17.06.2019

Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 4

Everest'in Fetihi: Mercedes-Benz Unimog

Mercedes-Benz Unimog evrensel bir kamyonAşırı koşullarda kullanmak için. 1945 yılında geliştirildi ve 1949 yılında üretime geçildi. Savaş sonrası ilk kamyon nasıl kullanıldı?

Bugüne kadar üçlü arazi araçlarıCetveller: ağır, orta ve hafif teknoloji. Örneğin harf serisi, daha sonra sıra numarası, Unimog U90 - daha sonra ilk idotnaimenovanie, - Bütün isimleri aynıdır.

mercedes benz unimoguygulama

Bu özel ekipman İkinci Dünya Savaşı'ndan hemen sonra geliştirildi ve ağırlıklı olarak tarımda kullanılıyordu.

Mercedes-Benz Unimog, dört tekerlekten çekişli ve tekerleklere sahiptiyüksek hızda sürmek için aynı ebatta olmalıdır. Süspansiyonun bir parçası olan esnek bir çerçevenin yanı sıra yüksek bir yerden yükseklik aralığı da var, bu kamyon genellikle dağlarda, ormanda, çöllerde çalışmak için kullanılır. Dakar'daki kamyon yarışlarında bile bulunabilir. Avrupa'da Mercedes-Benz Unimog, karla patlatma ve yangınla mücadele ekipmanı olarak kullanılır ve üzerinde inşaat ve kurulum ekipmanı taşınmaktadır.

Rusya'da Üretim

İlk model olan Mercedes Unimog,Rusya'da toplandı, U400 oldu, kamu hizmetleri görevleri için kullanıldı. Bu makine, dört çekerli vardır ve 231 beygir gücü kapasitede olan altı silindirli motor standart Euro-3 ile donatılmıştır. Motorun büküm kuvveti 810 Nm'dir ve içinde bağlantı parçaları için hidrolik bir sistem bulunmaktadır. Modelin geri vites kutusu var. Sekiz vites ileri hareket etmek için kullanılırken altı vites geriye doğru hareket etmek için kullanılır. Dolayısıyla bu özel ekipmanın yüksek manevra kabiliyeti vardır, Mercedes-Benz Unimog'da hareket yönünü değiştirme oldukça kolaydır.

mercedes unimog

Ek olarak, otomobil birçok ek çıkarılabilir ekipman ile donatılabilir, bu nedenle "Unimog" birçok farklı fonksiyonu yerine getirebilen evrensel bir kamyon.

Yeni nesil kamyon

Mercedes son zamanlarda, güncellenmişMercedes-Benz Unimog. Bu LED ışıklar çalışan ve yeni silecekler Ön camın üzerinde bulunan içeren geniş radyatör ızgarası ve baş optikli yeni panoramik kabin ile donatılmıştır. Bir başka kamyon, "kum", "yol" ve "karmaşık yüzeyler" olmak üzere üç modun bulunduğu tekerleklerin dinamik basınç değişim sistemi ile donatılmıştır.

unumog u90Teknolojik özellikler

Yeni modeller farklı tipler içerebilirmotorlar - dört silindirli ve altı silindirli, gücü yüz elli altı ila üç yüz elli dört beygir gücü arasında değişmektedir. Bütün bu motorlar Euro-6 standartlarına uygundur.

Şimdi motor, aracın tabanının merkezinde yer alıyor.kabinin hacmini arttırmaya ve ağırlık merkezini düşürmeye izin veren ve bu hazırlıksız bir alanda inşaat ve montaj işlerini yürütmek için çok önemlidir.

İyileştirmeleri sayesinde yeni Unimogşimdi bir metre derinliğinden daha fazla fords'ı yenebilir ve aynı zamanda kırk beş derecelik bir açı ile yola tırmanabilir ve bu da onu aşırı koşullarda vazgeçilmez bir asistan haline getirir. Ayrıca, otomobil çok çeşitli sıcaklıklara dayanabilir - eksi otuzdan artı kırk beş dereceye kadar, neredeyse dünyanın herhangi bir yerinde kullanılmasına izin verir.Related news

 • Sigorta hisseleri 4 kat daha iyi performans gösterdi
 • Kodlayıcı ... Coder: açıklaması, işlevleri ve özellikleri
 • Örgü için jakar desenleri. Renk ve çizgilerin sembolleri
 • Tığ İşi Çeyizlik Şal Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Renkli Köfte Dilimleri Tarifi

 • Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 87

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog


  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 97

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 93

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 70

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 9

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 55

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 94

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 62

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 79

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 36

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 80

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 66

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 80

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 72

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 84

  Everestin Fetihi: Mercedes-Benz Unimog 74