Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 2019

Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 2019
27.06.2019

Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 14

Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için?

Bir fayans düğün çok önemli bir tarihtir.evli hayat, eşler arasında güçlü ve samimi bir ilişki olduğunu gösterir. Ama böyle önemli bir günü nasıl kutlayabiliriz? Hangi geleneklere uymalıyım? Hangi hediye mükemmel olacak?

Fayans düğünü neyi sembolize ediyor?

fayans düğün

Yaşamın her yılı, birlikte yaşadığı için eşler için büyük bir değere sahiptir. Ve geleneğe göre, her yıldönümünü kutlamak uzun süredir geleneksel olmuştur. Aynı tarih, sevgililerin 9 yıl boyunca evlendikleri anlamına gelir.

Bir fayans düğün elbette önemli bir olaydır. Bu arada, bu yıldönümü şimdiye kadar şans eseri değil. Fayans hem güçlü hem de kırılgan bir malzemedir, aynı zamanda evlilik mutluluğudur. Bir yanda, dokuz yıl yan yana geçirilmiş, birbirlerine güçlü duygular ve bağlılığa tanıklık eder. Ancak, diğer yandan, bu tarih, evli bir çiftin hayatında bir dönüm noktası olduğu düşünüldüğünde, bir tür kilometre taşıdır.

Bazı bölgelerde, bu yıldönümüBir erkek ve bir kadın arasındaki ilişkiyi de karakterize eden papatya denir. Sonuçta, papatya, sıcaklık, güneş, eğlence ve sevgi sembolüdür. Bu çiçek, eklem ömrünün sadece çiçek açtığını ve zirveye ulaşmayı başaramadığını gösterir.

Toprak Düğün: Gelenekler ve Gümrük

Bu yıldönümü aile çevrelerinde kutlanıyor veen yakın arkadaşlar. Diğer tatillerde olduğu gibi, bu tarih biraz hazırlık gerektiriyor. Özellikle, tabak çanak çömlek sofralarını koymak istenir. Yıldönümümüze papatya denildiği için, mümkünse şenlik tablosunu bu renklerle süslemek mümkündür. Bu arada, kocası karısına kendi toplanan tarlalarının bir buketini veriyorsa, bu iyi bir işaret olarak kabul edilebilir.

9 yaşında toprak düğün

Böyle önemli bir günde değişmeyen bir gelenekyemek yeniyor. Ve burada herhangi bir eski fayans kupa, bir fincan tabağı veya bir tabak işe yarar. Daha önce de belirtildiği gibi, dokuz yıllık evlilik bir çeşit geçiş dönemi. Son yıllarda, eşlerin her biri yeterince kırgınlık biriktirdi. Bu nedenle, her kırık çemberden sonra, karı koca içten bir şekilde şikayet etmelidir.

Evet, tabi ki böyle bir ayin olabilirMasada misafirleri eğlendirmek için eğlenceli bir şekilde düzenlenmiştir. Yine de, ruhu rahatlatmak, içtenlikle birbirinizi affetmek ve tüm şikayetleri serbest bırakmak en iyisidir. Belki de bu ilişkideki krizden bir çift kurtaracak.

Toprak düğün: eşlere ne verilir?

Boş ellerle, neredeyse gidebilirsinmisafirler. Bu nedenle, birçok insan fayans düğün için hediye ne olması gerektiği hakkında sorularla ilgileniyor. Tabii ki, ideal seçenek ayin sırasında kırılan eski yerini alacak yeni bir topraklama olacak. Sık sık, bir sunum olarak, bir çay servisi veya bir masa takımı seçin.

fayans düğün için hediyeler

Öte yandan, evli bir çift yapabilirsinSürpriz. Örneğin, aile fotoğrafları ile özel fayans kupalar sipariş edebilirsiniz - hemen hemen her fotoğraf salonda benzer bir hizmet sunulmaktadır. Büyük dekoratif duvar plakalarını eşlerin portreleriyle de sunabilirsiniz.

Ve tabi ki, bir hediye olarakevi süsleyecek, eşlerin odasını daha rahat yapacak ve her zaman neşeli bir tatil geçireceğiniz çeşitli fayans hediyelik eşyalar sunmak. Ve eğer çiçek getirmeye karar verirseniz, bu tabii ki, papatya olmalı.

Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 2019

Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 2019

Related news

 • Rüzgar Çetin tekrar hapse dönüyor
 • Tereyağlı Limonlu Kek Videosu
 • Bilgisayar Frenlemek Ne Yapacak
 • Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı
 • Yapraklar zaman öncesinde sarıya dönerse ne yapmalı

 • Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 74

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için


  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 34

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 22

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 95

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 92

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 35

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 12

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 9

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 73

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 18

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 34

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 62

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 15

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 86

  Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için 71