılmaz'dan 'zam gelecek' fırsatçılarına çarpıcı uyarı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz’dan akaryakıt sektöründe yönelik “bir gece ansızın” uyarısı geldi.

10.10.2017Ekonomi
Türkiye Enerji Zirvesi Antalyada

Türkiye Enerji Zirvesi Antalya'da

8.10.2017Antalya
Yarısı yerli ve yenilenebilir

Yarısı yerli ve yenilenebilir

EPDK Başkanı Yılmaz: "Geçen yıl Türkiye'deki enerji üretiminin yüzde 49,3'ünü yani yaklaşık yarısını yerli ve yenilenebilir enerjiden elde ettik. Bu rakamlar bizim için çok önemli. Biz yerli ve yenilenebilir kaynaklarımızı ne kadar enerji sektörümüzün içerisinde aktif hale getirirsek cari açığın kapatılmasına ve ülke bütçesine o kadar katkımız olur" açıklamasında bulundu.

5.06.2017Ekonomi
Elektrik tuttu

Elektrik tuttu

Enerji Bakanı Berat Albayrak, elektrik dağıtım sektörünün memnuniyet karnesini açıkladı. Tüketici memnuniyetinde bir yılda yarı yarıya artış olduğunu belirten Albayrak, “2017 için memnuniyet oranında hedef yüzde 80 olmalı, inşallah bunu yakalayacağız” dedi. Albayrak, vatandaşın üçte ikisinin elektrik dağıtım hizmetini kimin verdiğini hâlâ bilmediğini, devlet veriyor algısının olduğunu söyledi.

26.05.2017Ekonomi
15 yıl önce 6 ildeydi Şimdi 81 ile geliyor...

15 yıl önce 6 ildeydi! Şimdi 81 ile geliyor...

Türkiye'de 15 yıl önce 6 olan doğalgaz kullanılan il sayısı hali hazırda 78'e yükselirken, gelecek yıl itibarıyla bunun tüm illere yayılması hedefleniyor.

20.05.2017Ekonomi
81 ilde doğalgaz dönemi başlıyor

81 ilde doğalgaz dönemi başlıyor

EPDK Başkanı Yılmaz: "İnşallah önümüzdeki yıl 81 ilimize doğalgazı ulaştırmış olacağız. Şu an 350 ilçemizde doğalgaz var. Önümüzdeki 1-2 yıl içinde 250 ilçemize daha doğalgaz götüreceğiz"  açıklamasında bulundu.

19.05.2017Ekonomi
EPDK Başkanı: Yeni stratejiler geliştirmekten başka çaremiz yok

EPDK Başkanı: Yeni stratejiler geliştirmekten başka çaremiz yok

17.05.2017Gaziantep
Rüzgâr esiyor güneş çıkıyor

Rüzgâr esiyor güneş çıkıyor

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, 2000 yılında 19 megavat olan rüzgâr kurulu gücünün bugün 6 bin megavata ulaştığını belirterek, “Rüzgâr kurulu gücümüzü 15 yılda 300 kat arttırdık. Güneş enerjisinde de hızlı adımlarla yol almaya başladık” dedi.

3.05.2017Ekonomi
50 liralık borçta gaz kesilmeyecek

50 liralık borçta gaz kesilmeyecek

ENERJİ Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), doğalgazda tüketici memnuniyetine yönelik bir dizi yeni karar aldı. Müşterinin, 50 metreküpten (Yaklaşık 50 lira) az borcu varsa bunun için gaz kesintisi yapılmayacak.

22.04.2017Ekonomi
EPDK Başkanı: 2018 yılı sonuna kadar doğalgaz kullanmayan il kalmayacak

EPDK Başkanı: 2018 yılı sonuna kadar doğalgaz kullanmayan il kalmayacak

3.04.2017Gaziantep
EPDK Başkanından elektrik zammı açıklaması

EPDK Başkanı'ndan elektrik zammı açıklaması!

EPDK Başkanı Yılmaz: "(Elektrikte) Yaptığımız çalışmalarda zannediyorum 5. veya 6. dönem için de yine tarifeyi zamsız olarak kapatmayı öngörüyoruz, elimizdeki veriler şimdilik herhangi bir zam yapılmasını gerektiren bir durum içermiyor. Şirketlerimizin Türkiye'nin geleceğine ne şekilde güvendiği ortada. Doğalgazda '8 yıl boyunca buraya yatırım yapmak istiyoruz ve bir bedel talep etmiyoruz' dediler" açıklamasında bulundu.

27.03.2017Ekonomi
200den fazla ilçeye geliyor...

200'den fazla ilçeye geliyor...

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak başkanlığında GAZBİR ile yapılan toplantıda, dağıtım şirketlerinin gelecek iki yıldaki yatırım stratejisi ele alındı.

23.03.2017Ekonomi
EPDK Başkanı Yılmaz: Elektriğe zam öngörmüyoruz

EPDK Başkanı Yılmaz: Elektriğe zam öngörmüyoruz

Elektrik fiyatlarıyla ilgili konuşan EPDK Başkanı Yılmaz, "Yapmış olduğumuz hesaplarda zamla ilgili bir öngörümüz yok. Elektrik fiyatlarıyla ilgili zammı gerektirecek veri yok" dedi.

2.03.2017Ekonomi
Elektrik şirketlerine 3 ay abone cezası

Elektrik şirketlerine 3 ay abone cezası

ENERJİ Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, aylık ortalama 82 lira ve üzeri fatura ödeyen, dolayısıyla elektrik tedarikçisini seçmeye hak kazanan serbest tüketicilerle yapılan sözleşmeler konusunda şirketlere uyarılarda bulundu.

24.02.2017Ekonomi
Sözleşmene sadık kal

Sözleşmene sadık kal

EPDK’ya elektrik tedarikçilerinin kendilerinden uygun olmayan şekilde fiyat artışı istediği şikâyetinde bulunan OSB’lerin bu hamlesi sonuç verdi. EPDK Başkanı Yılmaz, tedarik şirketlerine sözleşmelere uyulması için resmi uyarı yazısı gönderdi.

13.02.2017Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında indirim talebi

Akaryakıt fiyatlarında indirim talebi

TESK Genel Başkanı Palandöken: Akaryakıt fiyatlarda acilen indirime gidilmeli, yeniden tavan fiyat uygulamasına geçilmeli.

13.01.2017Ekonomi
Benzin 15 kuruş, motorin 13 kuruş zamlandı

Benzin 15 kuruş, motorin 13 kuruş zamlandı

Akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece yarısından geçerli olmak üzere litre başına benzine 15, motorine 13 kuruş zam yaptı.

13.01.2017Ekonomi
Aylık faturanız 82 liranın üzerindeyse...

Aylık faturanız 82 liranın üzerindeyse...

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), elektrikte serbest tüketici yıllık tüketim limiti, 3 bin 600 kilovatsaatten 2 bin 400 kilovatsaate düşürüldü. Buna göre gelecek yıl aylık elektrik faturası 82 lirayı geçen tüketici tedarikçisini seçebilecek.

23.12.2016Ekonomi
Aylık elektrik faturası 82 lirayı aşanlar serbest tüketici konumunda

Aylık elektrik faturası 82 lirayı aşanlar serbest tüketici konumunda

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın dolar yerine TL kullanımı çağrısı doğrultusunda doğalgaz dağıtım şirketlerinin 137 milyon dolarlık teminat mektuplarının iadesi yönünde karar aldı. EPDK ayrıca, serbest tüketici limitini de düşürdü. Böylece aylık elektrik faturası 82 liranın üzerinde olan aboneler serbest tüketici niteliğine sahip olmuş olacak. Son düzenlemeye göre, serbest tüketici sayısı 8.4 milyon olarak açıklandı.

22.12.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Deniz körfezle hâlâ buluşamadı!

Rus Sberbank’ın sahibi olduğu Denizbank’ın Körfez ülkelerinden Birleşik Arap Emirlikleri’ne satışında işlerin yavaş ilerlemesi vazgeçildiğine dair söylentileri arttırıyor. Ancak alıcının da satıcının da vazgeçmediği 3.2 milyar dolarlık bu satışın hızlanması Ankara’nın onayına bağlı.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz 2019

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz 2019

Related news

 • Sarkaç: Fırında Limonlu Patlıcan
 • Sanliurfa
 • Ona aşık olup olmadığınıza karar veremiyor musunuz
 • Tatil dönüşü diyet listesi 6 günde 3 kilo
 • Şeftali Reçeli Nasıl Yapılır Videosu

 • Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz


  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz