Fotograf resim Goruntuler Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler
Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler 1 29.01.2019, 21:51

Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler

Hangi kasların güzelliği en çekiciKadınlar? Tabii ki, omuzların kıvrılmasını oluşturan kaslar. Kötü şöhretli baski sadece yaz aylarinda yapilabilir ve herhangi bir giyside güzel omuzlar görülür. Ve omuzların etkili konturlarının yaratılmasında önemli bir kısmı deltoid kaslar tarafından yapılır. Omuzların keskin mi yoksa güzel yuvarlak mı olduğunu belirlerler. Bu nedenle ağdaki deltoid kaslar için egzersizler düzenli olarak aranır. Şey, onları sen buldun. Haydi başlayalım.

İlk önce bu tür yer çekiminin halterini alegzersiz 12 kez yapabilirdi, bazıları için yeterli, hatta 5kg için yeterli 3kg yeterli olacaktır. Evde deltoid kasları nasıl pompalanır? Eğer halter varsa, o zaman salonu da unutursun.

1. Düz olmalı, kollarını uzat ve gövdede yat. Üstünde bir dumbbell kapmak elinde. Dirseklerde ellerinizin hafifçe bükülmesi gerekir. Daha sonra vücut kalça eklemlerinde hafifçe bükülmelidir (doğal saptırma alt sırtta korunur). Yerdeki kolların paralelliğine ulaşana kadar avuç içi ile eller kaldırılmalıdır. Bekle. Ellerini yere indir, sadece çok yavaş.

2. Bu egzersiz bir öncekine benzer, gövde aynı pozisyonda olmalıdır. Ancak, halterli eller paralel bir yarı pozisyondan hareket etmeye başlar. Ellerinizi yavaşça tek tek aşağı indirin ve kaldırın. Burada ana şey düşük hız ve küçük bir genlik, hiçbir atalet olmamalıdır.

3. Ellerinizdeki dumbell ile, tezgahın kenarına hafifçe oturmanız gerekir. Dumbell, omzunun üst kısmında bir tutamak ile tutulur, böylece yüzün alt kısmı seviyesinde kalırlar. Ellerini yukarı kaldır, dambılın birbirine yakın durmasına izin verme. Ellerini kaldır, yavaşça indir. Karmaşık versiyonda, avuç içi omzu pahasına açmak gerekir.

4. Dizleri bacaklara hafifçe bükün, daha geniş değil, omuzlardan daha dar bir yere koyun. Yukarıdan dambıl. Onları boşanmış ellerde kalçalarının önünde tut. Tüm egzersiz sırasında önkollar indirilmemelidir. Son pozisyondaki omuz kemikleri zemine paralel hale gelmelidir. Başladığımız pozisyona dön, yavaş olmalı. Halterlerin hepsi aynı mesafeden olmalıdır. Deltoid kaslar için dikkatlice egzersiz yaparlar, yanlış teknikler nedeniyle hasar görebilirler.

5. Avuç içi yükünü içeri alın. Dambıller çok ağır olmamalıdır. Omuzlarını, kulaklarına ulaşmaya çalışıyormuş gibi kaldır. Dur ve tut, 50'ye kadar say, ellerini indir, ellerini indir. Sizin dirsekler eğmek olmamalı ve bu teknik omuzlar için egzersizler gerektirir böylece baş öne eğik olmamalıdır.

6. Kollarınızda orta derecede ağır dambıl alın, başınızı çekerek, ellerinizi içe doğru, genişlikle aynı genişlikte tutun. Kolları bükmeden, omuzlarınızı yukarı kaldırın, tekrar kulaklarınıza ulaşmaya çalışın. En yüksek noktada yavaşlayın, omuzları aşağı indirin.

Deltoid kaslar için kesinlikle tüm egzersizlersüreç üzerinde tam konsantrasyon ile yapılmalıdır, konuşma ya da müzik tarafından rahatsız edilmemelidir. Sesli bir geçmişe ihtiyacınız varsa, müzikte kelime olmamasına veya bilinmeyen bir dilde olmasına izin verin. Çok ağır bir halter alırsanız, kaslara zarar verebilir, bu yüzden yükü akıllıca seçmeye çalışın. Yalnızlık içinde olmanız tavsiye edilir, çünkü şirkette kaçınılmaz olarak başkalarına ne kadar güçlü olduğunuzu göstermeye çalışın - ve bir yaralanmaya neden olabilirsiniz. Bu yüzden ideal - önce ayna karşısında, yalnızlık içinde olmak. Bir süre sonra tekniği anlayacaksınız - ve kas belleği sizin için her şeyi yapacağız.

Eğer anayasanın altında ağır kilo varsa, o zamanGeynerleri kullanabilirsin. Ancak, eğer hızlı olursa, sadece protein yapacaktır. Ya da diyetten mümkün olduğunca fazla protein almayı deneyin. Bu kas büyümesi için temeldir.

Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizlerFotograf Goruntuler resim galeriler

Related news

 • Isıtma radyatörleri, elektrik, duvar: açıklama
 • Hindistan Ceviz’li Makaron
 • Vücut tipine göre mayo nasıl seçilir
 • Facebooktan canlı yayın yaparken silahlı saldırıda öldürüldü

 • Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler 12

  Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler


  Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler 55

  Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler 89

  Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler 41

  Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler 35

  Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler 57

  Çevrimiçi koçunuz: deltoid kaslar için egzersizler 63