Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 2019

Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 2019

Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 95 15.02.2019, 22:43

Etkili anlamına gelir - sütünden "Diflucan"

Bugüne kadar çok varkandidiyazis tedavisi için çeşitli ilaçlar. Ama pamuktan "Diflucan" ilacı en popülerlerden biridir. Bu, diğer ilaçlara kıyasla kullanımı oldukça basit olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Ve eğer hastalık kendini göstermeye başlıyorsa, o zaman tedavi edilecek bir tedaviye sahip olmak yeterli olacaktır. Her ne kadar bazen uzun bir tedaviye ihtiyaç duyulmaktadır.

pamukçuk gelen diflucanIlacın tanımı

Ilacın ana aktif maddesiantifungal özelliklere sahip flukonazol. Eylemi esas olarak, fungusun hücre zarının tahrip edilmesine yönelir ve bu da ölümüne yol açar. "Diflucan" ilacın salım şekli - farklı bir doza sahip olabilen kapsüller: 50, 100, 150 mg. Ayrıca, preparasyon, enjeksiyon için bir çözelti, bir çözeltinin hazırlandığı bir toz veya bir şurup formunda mevcuttur. Bu aracın diğer ilaçlara kıyasla avantajı, pamukçuk'un birincil bir tezahürünün yeterli olması durumunda, yöntemlerden sadece birinin hastalığa veda etmek için yeterli olmasıdır. Bir kural olarak, diğer fonlar, olumlu bir sonuç elde etmek için uzun bir süre için günde birkaç kez alınmalıdır.

Diflucan pamukçuk nasıl alınır

Bu ilaç tedavi etmek için kullanılabilirtüm organları etkileyebilen Candida cinsinin mantarlarının neden olduğu birçok hastalık. Vajinal kandidiyaz ile, ilaç bir kez 150 mg'lık bir dozda reçete edilir. Bu hastalığın nüksetmesini önlemek için, ilacı aşağıdaki şemaya göre almak mümkündür: ayda bir kez 150 mg'lık bir kapsül alınır, kurs dört aydan bir yıla kadar sürmelidir.Diflucan KapsülleriMukoza zarını etkileyen pamuktan "Diflucan"ağız boşluğu, dil, diş etleri, farinks ve yanaklar, hastalık derecesine bağlı olarak her gün 50-100 mg'lık bir dozda alınmalıdır. Bu durumda, ilaç birkaç hafta sürebilir. Çocuklarda mukoza yüzeylerini etkileyen pamuktan "Diflucan", aşağıdaki formüle göre çocuğun ağırlığına bağlı olarak uygulanır: çocuğun vücut ağırlığının 1 kg'ı başına 3 mg ilaç. İlaç alma dozları ve yöntemleri ile ilgili detaylı bilgi onun talimatından bulunabilir.

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler

Bu ilacın kontrendike olduğu bazı durumlar vardır:

ilacın bileşenlerinden birine aşırı duyarlılık;

- Hamilelik ve emzirme dönemi;

- Kalbin ritmini etkileyen ilaçlarla (Terfenadine, Cisapride, Astemizol) eşzamanlı ilaç tedavisi.

Bu ilacı almakkalp ritmi ve diğer hoş olmayan olaylar bulantı, baş dönmesi, baş ağrısı, ishal, şişkinlik, deri döküntüleri, saç dökülmesi, rahatsızlık gibi bazı yan etkiler, görünümünü neden listesi ilaca talimatlarında belirtilmiştir.

Diflucan ne kadarFaydalı bilgiler

Etkinliği duymuş birçok kişiilaç, soru hakkında endişeli: "Diflucan ne kadar?" Bu ürünün fiyatı ilacın bırakılma biçimine bağlı olarak değişebilir. İlacın asgari maliyeti yaklaşık 450 ruble. 30 dereceden daha yüksek olmayan bir sıcaklıkta saklanması gerektiği unutulmamalıdır. İlaveten, farklı salım biçimleri için, ilacın ambalajında ​​ve ilaç için talimatlarda belirtilen son kullanma tarihi vardır.

Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 2019

Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 2019

Related news

 • Maydanoz. Onun yeşillikleri için sağlıklı nedir
 • Kabin Filtresi Renault Logan: yedekleme, kurulum ve fiyat
 • Talimatlar: VKontakte sayfası donmuşsa ne yapmalı
 • Tahinli Cevizli Kek
 • Hamamböceği için halk ilaçları. Uygulamada test edildi
 • Programcı için kullanışlı bir while döngüsü

 • Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 9

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan


  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 76

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 46

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 78

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 28

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 100

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 60

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 85

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 12

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 32

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 41

  Etkili anlamına gelir - sütünden Diflucan 53