Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 2019

Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 2019

Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 21 19.02.2019, 10:37

Fallout 4, "Kapalı tipte kurum": araştırmanın geçişi

Fallout 4'teki Görev "Kapalı tipin kurulması" - bu hikayedeki ana ve önemli görevlerden biridir. Ondan sonra, kahramanın savaşacağı tarafın seçimine karar vermesi gerekir.

tarih öncesi

Görevin arka planı birkaç ile başlarMetroda gerçekleştirmeniz gereken görevler. Yaklaşım Diyafonu ve onunla konuş. Karakter, ödevin amacı hakkında size bilgi verecektir. İçinde eski Podzemka üssüne gitmeli ve prototipi almalısın. Görev, bazın sentez tarafından tutulmasıyla karmaşıktır. Bu maceraya katılıyorum.

Çıkışta, Sints ile hızlı bir savaşın karşısında olacaksınız.Deacon ile diyalogdan sonra savaşa iyice hazırlanın. Savaştan sonra, Lexington'a pip-kavgadan geçmek en iyisidir. Şehirden deacon ile buluşma noktasına gelmek hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir.

Eşinle buluşup konuştuğunda, senarayışı takip et. Bu görevi tamamladıktan sonra, oyunun bir kısmını teleportun yapımıyla açacaksınız. Ne olursa olsun örgüt ne tür içinde bu görevi geçecek - kahraman hala önemli bir görev Fallout 4 açık erişim - "Bir kapalı tipte Kurulması". Bu görev, ana savaşın oyunun planında yer alacağı tarafın seçiminde belirleyici olacaktır.

serpinti 4 kapalı kurum

Deacon ile yapılan görevden sonra size verilecekBir interceptor yaratacağınız "Moleküler seviye". Görev için gerekli tüm öğeleri topladıktan sonra, cihazı atölyenizde bir araya getirmelisiniz. Ardından, güçlü bir enerji kaynağına ihtiyacınız olacak. Bunu yapmak için, jeneratörü aynı şekilde inşa edin - atölye aracılığıyla.

Fallout 4, "Kapalı tipte kurum": pasaj

Önceden bir araya getirilen önleyiciGörevler sizi Enstitüye götürmeli. Bu kurum bir organizasyondan çok bir hastaneye benziyor - heryerde beyaz duvarlar, steril temizlik ve beyaz montlu insanlar. Şimdi önemli bir olayın eşiğinde duruyorsunuz - oğlunuzla uzun zamandır beklenen bir tanıdık.

Kahramanın hemen önünde bir asansör var.giriş yapman gerekiyor. Siz ilerledikçe, göze batmayan bir formdaki spiker, Enstitünün yaratılışı ve tarihi hakkında bir şeyler anlatacaktır. Eğer arsaya derinlemesine dalmak istiyorsanız, dinlemenizi ve dikkatinizi dağıtmamanızı tavsiye ederiz. Fallout 4 dünyasındaki en önemli olaylar ve nedenleri hakkında bilgi verilecek. “Kapalı tipte kurum” asansörden çıktıktan sonra devam edecek.

serpinti 4 kapalı kurum

İlk odada bir erkekle tanışacaksın.Kim olarak kabul edeceksin. Burada neler olduğunu anlatacak, sözde Baba, Enstitü Başkanı, sizi rahatsız edecektir. Bir sonraki konuşmada, oğlunun ne olduğunu söyleyecektir.

Enstitü ile tanışma

Baba, Enstitünün faaliyetleri ile sizi bilgilendirecek veiçindeki ana karakterler. İlk Dr. Elli Fillmore olacak. Yakınında mühimmat ve silah satın alabilirsiniz. Bunu bir an önce yapın, böylece dışarı çıkmadan önce bütün Enstitü'den geri dönmeyin.

Bir sonraki durak, biyobilim bölümüdür. Holden'i bulmalısın. Size biriminin işlerini anlatacak. Sonra daha yüksek sistemlere gideriz. Enstitüde kaybolmak zordur - tüm yollar ve koridorlar algı ve ezberleme için oldukça anlaşılırdır. Mavi bir bornoz giymiş Dr. Lee, aktiviteleri hakkında konuşacak ve çipin pip-kavgaya takılmasını önerecek. Yardımıyla, haritanın herhangi bir yerinden Enstitüye kolayca ışınlanacaksınız.

Son nokta robotik bölümdür. bölüm bölünmeleri bulun ve önceki bilim adamları ile olduğu gibi, ona sorun. Sonra geri Baba gitmek ve oyunun Fallout 4. Görev "kapalı kurumlarda" bitiş çizgisine başlangıcına tamamlanacaktır yol açacağı, onunla konuşmak zorunda.

Sonraki Adımlar

fallout 4 görev kapalı kurum

Şimdi tarafın seçimini açacaksın. Oğlunun müttefiklerini seçerek, bütün bir dizi göreve erişebileceksiniz.

Önceden geçiş için Quest "Gözaltı" zorunludurOyunun son kısmı. Arsaya göre, Enstitüye kaçan bir sint bulmalı ve geri dönmelisiniz. Görev, güzel diyaloglar ve fikirler ile oldukça ilginç. Bu synth hafızasını kaybetti ve kendini bir erkek olarak görmeye başladı. Bir grup akıncıya liderlik etti. Görevini tamamladıktan sonra görev asistanınız X6-88, işe alım arkadaşınız olabilir. Böylece, bir dörtnalada Fallout 4'ün en önemli arayışı - "Kapalı tipin kurulması". İçinde birçok soruya verilen cevapları öğrenecek ve birkaç önemli kararı alacaksınız.

Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 2019

Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 2019

Related news

 • İlaç Dental damla: talimatlar, kullanım ve kontrendikasyonlar
 • Rusya Federasyonundaki Seçim Süreci
 • Akıl Oyunları – 1
 • Bayram Jurassic Land’ın maskotu Dovi ile kutlanacak
 • İnfertilite Çiftlerin Psikolojisini Nasıl Etkiler
 • Savcı mütalaasını açıkladı: Ergenekon Silahlı Terör Örgütünün varlığı kanıtlanamadı

 • Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 18

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi


  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 3

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 59

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 98

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 89

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 62

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 24

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 48

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 42

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 11

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 17

  Fallout 4, Kapalı tipte kurum: araştırmanın geçişi 93