Fenolik soymaFenolik soyma
Fenolik soyma

Fenolik soyma

Fenol soyma işlemi, plastik ameliyat olmaksızın yüzü yenilemek için bir fırsattır.

Bu soyma türü, derinKimyasal ve sadece soğuk mevsimde (sonbahar ve kış) gerçekleştirilir. Deriye maruz kalma derecesine göre, cildi tamamen gençleşip yenilerleştiren diğer tüm soyma türlerini aşar. Fenol aynı zamanda derin yaş kıvrımlarını düzeltebilir.

Fenol soyma kırışıklıkları etkili bir şekilde düzeltir, sivilasyondan sonra izleri ortadan kaldırır, küçük yaralanmalara ve hatta pigmentasyon lekelerini ortadan kaldırır.

Prosedür, ön hazırlığı gerektirir.Bir uzman tarafından atanan hazırlık. Bu yarım saatten iki saate kadar sürer. Kimyasal çözüm, düzeltilmesi gereken bu alanlara uygulanır. Çözelti bir anestezi içerdiğinden, deriyle etkileşime girerken, alışılmamış bir yanma hissi hissedilir. Bu, tek bir prosedür olup, etkisi 7-10 yıla kadar uzar.

Profesyonel peeling, ameliyathanede gerçekleştirilirsürekli gözetim altında. Hastaya yatıştırıcılar verilir, kimyasal maruziyetin rahatsızlığını gidermek için lokal anestezi uygulanır.

Prosedürden sonra yüzünüzü yıkayamazsınız.Su ile reaksiyona girmekten kaçınmak için 2-3 gün. Beş gün sonra cilt soyulmaya başlar, sonunda bir türlü yok olan bir kabuk ortaya çıkar ve sonra yeni bir cilt oluşmaya başlar. İlk başta giderek ortadan kaybolacak belirgin bir kızarıklık olacak. Prosedürün son etkisi bir ay içinde gelecek: cilt daha mat, taze, homojen ve canlı olacak. Aynı zamanda cilt gözle görülür şekilde sıkılacak, kırışıklıklar daha az belirginleşecek ve dikkat çekecek, yüzün tonusu ve genel görünümü artacak.

Oval oval, çene şekli, elmacık kemikleri ve yanakları ayarlamak, şişlikten, gözlerin yakın çevresinden kurtulmak, nazolabial kıvrımları düzeltmek için fenolik soyma da kullanılır.

Bu işlem sadece 35-40 yıl sonra gerçekleştirilir. Bunu davranış endikasyonları ciltte kırışıklıkların, yara izleri, çatlakları, yaşlılık lekeleri varlığıdır. Kalp hastalığı olan, herpes aşamalarında alevlenmesinde, herhangi derece yanıklar durumunda, gebelik ve emzirme sırasında soyma Bu tür kontrendike ve fonların parçası olan ilaçlar, aşırı duyarlı bulunmaktadır. İşlem öncesi, bunu hiç sizin için uygun olup olmadığına karar vermek, onların hastalığın uzmanı detaydan gerekir.

Derin fenol peeling en etkilidirve agresif bir yüz parlatma yöntemi. Kompozisyon, içerdiği karboksilik asit sayesinde derinin içine nüfuz eder. Böyle soyma etkisi yıllarca sürer o kadar güçlü olduğunu ve işlemden sonra kişilerin tümör kaybolması için yeterli zaman var, evde rehabilitasyon en az bir hafta sürer.

Bu soyma herkes tarafından yapılamaz. Bazı hastalara sadece orta (orta) fenol peeling önerilmektedir. Yağsız deri ile genellikle istenmeyen bir sonuca yol açan, cildi aydınlatan kimyasal soyma yapılması tavsiye edilmez.

Ana ilacı uyguladıktan sonra yıkanır.su, sonra yatıştırıcı bir merhem uygulayın. Kimyasal soyma cildin üst katmanlarını yok eder, böylece yeni bir genç hücre tabakası meydana gelebilir.

Fenol peeling hakkında yorumlar bazen olabilirsadece olumlu değil. Gerçek şu ki prosedürden sonra herkes tarafından saygı görmeyen özel cilt bakımına ihtiyacınız var. Bu nedenle, bazen prosedürün kendisi hakkında olumsuz geri bildirime neden olan beklenmedik reaksiyonlar vardır. Tabii ki, kimyasal soyma riski taşır, bu nedenle doktor tavsiyelerine uymak gerekir.

İşlemden sonra, kabuğun kendisini çıkarmak yasaktır, güneşlenmek. Doğru soyulduktan sonra cilt bakımı için bir doktora danışmak gerekir.

Fenolik soymaFenolik soyma

Related news

 • Evde bulaşık makinası deterjanı yapımı
 • Sanat eseri: kavram ve bileşenleri
 • Veroshpirona nin benzerliği ucuz ve etkili
 • Diklofenak preparatı: kullanım talimatları
 • Terk Edildiğiniz Kişiye Gönderebileceğiniz Mesajlar

 • Fenolik soyma

  Fenolik soyma


  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma

  Fenolik soyma