Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 2019

Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 2019

Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 70 09.02.2019, 06:27

Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park

Kışın, negatif hava sıcaklığı olduğundave delici buzlu rüzgar kıyafetlerin altına nüfuz etmeye çalışır, bu yüzden arzu edilen sıcaklık ve rahatlık olur. Bu nedenle, kış kıyafetleri seçimi çok önemlidir. İyi bir modele dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Fred Perry Winter Park, en seçici alıcıların tüm gereksinimlerini karşılar.

Şirket hakkında biraz

park fred perry kışİngiliz markası Fred Perry, kırklarda kurulduİngiltere Fred Perry'nin ünlü tenis oyuncusu. Faaliyetinin başlangıcında şirket tenis formaları üretti. Ürün yelpazesinde 1952 yılından bu yana, kazaklar, olimpik ayakkabılar ve polo gömlekleri vardı. Bugün ünlü marka erkek ve kadın dış giyim, aksesuar, ayakkabı, şapka üretmektedir. Ancak, erkekler ve kadınlar için en popüler ilkbahar ve kış ceketleri.

Park nedir?

Bu dolap öğesinin adı bize geldiEskimoların dili. Bu yüzden ulusal kıyafetlerini ciddi buzlanmalara maruz bıraktıkları bir başlık ile çağırdılar. Modern Fred Perry Winter Park, adını tamamen haklı çıkarır: çok sıcak ve konforludur. Bu etki, donma, delme rüzgarı ve kar fırtınasına karşı güvenilir bir şekilde korunan yeni malzemelerin kullanımı sayesinde mümkün oldu. Ve özellikle kürk ile kesilmiş bir kukuleta varlığını koruyacaktır.fred perry kış parkısoğuktan yüz.

Fred Perry Winter Park bugün

Zevk ile birçok modern tasarımcılarBu modeli koleksiyonlarında kullanın. Gerçek şu ki, bu ceket neredeyse modası geçmiyor. Renkleri değişir, stilde önemli değişiklikler olmaz. Fred Perry tasarımcıları, yeni orijinal örnekleriyle hayranlarından memnunlar. Bu ünlü İngiliz markasının kış parkı, biraz güncellenmiş bir siluet ve tasarıma sahiptir. Modeller, muhafazakar bir tada sahip veya gençler için şık olan erkekler için gri veya siyah olabilir. Adalet uğruna markanın ürün yelpazesinde parlak markaların ortaya çıktığını söylemek gerekir. Koleksiyonlar sürekli güncellenmektedir. Fred Perry Winter Park, durumunuzu vurgulamak için harika bir yoldur.

Bayan modelleri

kış kadın parkı fred perry2014 Kış Kadın Park Fred Perry - bu,Bir kural olarak, geleneksel bir kesim olan basit bir klasik model. Renk modelleri hem klasik (gri ve bej tonları, haki) hem de beyaz olabilir. Bu tür örnekler çok talep görüyor. Bu sezonda, favori modellerin uzunluğu da değişti. Dizin biraz üzerinde olabilir veya daha kısa bir versiyon olabilir. Uzun parklar daralmış kot pantolonlarla harika görünüyor.

Park kısa - daha göz alıcı bir model. Küçük düğmelerden süslemeler, geleneksel olmayan malzemeler, başlıklar, geniş cepler - bu tür detaylar 2014'ün yenilenen parkları ile karakterize edilir. Geniş topuklu bot veya botlarla başarılı bir şekilde kombine edilirler. Tasarımcılara göre, bu durumda küçük bir desen ile bir eşarp olması gereksiz değildir.

Fred Perry kış sporları park uzunluğuorta uyluk klasik modelden farklıdır. Doğada bir tatil için ya da şehirde dolaşmak için mükemmeldir. Bu modellere çok çeşitli görüntüler oluşturabilmeniz için çeşitli aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Sıcak ve rahat bir park, soğuk ve rüzgarlı kışlar için mükemmel bir çözümdür.

Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 2019

Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 2019

Related news

 • Doğal Saç Bakım Maskeleri
 • Bir multivarkta çilekli çörek pişirmek nasıl
 • Vostoçnıy uzay üssünden ilk roket fırlatıldı

 • Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 25

  Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park


  Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 44

  Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 16

  Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 82

  Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 74

  Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 67

  Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 83

  Enfes stil ve soğuktan korumak için güvenilir - bu Fred Perry Winter Park 89